Şimdi Ara

sevgili ile anadolu yakasında gidilecek yerler

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
12
Cevap
0
Favori
8.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sevgili ile rahat olunabilecek abazaların olmadığı yer bilen var mı pendik maltepe civarları

• Maltepede maltepe metrosunun hemen karşısında prenses cafe var. sakin, güzel, cep yakmayan biyer. tavsiye ederim.
    Kadıköy barlar sokağı civarında vagon cafe var. Bi arkadaşım barlar sokağının tek alkolsüz mekanı olduğunu söylemişti. Şeftalili çayıyla meşhurdur, gerçekten herkesin tatmasını düşündüğüm bir tat. Ortam sakin, gayet iyi
  • Oraları bilmiyorum ama AVM'ye gidin kimse karışmaz.

Ben olsam havalar güzel bir Adalar yapardım ya da Çamlıca tepesi tarzı bir yer olabilir.

Adalar güzel bir fikir olur ama bir gün alır.
  • Pendik'te Gözdağı var ama ramazana kadar kapalı diye duydum, araştırmak lazım.
  • Anadolu yakasi. Nedense hep sakin caddebostan taraflari. Filan ,avrupa yakasinda oturuyorum her yerde bir hoduk 5-6 kisilik. Guruplarla geziyorlar. Ya bana burdaki insanlar yuzunden orasi. Oyle. Geliyor. Insanlari da ayri bir yardim sever ve efendi
  • fikirleriniz için sağolun arkadaşlar.

gözdağ korusu kapalı evett. İzmit seka parka gitmeye karar verdik

dediğiniz yerleri not ettim tekrar sağolun.
  • bostancı sahil taraflarında sorun yaşamazsın.

altında araba ve bir miktar para varsa boğazda çok kral bir yer önerebilirim.
  • Automobilista kullanıcısına yanıt
    Selamlar,
    yılbaşından sonraki hafta izmirden gezmek için geleceğim, çokda bilmiyorum istanbulu. Sabihada ineceğim sabah erken saatte. Buradan nasıl kendi imkanlarımla adalara geçebilirim, ve adalarda ne var ve nereeri tavsiye edersiniz. Şimdiden tşk ;)
  • Beykoz Maltepe Bostanci sahil kesimleri. Kadikoy de bir nebze olabilir ama saatine dikkat etmen lazim orda.
  • huseyin_elk kullanıcısına yanıt
    Kendi imkanlarınızla en uygun şekilde otobüsle Kadıköy yapıp oradan Adalar Vapuruna binebilirsiniz ya da yine havalimanından otobüsle Bostancı'ya gidip oradan adalar yapabilirsiniz.
    Adalar konusunda gezecek yer açısından internetten kendiniz bakarsanız daha iyi olur.
    Bu arada vapur saatlerini de internetten bulabilirsiniz.
    Bu arada İstanbul'da toplu ulaşım için Trafi Türkiye uygulamasını indirirseniz hem saatler hem de ücretler konusunda bilginiz olur.

Not: Havalimanından havaş yerine İETT otobüslerini tercih ederseniz daha uygun olur. (İETT otobüslerinin hat numaralarını hatırlamıyorum ama Kadıköy'e gidenlerden biri ekspress olarak gidiyor , ona bakıp ona göre giderseniz daha kısa sürede gidersiniz.
  • Maltepe ve Bostancı sahili , Bağdat Caddesinde pek sorun yaşamazsınız .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.