Şimdi Ara

BMW e34 mü Mercedes w124 mü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
29
Cevap
0
Favori
7.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence zamanının en mükemmel iki arabası. Alacağımdan değil sadece merak ediyorum, zaten alamam. Biraz saçma bir soru ama genel olarak kıyaslarsak hangisini tercih ederdiniz ?

BMW e34 mü Mercedes w124 mü BMW e34 mü Mercedes w124 mü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaraMürselliDeliHamdi -- 16 Haziran 2014; 23:59:53 >

• e34 almadan ölmeyeceğim.

ayrıca bence e34 her kesime hitap edebiliyorken, w124 sadece emeklilere hitap ediyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r0x -- 17 Haziran 2014; 0:02:59 >
  • Düz vites temiz 5.25 bulunursa eğer kesinlikle e34 ama genelde w124 ler daha düzgün ve temiz kalmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • r0x kullanıcısına yanıt
    valla ben ikisinide almadan ölmek istemem. e34 daha vahşi duruyor, ama mercedesde narin duruyor ikiside bana göre çok çekici
  • mercedeste kullanılan süspansiyon sistemi yeter
  • w124 yeşilçamdaki fabrikatörlerin arabası :) ama e34 daha karizmatik duruyor :)
  • Zamanında iki adet E34 sahibi olarak ve w124 kullanmış biri olarak kesinlikle E34 derim.Şuda bir gerçekki w124ün piyasası daha makbüldür E34e göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: r0x

e34 almadan ölmeyeceğim.

ayrıca bence e34 her kesime hitap edebiliyorken, w124 sadece emeklilere hitap ediyor :)

Şuan tr'deki en temiz e34 lerden bir tanesi almayı düşünüyorsanız hiç kaçırmayın derim.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-bundan-iyisi-var-mi-orjinal-garaj-arabasi-e34-95-model-165964432/detay/

• modifiye yapıcağım için uslu kullanıp sadece uzun yolda gazlayacağımdan w124 ama sehır ıcı spor kullanıcaksam e34 + kırmızı boya çok ufak çap tada mod
  • BOLDVIPER kullanıcısına yanıt
    dediğin gibi w124 uzun yola gitmelik duruyor e34 daha sportif. zaten otomobil dergilerinde yapılan kıyaslamalarda mercedeslerin koltuklarının en rahat olduğu ortaya çıkar.
  • W124 daha uzun yıllar kullanılabilir, problem de çıkarmaz. Sanayide bilinen BMW nin en büyük problemlerinden birisi yaşlanınca çok dökülmeye başlaması. O yüzden bu klasmanda tercihim daima mercedesten yana. Zaten bu kasa bana göre mercedes'in en sağlam üretimlerinden birisi. Yenilerini , eskisi kadar dayanıklı bulmuyorum.
  • Ke-sin-lik-le W-1-2-4 !!!

Öyle kaliteli bir araba yok. 3000 motor 300e sürün bakayım nasıl uzun yolda gitmelik oluyormuş. O sıralı 6 silindir motor kasayı burarken emekli arabası laflarınızı içten içten yutarsınız..
  • w-124 kesinlikle, bir kere binmiştim gerçekten hoşuma gitmişti araç.
  • W124.

• msansertekin kullanıcısına yanıt
    dayanıklılık konusunda çok fikrim yok ama tasarım olarak yeniler eskilerin yanından geçemez. bir w124, w116, w126 veya w123 ü günümüzdekilere düşünmeden tercih ederim
  • W124 diyorum arkadaşlar, direkt. BMW sevdalısı arkadaşlara ayıp olmasın ama.
  • mercedesin direksiyon hissiyatı, dönmesi e34 e basar o zamanlar mercedes, bmw den daha üstü teknolojiler kullanıyordu şimdi aynılar diyebliriz. w124 ön panjuru siyaha boyat ve kahverengini alırsan çok güzel olur

ÖRNEK:
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-biblooo-e200-168345144/detay
  • Bunlar emekli arabasi mi
     BMW e34 mü Mercedes w124 mü BMW e34 mü Mercedes w124 mü

• bunlara emekli arabası demek hakaret ama bana modifiyesiz olanları daha hoş geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaraMürselliDeliHamdi

bunlara emekli arabası demek hakaret ama bana modifiyesiz olanları daha hoş geliyor

Modifiye ye ne hacet..
    Bi jant bi pasta cila en döküğü bile ben buradayim diyor :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.