Şimdi Ara

Muhteşem Yüzyıl Kösem: 4. MURAD (Fox Tv) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
766
Cevap
8
Favori
20.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Öncelikle gerçek 1.Ahmet e bakalım

Oyuncu seçimleri kötü
    Teaser her ne kadar güzel olsa da haremden dışarı pek çıkmayacağa benziyor.Ayrıca MY'dan daha fazla seks sahneleri görürseniz şaşırmayın.Çünkü insanların sahip çıkacağı bi padişah görünümü yok.
    Yapılsın yapılmasın demiyorum.Savaş sahneler olmaz,kişiler haremden çıkmaz ise(ki öyle olacak) biz FİLİNTA ve DİRİLİŞ izlemeye devam edeceğiz.
    Umarım klasik türk dizilerinin başlangıç teaserlerinden değildir izlediğimiz bu teaser.Devamı gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: danqer

En başta söyleyeyim teaser güzel.
    />

Oyuncu seçimleri kötü
    Teaser her ne kadar güzel olsa da haremden dışarı pek çıkmayacağa benziyor.Ayrıca MY'dan daha fazla seks sahneleri görürseniz şaşırmayın.Çünkü insanların sahip çıkacağı bi padişah görünümü yok.
    Yapılsın yapılmasın demiyorum.Savaş sahneler olmaz,kişiler haremden çıkmaz ise(ki öyle olacak) biz FİLİNTA ve DİRİLİŞ izlemeye devam edeceğiz.
    Umarım klasik türk dizilerinin başlangıç teaserlerinden değildir izlediğimiz bu teaser.Devamı gelir.

Yalnız 4. Murat'a kadar ovaya inecek bir durum yok.Ona kadar sadece saray entrikaları ve isyanlar var.En merak ettiğim ise Genç Osmanın tahttan indiriliş kısmı.Nasıl uyarlayacaklar acaba ikinci bir Mustafa vakası gibi pazarlarlarsa iyi reyting alırlar.Geçiştirirlerse gerçekten yazık olur.

• Güzele benziyor.
  • 4. Murat'ı kim oynayacak merak ediyorum. Pargalı'yı bırakmazlar bence. 4. Murat'ı pargalı oynarsa sevinirim

Ayrıca tanıtım filmi mükemmel olmuş, çok beğendim. Keşke 1. Ahmed'i de Halit Ergenç tarzında bir oyuncu canlandırsaydı. Beren Saat'in yanına daha çok yakışırdı. Ama 8. bölümde gelecekmiş Beren Saat belki Ekin Koç'ta değişir
  • hiç beğenmedim 2. bir muhteşem yüzyıl vakası
  • quote:

Orijinalden alıntı: fluox

quote:

/>

Oyuncu seçimleri kötü

Yalnız 4. Murat'a kadar ovaya inecek bir durum yok.Ona kadar sadece saray entrikaları ve isyanlar var.En merak ettiğim ise Genç Osmanın tahttan indiriliş kısmı.Nasıl uyarlayacaklar acaba ikinci bir Mustafa vakası gibi pazarlarlarsa iyi reyting alırlar.Geçiştirirlerse gerçekten yazık olur.

genc osmani cagatay ulusoy oynayacakmis.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yine iyi bir dizi olacaktır. yeni fragmanı çok bekletmeden yayınlarlar umarım.

Padişah Süleyman gibi olsaymış yazanlar var da, Padişah sübyancı durumuna düşmesin diye genç yapmışlar. çünkü kösem, 14 yaşında 1. Ahmet'ten çocuk doğuruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-ACB5B9068 -- 27 Eylül 2015; 18:15:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Funky ND

quote:

Orijinalden alıntı: fluox

quote:

/>

Oyuncu seçimleri kötü

genc osmani cagatay ulusoy oynayacakmis.

Eğer onun gibi gençler arasında popileritesi yüksek olan bir çocuğu oynatacaklarsa genç osman-kösem savaşını 1 seneye yayarlar.

• Beren saat oynayacak miymis

Varsa izlerim

• Hülya avşar oynamasa keşke
  • quote:

Orijinalden alıntı: MichealCorleone

Hülya avşar oynamasa keşke

aynen bende hiç sevmiyorum avşar kızını. iyice ortalık malı oldu. diziye de valide sultan rolünün ağırlığını koyucağını hiç sanmıyorum. bu saatten sonra ancak ondan konuk oyuncu olur. zaten dizinin tutucağınıda hiç sanmıyorum. ilk dizideki oyuncular en azından usta oyunculardı her biri. bunları sanki ajandan rasgele yakışıklıları seçmişler gibi. adamlar önceki dizinin dekorları, masrafları bi daha değerlensin diye yine dizi çekiyorlar. görürsünüz bu dizi sezonluk yaz aşk dizilerinden daha öteye gidemiycek.
  • hülya avşar oynuyosa seyretmem
  • Mete horozoglu

Erkan kostendil

Kadir dogulu

BEREN SAAT

Aslihan gurbuz

Gibi oyuncular varken o padisahi yakistiramadim. Taninmamis adami koymuslar :/

• OHA hülya avşar oynuyosa zaten seyretmezdim

bi de ne göreyim, NEFRET ETTİĞİM. NEFRETTTT ETTİĞİM
    TURABİ'Yİ ALMIŞLAR KADROYA

BU DİZİYİ SEYREDERSEM ŞEREFSİZİM, TANIDIKLARIMADA SEYRETMEMELERİNİ SÖYLÜCEM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tiesto188 -- 14 Ekim 2015; 15:55:55 >
  • Ekimde başlayacak dediler hala ne bir fragman ne de bir haber var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ted Bundy

Ekimde başlayacak dediler hala ne bir fragman ne de bir haber var

Kasıma sarkacak gibi sanki. Umarım yanılırım.

• kadroya bak ne kadar nefret ettiğim kişi varsa toplamışlar umarım ilk bölümden çakılır dizi yapımcılar kadro değişikliğine gider

• ve fragman geldi. Hülya Avşar kesinlikle OLMAMIŞ!
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.