Şimdi Ara

Silinebilir (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.321
Cevap
15
Favori
96.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tekrardan tebrikler güzel maçtı ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SuspectT

quote:

Orijinalden alıntı: gamyonlu34

Torino 2-1 QPR

New Castle United 1-4 Torino

Kart yok, güzel maçlardı

İlk yari Ds4 u firlatmaya ramak kalmisti kanimca :)

Ben bile uzuldum kacanlara ya haha :)

abi öyle sinirlenme şekli yok bende arkadaşın biri elini kontrplak dolaba sokup kırmış ultimate team'de kaçanlar üzücüydü ama

• Beyler selamlar.

Bu hafta sonuna kadar ( pazar dahil ) 15 maçı olmayanlara hükmen mağlubiyet yazılacaktir.

Arkadaş listesi PsN uzerinden görünmese bile Fifaya girdiğinizde herkes gözüküyor.Dolayısıyla PsN listesi yüklenmedi,arkadaşlar görünmedi vs artık bahane olamaz.son güncelleme de iyi geldi ve güncelleme dışında, dediğim üzere fifa oyununun içinden kim napiyor hepsi görünüyor.

Bilginize
  • Muhtemelen paralı olacak.Hem Client için para ödeyeceğiz hem de aylık ücret.Hani sadece Client için para ödesek tamam al oyna.

Ben PC'de 1 ay oynadım. Guild Wars 2 gibi ücretsiz bir oyunun sunduğu şeylerin aynısını,hatta daha azını bize veren bir oyuna aylık para ödemeye gerek olmadığını gördük ve bıraktık. Hepsi de bu gruptan arkadaşlar bu arada. Sezo,Barbar ve Devilers96 nickli arkadaşlar ile oynadık. Level farkından dolayı görevleri beraber yapamamak, görevi yaparken aniden bir arkadaşın yok olması ve birbirinizi görememek gibi sorunlar vardı. GW2'de sen 60 level olsan da 5 level arkadaşının yanına gidince oyun senin levelini 5'e düşürüyor ve silahlarının gücünü de 5 levele göre ayarlıyor. ESO'da birbirinizi göremiyorsunuz bile.

Sözün özü aylık ücret olmasa oynanır ama ayda 20-30 TL verilmez bence. Hatta bunun yerine Dark Souls 2 gelsin PS4'e bin kat daha iyi

• Fixtures/Results Newcastle United FC
    (CHNUZUN )

Psn deyken 1 mesaj iki davet attım gelmedi kendisi burayada yazıyorum ki hükmen mağalup olmak istemiyorum gereğini yaptım sonucta 3 kez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fast_Tortuga

Can N. - B.M'GLADBACH 2 frankfurt 2

İlk puanımı almış bulunuyorum. Altuğu abiye teşekkürler sayesinde ilk puanımı aldım. Bi ara yenecektim ama amatörlük yapıp park to bus yaptım heycandan

Estağfurullah. Fifa'ya alisman ve tecrübe etmen sadece zaman ile ve bol oynama ile alakalı. refleks ve takım gücü de diğer faktörler bence. Devamı gelir umarım.
  • Arkadaşlar 2.01 sistem güncellemesi çıkmış 200 küsür mb haberiniz olsun.
  • quote:

Psn kardeşi arıyorum ondan sordum valla

Evet,şehirler arası ilişkiler yürümüyor.
  • quote:

Tanıyıp güvendiğim birisi olmasını istediğim için sordum guruptakilere güveniyorumda tanırsam içim rahat eder neyse bu ayda gta v alıcaz gidecek onca para tek hesapta imzamdaki oyunlar var çok para gidiyor ondan

Gruptaki çoğu kişiyi önceden tanırım.İsim ver ben sana kefil olup olmayacağımı söyleyeyim

• Teşekkürler hocam yorumun için en azından denenir diyorsunuz.
  • Arkadaşlar , erdemalmaz (Erdem,29) aramıza katıldı.

Hoşgeldin dostum
  • Günaydın arkadaşlar.

Şu sıralar Shadow of Mordor oyununa sarmış vaziyetteyim.Main Story bitti bitiyor. Oyun kutulu ve zaten benim değil.Arkdaşa GTA 5 çıktığında takas yapacağız.Takas yapılana kadar bende duruyor oyun.Gitcek olmasına üzülüyorum valla.İkinci elde şöyle bi yakalasam uygun fiyata hemen yapıştırcam.

Dragon Age Inquisition, Far Cry 4, AC Unity ve belki pes 2015 almak istediğim 4 oyun şu sıralar.

@Erdem, PS4'e sabit bir IP verip o IP için DMZ etkinleştir veya DMZ etkinleştiremezsen spesifik olarak her oyun için gereken portları aç bence.
  • Videonun altındaki CC yazısını tıklayarak altyazı açın

• kainah kullanıcısına yanıt
    2 takım çıkartmasına çıkartırız da, benim efsaneler henüz taze abisi, upgradeleri sıfır, alındığı gibi duruyorlar, hard'ı kaldıramaz. Hem benim hard deyince aklıma Jenna Jameson gelir Jesse Jane gelir, başka da bilmem:)
  • kainah kullanıcısına yanıt
    Valla bak kızarım, hard raid'e girerim bu cuma, sittin sene bitmez o bölümler haberin olsun:)
  • Yeni arkadaşlar hoş geldiniz aramıza.
  • Günaydın Arkadaşlar :)

Altuğ beni yazmamışsın ama olmazki :)

MySouL9663 / MySouL9663 / 31 / Ütü :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MySouL9663 -- 14 Kasım 2014; 10:43:40 >
  • Arkdaşlar , aramıza bu pazar değil ondan sonraki pazar street fighter II' oyununda ağzılarını burunlarını dağıtacağım,kafasını kıracağım iki arkadaşımız katıldı

Hoşgeldiniz Mysoul9663 (Efe,31) ve Ghost_Hakan (Hakan,25)
  • MySouL9663 kullanıcısına yanıt
    Ön sipariş para muhabbeti belli olsun da ona göre katılırım ben. Muhtemel ön sipariş paralarını tr hesaba aktaramayacağımdan us hesabımla oynarım, rockstar hesabınıda ona göre bağlayacam psn'e, henüz birşey yapmadan bekliyorum. Yoksa itfaiye arabası alacam kardeşim fantezim var biliyorsun:)
  • Zala_ kullanıcısına yanıt
    düzeltiyorum asıl turnuvamız super street fighter 4 arcade edition dır. II' sadece Zala ve Kainah arasında şahsi ünvan maçı olacaktır
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.