Şimdi Ara

Silinebilir (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.321
Cevap
15
Favori
96.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün Battlefield yapabiliriz Türk serverlarına akın edelim.
  • Bence başkanı kovalım :) yeni başkan seçelim.
  • Zala_ kullanıcısına yanıt
    For example ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Afr0oo

For example ?

Szmania misal.
  • 1) Can
    2) Altuğ
    3) Ercan
    4) Gökhan
    5) Cihan
    6) Selçuk

Bu arkadaşlar turnuva olmasa bile pro club için bir araya gelebilir. Kim hangi mevkiide oynar ? ben iyi oynarım şurada daha verimli olurum diyen var mı ? ANY olarak ben oynarım sıkıntı yok. Ya da Kaptanlık bende olur Any'siz oynarız. her türlü hallederiz :)

Akşama beni gören çağırsın davet atsın party chat için. NBA oynuyor olabilirim ama her türlü katılırım.

Bu arkadaşlarımızın dışındaki arkadaşlar da gelip sohbete katılabilir. BF oynanacaksa onu da oynarız. Trine oynayanlar onu oynar. PSN : altugq .
  • bakin multiplayer programinda fifa cilingir turnuvasi var cok hosuma gidiyor bizde ogle co op olarak 8 kisi 4 takim her aksam olmasada bir araya gelip en azindan 4 kisinin bir arada oynadigi bir kucuk turnuva yapabiliirz...ama her turnuvada esler degisir maksat birlikte zaman gecirmek olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: brigand45

bakin multiplayer programinda fifa cilingir turnuvasi var cok hosuma gidiyor bizde ogle co op olarak 8 kisi 4 takim her aksam olmasada bir araya gelip en azindan 4 kisinin bir arada oynadigi bir kucuk turnuva yapabiliirz...ama her turnuvada esler degisir maksat birlikte zaman gecirmek olsun...

rasta,pichie,dünya yıldızı hariç hepsi çöp ama zevkli harbi ben varım
    Aynen ben pro cluba da varım abi olur.Oynayabiliriz.
    Ben sağ kanat, sağ açık oynayabilirim.
    Can, Cihan ve Selçuk abi ile daha önce oynadık her ne kadar ezilsekte zevkli geçti
    Maksat muhabbet, birlikte birşeyler yapmak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bazinga1905 -- 19 Haziran 2014; 18:55:38 >
  • 2-3 mac bile olsa akşam toplanalım. Kaçta girersiniz?
  • Bugün sonunda PSN'de bulunucam yapalım Fifa.
    Adebayor
  • Fifacılar toplanıyor herhalde bende katılayım bari aranıza..
  • Dark Saga kullanıcısına yanıt
    1 saat kadar online ım atabiliriz abi bf ya da pro club ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Afr0oo

1 saat kadar online ım atabiliriz abi bf ya da pro club ?

Bf yok bende kardeşim ya fifa olur
  • arkadaslar satilik bf 4 secondery hesap + premium var ilgilenen olursa yardimci olalim...primary si emin ellerde sorunsuz yani...
  • Günaydın beyler.

Dün akşam pro club keyifliydi.Özellikle Guiza ve Hüseyin Çimşir ile birlikte oynamak çok büyük bir zevkti . Futbolun tüm gerekliliklerini ve inceliklerini sergilediler :) alkışlayalim lütfen arkadaşlari :))

BF4 olmayan varsa almasını tavsiye ederim . Gerçi oynayamayanlar var aramizda ama multiplayer oyun için çok fazla seçeneğimiz yok maalesef. Fikri olan var mi ?
  • Fifa mı dedi birisi

Ekleyiniz lütfen,

Psn: bilge37
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgesin01

Fifa mı dedi birisi

Ekleyiniz lütfen,

Psn: bilge37

Hocam oyun kulübü burası Fifa turnuvası konusuyla karıştırdınız heralde. İlk mesajı okursanız sevinirim.

Günaydın bu arada ,

Bence de çok keyifliydi hem maestro hem gizli forvet olmam ayrı bir keyifti.
    Bence kendi aramızda turnuva düzenleyelim ya zevkli olur 6 kişi de olsak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Can N.

Hocam oyun kulübü burası Fifa turnuvası konusuyla karıştırdınız heralde. İlk mesajı okursanız sevinirim.

Günaydın bu arada ,

Bence de çok keyifliydi hem maestro hem gizli forvet olmam ayrı bir keyifti.
    Bence kendi aramızda turnuva düzenleyelim ya zevkli olur 6 kişi de olsak.

Günaydın millet,

Forvetimiz yüzünden oyundan soğudum.
    Attığım 50 pastan bir gol çıkartamaması düşündürücü
    Asist yıldızı olabilirdim ama forvetimiz sağolsun yaktı beni

Orta sahamızın yıldızı sayesinde maç kazanabildik
    Sergilediği üstün performansdan ötürü Can'ı (Hüseyin Cimşir) tebrik ediyorum

• Pro Club için cok fırın ekmek yememiz lazım :) mevkiilerin oturması , pas sirkülasyonu vs...
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.