Şimdi Ara

Silinebilir (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.321
Cevap
15
Favori
96.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar herkese merhaba sizlere bisey sorcam simdi eski gurup arkadaslarimdan kardesim gibi gilordugum bi kac arkadas ile gorustum yasca bende kucukler ama ps oyun alma satma kardeslik ve oyun oynama konusunda ansiklopedi sayilacak kalitede arkadaslar da grupta yer almak istiyorlar hepsi de forumda kayitli uye...2 tanesi ps4 oyun takas gurubunda referansli her turlu oyun alim satim da sikinti yasatmayacak arkadaslar eger uygun gorulurse davet edelim en azindan bu ortamdaki arkadaslara cok yardimci olurlar....ben cogu seyleri onlardan ogrendim...
  • Eğer Cod oyun motorunu değiştirirse , eskiden olduğu gibi iyi izlenimler bırakırsa düşünürüm . Ama o kadar çok fps tps de çok anlamsiz aslında. BF4 , BF Hardline , Division , Destiny , CoD AW...piyuuu :(

Hepsi alınmaz .
  • 1) Can
    2) Altuğ
    3) ???

8 kişi tamamlayalım da sağlam bir turnuva olsun.
  • Destiny için referansım arkadaşlar. Kuşku yok kalite var ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Can N.

1) Can
    2) Altuğ
    3) ???

8 kişi tamamlayalım da sağlam bir turnuva olsun.

Can, kardeşim beni de yazarmısın.Maksat eğlencesine oyun oynamak İddaalı değilim ama grup şenlensin
  • Şafak 85
  • muharrem ilk basta on yargili davrandim neden diceksin eski xbox ci olmama ragmen halo ile yildizlarim barismadi ama bu oyunu inceleme videolarindan izledim bayasaglam bir oyun olmus...yukaridaki yazismalari da okudum o kadar cok fps oyun multisi olunca hangi birini oynucaz hangi birine zaman ayircaz ben sahsen bf oynamadan yapamam...
  • Açıkcası benim de bilim kurgu oyunları ile aram pek yoktu ama bu başka bişey olmuş ve bu etkiyi alpha verdi tam sürümü düşünemiyorum.
  • 1) Can
    2) Altuğ
    3) Ercan
    4) Gökhan
    5) ???

Bu arada bende o kadar FPS arasından BF'siz yapamam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NHCanX -- 16 Haziran 2014; 13:54:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brigand45

muharrem ilk basta on yargili davrandim neden diceksin eski xbox ci olmama ragmen halo ile yildizlarim barismadi ama bu oyunu inceleme videolarindan izledim bayasaglam bir oyun olmus...yukaridaki yazismalari da okudum o kadar cok fps oyun multisi olunca hangi birini oynucaz hangi birine zaman ayircaz ben sahsen bf oynamadan yapamam...

Abi Destiny inanılmaz şekilde övgü alıyor.Bakalım göreceğiz.Dün akşam bahsettiğimiz Onur ve Murat abi de baya övgüyle bahsediyor alpha sürümünden oynadıkları kadarı ile + Muharremde baya övüyor bakalım nasıl olacak.Ben şahsen BF Hardline yerine Destiny'i tercih ederim.
  • bf hardline a kesinlikle sicak bakmiyorum herseyi ile tam bir kopya oyun bf4 varken almam yani beni etkileyen bir tarafi yok...destinity cok guzel ve fps olarak da cok akici duruyor...ama simdilik kendi adima konusayim bf ye tam gaz devam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Can N.

1) Can
    2) Altuğ
    3) Ercan
    4) Gökhan
    5) ???

Bu arada bende o kadar FPS arasından BF'siz yapamam.

Vay la :D
  • Bu arada sınavdan geldim dün akşamki FUT çok iyiydi ya her ne kadar boş kale kaçırsamda yine gol attırdım 2 tane falan
  • bu ps4 için mi?
  • Ben geldim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Franklin18

bu ps4 için mi?

Aynen PS4 için
  • Zülfü ve Kadir aramıza katıldı.
    Hoşgeldiniz arkadaşlar. Listeye eklerim eve geçince. Tablodakileri eklersiniz.

1) Can
    2) Altuğ
    3) Ercan
    4) Gökhan
    5) Cihan
    6) ???
  • Arkadaşlar hoşgeldiniz.PSN'den eklemeyi unutmayınız lütfen.
    Hayırlı olsun
  • Xolid Gunner kullanıcısına yanıt
    Hoş geldin hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Afr0oo

Hoş geldin hocam

Dedim cihan halledene kadar ben girerim bile
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.