Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.474
Cevap
116
Favori
344.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir kaç hafta önce oyunu almayanlara alın diye tavsiyede bulunmuştum, şimdi vazgeçtim almayın. R6'dan sonra her FPS artık okadar anlamsız geliyor ki, diğerlerinden zevk almak imkansız resmen.
  • Bekarken kolay oluyor paraya kıyıp oynamak ama evlenince insanın öncelikleri değişiyor geçim derdine düşüyor insan. Eskisi gibi zamanım olsa starter sürüm almakta hiç sıkıntı olmazdı.

Kullandığınız kelimeler rahatsız etti beni şahsen söylemek istedim size birşey dediğim yok sadece insanları kırabilirsiniz.

Starter sürümü iade ettmeye çalıştım olmadı mecbur oynıycaz herhalde 3-4 aya açarım karakterleri.
    @çıkalımmı

bu adam yeni türkiye'nin özetidir. bir konu var. bu konu hakkında 100lerce saatini harcamış bir sürü insan var var. diğer tarafta da 6-7 saatte edindiği boktan fikirlerden zerre şüphe etmeyen, 18 yaşında iğrenç üslubu ve nereden geldiği belli olmayan özgüveniyle ağzından burnundan testosteron saçan bir çocuk var. işin en acı tarafı da bu kadar insan "bak kardeşim o öyle değil" derken bu kepaze herif "lan acaba?" bile diyemiyor.
    13 kill 4 asistim vardı, 3-0' dan 4-3 'e getirdik, son raunddayız. Hibana'yı alıp üstten terör salmaya başladık 2 tane babayiğidi oracıkta hakladık bizden de cengaver bir oğlan gitti. Aşağı kata inip bir tane daha talihsiz kişiyi mıhladık durum 2 kişi kaldılar biz dört kişiyiz. Tamam dedim bu iş artık bizde, tam bir geri dönüş hikayesi yazacağız karşı tarafta full plat arkadaşlar, maç sonuna fake plats gg wp yazmak üzereyiz tam... Bizim atılgan Glaz bir dalayım dedi oracıkta ışığı gördü, onun gidişine dayanamayan Fuze aletiyle kendini patlattı, bu hengame de bombayı kurduk başladık beklemeye. Tam Mira ile göz göze geldim çattt elektrik gitti.... Allah'ım dedim o hazzı bana niye layık görmedin allahım dedim, tarihi bir comeback yapmışız noktayı koyacağız sen git elektrik kesil. Ocağın sönsün Başkent Elektrik AŞ. O an bir daha gelmeyecek, hiç bir zaman bu hazzı bir daha yaşayamayacağım. Oyun benim için bitmiştir. 220'ye su döküp Six Siege müziği eşliğinde siliyorum oyunu...
  • Şunu da atalım

• quote:

Orijinalden alıntı: kargalarrr

Pintilik yapıp starter sürüm alıp da pişman olanlara çok gülüyorum ya helal lan ubi 2 kere satıyon oyunu kerizlere

Bekarken kolay oluyor paraya kıyıp oynamak ama evlenince insanın öncelikleri değişiyor geçim derdine düşüyor insan. Eskisi gibi zamanım olsa starter sürüm almakta hiç sıkıntı olmazdı.

Kullandığınız kelimeler rahatsız etti beni şahsen söylemek istedim size birşey dediğim yok sadece insanları kırabilirsiniz.

Starter sürümü iade ettmeye çalıştım olmadı mecbur oynıycaz herhalde 3-4 aya açarım karakterleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord.Blade -- 23 Kasım 2017; 17:36:33 >
  • Banlananları görünce verdiğim tepki:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AKA_33 -- 11 Ağustos 2016; 1:10:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

Bu oyuna neden alışamıyorum neden oynayamıyorum ön yargıdanmıdır acaba ?

Cs Go da rütbem keleş
    cs go ile karşılaştırdığından
  • Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU]
  • yeni güncelleme yolda..değişiklikleri kısaca özetledim

• Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdo4

Haydi geçmiş olsun. Bundan sonra rahat rahat oynayabilirim artık.

/>
  • çıkalımmı kullanıcısına yanıt
    @çıkalımmı

bu adam yeni türkiye'nin özetidir. bir konu var. bu konu hakkında 100lerce saatini harcamış bir sürü insan var var. diğer tarafta da 6-7 saatte edindiği boktan fikirlerden zerre şüphe etmeyen, 18 yaşında iğrenç üslubu ve nereden geldiği belli olmayan özgüveniyle ağzından burnundan testosteron saçan bir çocuk var. işin en acı tarafı da bu kadar insan "bak kardeşim o öyle değil" derken bu kepaze herif "lan acaba?" bile diyemiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Goldstein -- 19 Temmuz 2018; 21:30:10 >
  • Hilesi de olsa hurdası da olsa PC, PC'dir. Nokta. Geçen geçsin konsoluna.
  • rubenmartin kullanıcısına yanıt
    Forumu birakmamissin hala burlardasin yapamayacagin seylerin artisligini yapma...
  • HankMoodies kullanıcısına yanıt
    Allah belalarını versin net diyorum yani bu kadar riyakarlık olur anca.Ban yememek için fazla bişe yazmak istemiyorum ama varya bu yaptıkları neyse..

Edit: yunan operatörlere uygun özellik bile aklıma geldi iyi yüzücüdürler dededen kalma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 12 Kasım 2017; 20:43:11 >
  • 13 kill 4 asistim vardı, 3-0' dan 4-3 'e getirdik, son raunddayız. Hibana'yı alıp üstten terör salmaya başladık 2 tane babayiğidi oracıkta hakladık bizden de cengaver bir oğlan gitti. Aşağı kata inip bir tane daha talihsiz kişiyi mıhladık durum 2 kişi kaldılar biz dört kişiyiz. Tamam dedim bu iş artık bizde, tam bir geri dönüş hikayesi yazacağız karşı tarafta full plat arkadaşlar, maç sonuna fake plats gg wp yazmak üzereyiz tam... Bizim atılgan Glaz bir dalayım dedi oracıkta ışığı gördü, onun gidişine dayanamayan Fuze aletiyle kendini patlattı, bu hengame de bombayı kurduk başladık beklemeye. Tam Mira ile göz göze geldim çattt elektrik gitti.... Allah'ım dedim o hazzı bana niye layık görmedin allahım dedim, tarihi bir comeback yapmışız noktayı koyacağız sen git elektrik kesil. Ocağın sönsün Başkent Elektrik AŞ. O an bir daha gelmeyecek, hiç bir zaman bu hazzı bir daha yaşayamayacağım. Oyun benim için bitmiştir. 220'ye su döküp Six Siege müziği eşliğinde siliyorum oyunu...
  • Adminlerde suç yok. Burayı takip edip de ya sizin gibi düşünmediği için, ya sırf eğleniyorsunuz mutlu oluyorsunuz diye, ya da nedensiz, yalnızca karaktersiz biri olduğu için şikâyet eden suçlu.

Var böyle tipler. Forumda denk gelme ihtimaliniz çok, buraya istediği gibi yazıp şov yapan tipler oluyor genelde bunlar. Gel bireysel olarak konuşalım diyince ya kekemeyim ya da abi ben ondöyt yaşındayım çok yaynışım ondan yaşmıştım diyorlar.

Başıma geldi, geliyor, gelecek oradan biliyorum. Bu da size tavsiye olsun; sırf sizin gibi buraya bir şeyler yazabiliyor diye karşınızdakini denginiz sanmayın.
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    Victoria secret simulasyonu mu bu oyun?
  • Boşuna konuşmayın konsol almıycaz

Nedir bu sizdeki eziklik konsolcular müsait anı bulunca hemen blabla sussanız daha iyi ifade edeceksiniz durumu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 15 Ocak 2017; 19:20:2 >
  • Sound whoring diye bir olay var bu oyunda. Türkçesini yazmayayım şimdi. Pozitif bilimlere olan merakım ve araştırmacı ruhum gereği oyunun mekaniklerini öğrenmek için yırtınıyorum biliyorsunuz.

Ses konusunda neredeyse herkes Dynamic Range'in Night Mode seçilmesi taraftarı. Hatta üç dört popüler streamer da Night Mode ile oynuyor. Ben de Night Mode'a geçince vay be ayak seslerini ne de güzel duyuyorum diyordum. Şu an Sennheiser Game Zero diye bir kulaklık kullanıyorum, oyunlar için high end diyebileceğim bir seviyede, çok güçlü ve çok iyi bir kulaklık. Demin bu kulaklıkla ilk defa Hi-Fi'a getirdim ve sesleri daha fazla değil ama daha kaliteli duymaya başladım.

Tavsiyem, eğer iyi bir kulaklığınız varsa ayak seslerini daha rahat duyacağım diye Night Mode'u seçmeyin. Hi-Fi ile uzaktaki ayak seslerini az duyarsınız ama adam zaten uzakta olduğundan pek sorun teşkil etmez. Benim için ayak sesinin kaynağını doğru algılamak ve doğru bilgi vermek uzaktaki bir ayak sesini rahat duymaktan çok daha önemli. Çünkü genel olarak roamer oynuyorum ve ayak seslerinin geldiği tarafı Night Mode ile %100'e yakın doğru bilsem de üst kat mı alt kat mı olduğunu, rakibin hemen köşede mi yoksa ilerideki köşeyi mi tuttuğunu algılamak zorlaşıyor.

Bir de çoğunuz biliyorsunuzdur, oyunun ses olayı diğer oyunlara benzemiyor. Sesi doğrudan kaynağından alamıyorsunuz, sizin kulağınıza gelecek en kısa yoldan alıyorsunuz. Mesela bir koridor tutuyorsunuz, odanın arkasından biri geliyor. Siz odanın içindeyken sesi odanın kapısından alırsınız. Ama odanın arkasındaki duvarda delik olsaydı sesi oradan alacaktınız.

Karışık işler. Okuyup doktor olamadım da bunlarla uğraşıyorum işte.
  • Bu pinge rağmen;

• Türkçe yerelleştirme geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Andromeda2B -- 15 Mayıs 2018; 19:28:28 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.