Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (91. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
8.475
Cevap
116
Favori
345.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • black friday zamanı almayı düşünüyorum bu oyunu gold edition almaya değer mi*
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

black friday zamanı almayı düşünüyorum bu oyunu gold edition almaya değer mi*

Hocam yenı sezonda 8 operator daha gelecekse season pass alman mantıklı gibi + öncekileride sana verecek (vaktın yoksa operatörleri açmaya değer fakat vaktım var ben oynarım diyosan normal sürüm alabilirsin )
  • senatorts kullanıcısına yanıt
    yeni season pass önceki sezon operatörlerini vermez bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Joe.

olabilir. Sonuçta adı üstünde sezon pass .
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Joe.

peki önceki sezon operatörlerini almak için sezon pass'sız kadar zor mu olacak eskileri açmak?
  • sezon pass'ı bu kadar geç almak baya dezavantaj olacak herhalde ne güzel ilk operatörlerde beleşe gelecekken şimdi sadece yeni sezon operatörleri için değer mi ki ya?
  • Hibana'nın videosunu yayınlamışlar. Thermite+Ash=Hibana çok iyi yaratıcılık Ubisoftu tebrik ederim. Benim asıl dikkatimi çeken Echo acaba elindeki ne? Bence o elindekini yere koyunca o tarafdan ses geliyormuş gibi ses çıkartabilir belki.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante100

Hibana'nın videosunu yayınlamışlar. Thermite+Ash=Hibana çok iyi yaratıcılık Ubisoftu tebrik ederim. Benim asıl dikkatimi çeken Echo acaba elindeki ne? Bence o elindekini yere koyunca o tarafdan ses geliyormuş gibi ses çıkartabilir belki.

Reinforce lu duvarı patlatacağını nerden biliyorsun ? Belki de fuze gibi bir operatör çıkacak. Eğer ash gibi reinforce lu duvarları patlacaksa thermiti kimse almaz. Böyle birşey olacağını zannetmiyorum, duvara fırlattığı şeyin bence farklı bir fonksiyonu var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Celeste

quote:

Hibana'nın videosunu yayınlamışlar. Thermite+Ash=Hibana çok iyi yaratıcılık Ubisoftu tebrik ederim. Benim asıl dikkatimi çeken Echo acaba elindeki ne? Bence o elindekini yere koyunca o tarafdan ses geliyormuş gibi ses çıkartabilir belki.

Reinforce lu duvarı patlatacağını nerden biliyorsun ? Belki de fuze gibi bir operatör çıkacak. Eğer ash gibi reinforce lu duvarları patlacaksa thermiti kimse almaz. Böyle birşey olacağını zannetmiyorum, duvara fırlattığı şeyin bence farklı bir fonksiyonu var.

önden gidip angut kuşu gibi ölen thermite için ideal hocam . Ustlerdede belirttim 1 den fazla thermıte veya işlevseli benzer hero lazım dıye . iyi olmus tabı tam ne yapıyor bilmiyoruz ama

• quote:

Orijinalden alıntı: Celeste

quote:

Eğer videoyu izlersen anlarsın "As my friend would say, a really big fucking hole, coming right up" diyor. Yani Thermite'ın klasikleşmiş sözü. Ayrıca patlayıcıları reinforce duvarlarını tam patlatacakken video bitiyor. Ama umarım değildir tabii yoksa thermite'ın değeri kalmaz artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante100 -- 7 Kasım 2016; 23:18:34 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Dante100 kullanıcısına yanıt
    bence birleştirmişken hepsini birleştirsinler ya ash+thermite fuze de koysunlar patlayınca dağılsın içeride. dağılan parçalar içerdeki elektronikleri yoketsin oldu mu sana bi de thatcher. geriye silahını biraz güçlendirmek ve koluna elektronik tarayıcı koymak kalıyor sanırım bunları eklemeyi önümüzdeki sezon operatörleri için düşünecekler sanırım.

umarım beni utandırırsın ubitchsoft.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Joe. -- 8 Kasım 2016; 2:33:15 >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    öyle olması mantıklı, öbür türlü eski season pass sahiplerine haksızlık edilmiş olur.

buradan yanlış bir anlam çıkaran olmasın lütfen çünkü season pass im yok ve bütün operatörleri açtım.
  • Ash + Thermite = Hibana :)
  • İki tane rainforce patlatıcı operator seçildikten sonra ne anlamı kalıyor duvarları rainforcelamanın. Böyle bişey getirirlerse saçmalık olur.
  • Muhtemelen reinforce lu duvarları delecek bu oparetör,tamamen açmayacak.İçeri girilmeyecek kadar patlatacak sadece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Black friday'de fiyat düşerse bende alıcam rainbow'u epey merak ediyorum. Tactiksel fps güzel olur bam güm girmekten sıkıldım oyunlarda
  • oyuna yeni başladım.Çok hoşuma gitti oyun.Ama tek sıkıntım haritaları bilmemek ve hangi operatörün ne işe yaradığını bilmemek.Kafama göre class seçiyorum maça başlayınca öğreniyorum ne olduğunu.Class'ların rehberleri falan mı bir konuda falan?Şimdiye kadar da 4 operatör açtım ama kafama göre oyunda millet en çok kullanıyorsa şimdi çok para kalmadı son 2 karakteri de inceleyerek açmak isterim eğer rehber flaan varsa
  • Season Pass önceki dlc karakterlerini de kapsıyor. Eğer alırsanız 8 karaktere birden sahip olacaksınız. Ben 3.sezon öncesi aldım ve 1 ile 2.sezon karakterlerini ücretsiz edinmiş oldum.

Bence Thermite alternatifi bir karakter gelmesi iyi oldu. En azından benim için. Arkadaşlarla oynarken sağolsunlar kilitlediler bana Thermite'ı. Artık almam. Artık 2 değil 4 duvar açılabilecek evet ama bence bu karakter geldikten sonra çok da Thermite'ın seçileceğini zannetmiyorum. Bakalım göreceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soulfly1

Season Pass önceki dlc karakterlerini de kapsıyor. Eğer alırsanız 8 karaktere birden sahip olacaksınız. Ben 3.sezon öncesi aldım ve 1 ile 2.sezon karakterlerini ücretsiz edinmiş oldum.

Bence Thermite alternatifi bir karakter gelmesi iyi oldu. En azından benim için. Arkadaşlarla oynarken sağolsunlar kilitlediler bana Thermite'ı. Artık almam. Artık 2 değil 4 duvar açılabilecek evet ama bence bu karakter geldikten sonra çok da Thermite'ın seçileceğini zannetmiyorum. Bakalım göreceğiz.

hocam ben yeni aldım season pass'lı ama operatör olarak sadece 3 attacker var 3 defender var gerisi oyun içi parayla açılıyor şu sarı sembollü para birimiyle.450 'ydi hatta diğer karakter 950 1
    350 öyle gidiyordu
  • soulfly1 kullanıcısına yanıt
    hocam year #1 ve year #2 season pass'leri farklı o yüzden 2nin 1i kapsayacağını düşünmüyorum. ayrıca year #2 için bile tek season pass çıkıp çıkmayacağı belli değil, her sezon için ayrı ayrı pass çıkarabilirler.
  • 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.