Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege (PS4 Ana Konu) Artık Türkçe! (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.938
Cevap
56
Favori
194.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pri faydalanamıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek kişi oynanmaz mi yoksa cs go gibi olmasa da olur iyi takim denk gelebilir ama olursa daha iyi gibi mi?

• By..Emre kullanıcısına yanıt
    Sagolun hocam. Alasim geldi benim de.

• --CarpeDiem-- kullanıcısına yanıt
    Cilginlar gibi oneriyoruz daha ne bekliyosun dostum

Ranked'lar mecbur 5vs5 cs go gibi çıkınca falan ceza yiyebiliyorsun veya oylamayla seni atabiliyorlar ama casual var öyle değil ora serbesttir tek kişide oynamak istersen 11 tane sitütation var ama çok zevkli olmaz alışmanda yardımcı olurlar ama
  • Önceden de her turlu zevkli oluyor falan yazmıştınız da tek olunca çok büyük bir dezavantaj oluyor mu? Yani oyunda çoğu kişi grupla mi giriyor yoksa tek mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi --CarpeDiem-- -- 12 Ağustos 2016; 3:28:46 >
  • Yok hocam onu kastetmedim. Rankedlarda benim grup olmadığı için rastgele oluşan takımla mac yapıcam. Boyle olması çok etkiliyor mu? Yoksa illa ki grup mi olması gerek kazanmak için?

• quote:

Orijinalden alıntı: --CarpeDiem--

Yok hocam onu kastetmedim. Rankedlarda benim grup olmadığı için rastgele oluşan takımla mac yapıcam. Boyle olması çok etkiliyor mu? Yoksa illa ki grup mi olması gerek kazanmak için?

Kardesim bizim var grubumuz sende davetlisin niye illa yalniz oynayasin bizle oynarsin oynamak istemessende ben uzun sure tek oynadim grup vs de arama geregi duymadim

• Gösterdiğiniz ilgiden dolayı çok tesekkur ederim hocam. Hem sorularima cevap verdiniz hem de oyunu alırsam beraber oynayabileceğim bir grup olmuş oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: --CarpeDiem--

Gösterdiğiniz ilgiden dolayı çok tesekkur ederim hocam. Hem sorularima cevap verdiniz hem de oyunu alırsam beraber oynayabileceğim bir grup olmuş oldu.

ne demek rica ederim başımızın üstünde yeriniz var çok eğlenceli grubumuz var :)
    hocam tek girerseniz karşıya takım gelmez matchmaking genelde takımları birbiriyle eşleşiyor tek girenleride tek girenlerle eşleştiriyor.
  • Benim takım yok ama ranked a girince levellere bakip giriyorum 60-70 üzerleri iyi oynuyor o yüzden genelde kazanıyorum ilk başlarda bakmadığım için copper 4e düşmüştüm simdi gold 1 im

• Oyunu almayi planliyorum, grubunuza sakincasi yoksa katilmak isterim

• Daniel Faraday kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam çok sagolun.

• dostlar biriniz su ayarlardan bahsetsn oyunda bende yeniyim bu ayarlar nedir ?

aim ve Dead zone ayarlri ?

• By..Emre kullanıcısına yanıt
    Bence çok da önemli değil bu ayarlar. Hassaslığı ayarla geç.

• quote:

Orijinalden alıntı: bozcan

Gece gece ne güldüm ya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar merhaba oyun ilk çıktığı günden beri oynuyordum tüm sezonları gold bitirdim, son 2 aydır oynamıyordum oyuna tekrar dönüş yaptım K.D. Sıfırlanmadan önce W/L 1,4 K.D. 1,5 ti. Önceki takımlarım dağılmış son 3 günde oyuna tekrar ısındım geceleri giren bir takım varsa ekleyebilirsiniz veya beraber girmek isteyen olursa şuan unrankedim bu sezonda goldan başlarım ekleyebilirsiniz :

PSN: Pinkman060

• 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.