Şimdi Ara

silikon nasıl çıkartılır acil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
26.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• silikonla ne yapıyodun dostum? yoksa !!!!
  • eline yapıştıysa eritmen lazım. ama eritirsen elin de erir die biliom.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Metalli Head

eline yapıştıysa eritmen lazım. ama eritirsen elin de erir die biliom.

el yakmayan çözüm yok mu
  • göğüstekiler patlatılarak çıkarılabiliyor

eldekiler hafif ılık su ardından soğuk su daha sonra tekrar ılık suyla ovulduğunda çıkıyor ama tabi ne kadar kurudu bu da önemli olmasa bile en az 2 gün sonra çıkıyor merak etme benn denedim
  • quote:

Orjinalden alıntı: crematoria

silikonla ne yapıyodun dostum? yoksa !!!!

ne alakası var?

bir sürü şey yapılabilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: kürsad

göğüstekiler patlatılarak çıkarılabiliyor

eldekiler hafif ılık su ardından soğuk su daha sonra tekrar ılık suyla ovulduğunda çıkıyor ama tabi ne kadar kurudu bu da önemli olmasa bile en az 2 gün sonra çıkıyor merak etme benn denedim

Scary Movie'de canavar kızın kalbine bıçak saplamaya çalışıyodu. bıçağı çektiğinde bıçağa saplanmış silikonu görüyodu. çok komikti. aklıma o geldi.
  • quote:

quote:

Scary Movie'de canavar kızın kalbine bıçak saplamaya çalışıyodu. bıçağı çektiğinde bıçağa saplanmış silikonu görüyodu. çok komikti. aklıma o geldi.

ılık su ssoğuk su işi biraz işe yaradı gibi sağolun

• birşey değil o olayı bilirim çok kötü birşey birde benim elim köpük olmuştu hani şu sarı cama sıkılan silikondan daha beter gittikçe genleşiyor ve bu benim elime damladı ayrıca sular kesikti düşünün durumu silikon bence bunun yanında çoktaiyi
  • quote:

quote:

Yazını okumadan bende aynı şeyi düşünüyordum

• quote:

birşey değil o olayı bilirim çok kötü birşey birde benim elim köpük olmuştu hani şu sarı cama sıkılan silikondan daha beter gittikçe genleşiyor ve bu benim elime damladı ayrıca sular kesikti düşünün durumu silikon bence bunun yanında çoktaiyi

ben bikere tırnağımı lehimlemiştim aklıma geldi. ama çıkmıştı. tabi tırnağımla beraber.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.