Şimdi Ara

Skyrim En İyi Silah Ve Zırh Nedir?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
57.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar en iyi silah ve zırh nedir? oyunda yeniyim bilgi edineyim :D

ayrıca en iyi büyü vs yazarsanız sevinirim. efsunlu olanlarıda yazabilirsiniz.

• Bir Skyrim psikopatından bilgiler almıştım. En iyi silahlar kendi yaptığın silahlardır.

Büyülerde pek OP değilim ama tavsiyem, Illusion-Conjuraction git. TR yama ile oynuyorsan nasıl çevirsem?? İlizyon(yada ilüzyon artık hangisi ise) ve, ölüleri çağırma büyüsü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anemon4334

arkadaşlar en iyi silah ve zırh nedir? oyunda yeniyim bilgi edineyim :D

ayrıca en iyi büyü vs yazarsanız sevinirim. efsunlu olanlarıda yazabilirsiniz.

En iyi silahlar Deadra silahlarıdır en iyi ağır zırhlar Deadra zırhlarıdır en iyi hafif zırhlar ejderhapulu zırhlarıdır eğer sneak kasıyorsan hafif zırhtan git yani sol taraftan sağ taraf ise
    bodoslama dalan strateji kurmayanlar oyundan zevk alabilmenin peşinde olan kahramanlara özgüdür abarttım :D ama ben ağır zırh kasıyorum ağır zırh candır <3
  • özel itemler var, sadece kendinde bulunan gerçekten karakterine göre işine çok faza yarayan efsunlu itemler. google da ara artık hangi karkater açtıysan.
  • En iyi zırhlar Daedra zırhları ve kılıcları vb. Ancak en zor bulunanları tabiki
  • quote:

Orijinalden alıntı: DwonFast

En iyi zırhlar Daedra zırhları ve kılıcları vb. Ancak en zor bulunanları tabiki

Daedra'dan ziyade (çok ağır oluyorlar), dragonbone'dan yaptıkların daha iyi.Ama çok fazla craftla uğraşmazsan (benim gibi) daedra'nın zırhlarını alabilirsin.Vücut zırhı ortalama 110-120 civarına çıkıyor
  • Evet oda doğru ama aynı zamanda daedra zırhlarını eşya kapasiteside iyi
  • Ya simdi soyle bisey var eger simya ve tılsımlama ile yaparsan sadece itemlerin toplam zırh puanı 500 ü buluyor ama ağır zırh yada hafif zırh güçlenditme tılsımı yaparsan rahat 2000 zırh puanı oluyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Skyrim de eniyi silah bende vardı ve 150 damage gibi bir şey vuruyordur onun için iki elli silah alacan steel ve aynı zamanda hammer olursa tam bir tanksın

smithing 100 hilesi yap sonra zaten geri alırsın bunu internette araştır ondan sonra elinde craftin için gerekli malzemeler bulunsun ondan sonra legendrary olduktan sonra süper bir silaha sahipsin

yazım hatası olduysa özür dilerim.
  • En güçlu zırh Deathbrandir Bunun İçin Dragonborn Dlcs Ve 36 Level Olman gerekiyo eğer 36 levelsense ve Dragonborn Yüklüyse Raven Rockda Türkçe Yamada Kuzgun Kayada Girişde Sola Baktiğinda Ev Var Oraya Gir Yukariya Çik Kapilari Aç Orda Kitap Var İsmi Deathbrand Türkçesi Ölümmührü Onu Oku Ve Görevini Yap Sonrada Zırhın Sahibini Öldür Toplam Zirh Puani Deadredic Armordan Çok Silah
    Olarak Zırhın Sahibinin Kılıç Larini Al Galiba 65 Vuruyodu 2 Tana Pala Kılıcı [size="1"]
  • Daedric zirhlar en cok puana sahip diye biliyorum. Umarim yanlis bilmiyorumdur

• The Faithful kullanıcısına yanıt
    Daedric Armor , Dragonscale Armor diye gidiyor biliyordum Deathbrand daha iyiymiş üst mesajda bir üye yazmış nette best armor olarak geçmişler...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla ben okçuluk büyücülük ve gizlilik kasmıştım. Büyücünün büyülü oku gizlilikle birleştiği zaman düşman seni daha göremeden onu indiriyorsun zaten. Zırh filan gerekmiyordu. 300 saat oynayıp bitirememiştim oyunu. Devam etmeye üşeniyorum. Fazla didik didik etmişim sanırım. Karakterim öyle bir level atladı ki Tanrı modundayım.
  • Gençler Bu Arada Ben Baya Bir Yansilama Yani İllusion Kasdim Dediklerine Göre Winterholda Bi Görev Var Yansilamayla İlgili Özel Kitap Galiba Doğrumu Cevaplarsanız Sevinirim
  • En iyi silahlar kesinlikle kendi yaptigin silahlar oluyor. Daedra veya dragon scale silahlara 2 tane ozellik ekleyince tadindan yenmiyor. Tabi bu ozellikleri eklerken de onlarin yuzde kac etki edecegi falan baska bi seye bagliydi. Mesela diyelim ki bi balyoz yaptim volendrung gibi hem rakibinden kuvvet cekebilirsin hem de ates, elektrik gibi ekstra dmg ekleyebilirsin. Ama oyunda bu konularla ilgili detay cok, oyunu 200-300 saat arasi oynayip incik boncuk her seyiyle yapmayi deneyip, yeri gelip modlarla falan da ek dlcler falan kurmustum, sonrasinda her seyi cozunce konsoldan malzeme tedarik edip blacksmith isine girmistim. Mesela gizlilik oynuyosun diyelim bi tane yay buluyosun mesela chaos dmg idi sanirim onun icin bi dlcdeki yeni eklenen kristalize silahlar daha iyiydi, ozel bi tasla upgrade falan oluyodu, ona chaos dmg ve gizlilikle ilgili bi ozellik ekliyosun vs derken egilip seni gormeden oklayinca alayina tek atiyosun falan. Ama bunlarla ugrasamam dersen direkt deadra gorevlerini yaparsan hepsi oyuna gore cok guzel silahlar. Volendrung'u cok severdim ben misal :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.