Şimdi Ara

Tıkanan Kartuş delikleri nasıl açılır?(sorun cozuldu gibi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
13.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yazıcım LeXmark z617

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShadowCLanS -- 12 Eylül 2006; 22:34:57 >

• marka, model, kartuş tipi, ohoooo.
    başlangıç olarak canon çipli modellerden falansa 1 - 2 kereden fazla dolduramazsın..

ben iğneyle denedim, kolonyaya batırdım (uzun süre) içine kolonya doldurdum hiçbiri olmadı..
  • :D oldu oldu.:D
    tuttum kartuşu , kaynar suyun içine ucunu batırdım( kağıda deyen kısım varya ) 4-5 dk. beklettim. kuruladım. ve şuan da bir çıktı aldım sonuç süper tek şey dışında
    Galiba iyi kurulayamamısım kalın yazıların etrafı bulanık çıkmıs:(
  • eheh, tabi bide o var.

o problem değil bi süre sonra geçiyo, su kaçmış içine kuruyunca yada bir kaç yazdırmadan sonra geçer.
  • bende de lexmark z602'nin 16'sı var. doldurmaya götürdüm tıkanmış dediler. söylediklerinizi deneyeyim bakalım olacak mı.
  • su buharı yöntemini dene sıcak suya sok dene deneyebildiğin kadar kolay gelsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: ft_fatalrhymer

su buharı yöntemini dene sıcak suya sok dene deneyebildiğin kadar kolay gelsin

arkadaşta zaten bu yöntemi denemiş ve sorunu çözmüş
  • Arkdaşlar benim kartuşta sarı rengi çıkartmıyor neden olabilir acaba??
  • bu kartuş o kadar lanet birşey ki deliği açarsın çip bozulur çip bozulmazsa akıntı yapar akıntı yapmazsa delik açılmaz bir sürü lanet hikaye işte lazer yazıcıya terfi etmek en mantıklısı sanırım :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.