Şimdi Ara

Warning: your computer case has been opening!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
1
Favori
8.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu uyarı mesajının ne olduğunu ve sorunun nasıl aşılabileceğini bilen var mı acaba??
    Rem i değiştirdim bilgisayarı tekrar açtığımda ilk ekranda (Ram test ve detecting hard drives'ı yaptıktan sonra) "Warning: your computer case has been opening" uyarısı veriyor ve devam etmiyor.Ve bu sırada bilgisayardan biip..bililipbililblipbipbiliilp.. şeklinde sürekli uyarı sesi geliyo...(bilgisayar açıldığı andan itibaren..) :(

• kasanın kapağının açıldığına dair uyarı veriyor.
    kasanın kapaklarını kapat aynı uyarıyı verirse biostan
    case open warning veya bunun benzeri bir ayar olması lazım onu enabled den disabled e alman gerekiyor.
  • tesekkürler bi kaç öneri daha buldum (çoğu biosla ilgili) eve gidip deniyeceğim..
  • benim anakartım msi k9n neo2 aynı sorunu bende yaşadım biosun pilini söktüm 10 sn bekledim tekrar taktım düzeldi
    kolaygelsin
  • kasa kapağı açık uyarısıdır biostan case has been opening olan sekmeyi bulup disable edersin sorun çözülür.
  • Hocam aynı sorun bendede var 2 tane hdd var ama pc yi açınca can't detect TPM device!
    Diyor alttada your case had been opening yazıyor kasanınbi yanı açık deil kötü yanı klavyede çalışmıyor hdd leri ise okumuyor delircem lütfen yardım edinf]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sessizsohbet

Hocam aynı sorun bendede var 2 tane hdd var ama pc yi açınca can't detect TPM device!
    Diyor alttada your case had been opening yazıyor kasanınbi yanı açık deil kötü yanı klavyede çalışmıyor hdd leri ise okumuyor delircem lütfen yardım edinf]

keşke yeni konu açsaydınız. biostan o ayarı bulup disable yapmanız gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguz298

quote:

Orijinalden alıntı: sessizsohbet

Hocam aynı sorun bendede var 2 tane hdd var ama pc yi açınca can't detect TPM device!

keşke yeni konu açsaydınız. biostan o ayarı bulup disable yapmanız gerek

Hoca sorunu çözdüm biosu sıfıladım bunu jumperle yaptım oldu herkese teşekkürle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.