Şimdi Ara

Luke Cage (2016) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
243
Cevap
13
Favori
8.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ortamlara akşama doğru yavaş yavaş düşmeye başlar sanırım. Narcos'da öyle olmuştu
  • trufily T kullanıcısına yanıt
    Altyazıya da gerek yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Netflix'te indirme olsaydı ücretsizken dalardım da bilgisayardan ve siteden izlemeyi sevmiyorum
  • Buyrun arkadaşlar şimdi buldum indiriyorum 1. Bölüm Türkçe Altyazılı HD

http://www.hdfilmevim.com/luke-cage-1-sezon-tum-bolumler-turkce-altyazili-izle/

Edit: İlk 10 bölüm eklenmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asamed -- 1 Ekim 2016; 0:40:56 >
  • İşteyim bakamıyorum yok mu ilk bölümü izleyenler nasıl dizi?

• İlk 2 bölüm gelmiş hadi ben başlıyayım anlatırım :)
  • İlk bölümü izledim. Fena değildi. SOA'dan sonra Juice'u yeniden izlemek güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolganaber -- 30 Eylül 2016; 16:27:40 >
  • Demek bir polisin en büyük korkusu "Kurşun Geçirmez Zenci"nin dizisi başladı. (Youtube yorumlarından arakladım.)
  • İlk bölümü beğendim. Jessica Jones'u pek sevmemiştim fakat Luke Cage gerçekten iyi olmuş. Bu hafta sonu bitiririm büyük ihtimalle.

Juice'u tekrak görmek güzeldi.
  • 2.bölüm de bitti.

2 bölümde Pop'ı harcadılar. RIP
  • Güzel başladı, 3 bölümün sonu fenaydı. Ard arda gelmesine rağmen merak ettriyor meret
  • İlk bölümü bitirdim az önce fena değildi dizi.Bir Daredevil olmasa da Jessica Jones'dan daha iyi olmuş bence.
  • ilk iki bölümü bitirdim güzel başladı

I'm going back to Hell's Kitchen where it's safe kötü karakteri oynayan abiyi çok sevdim yakışıyor role
  • izleyim mi ya boşta vakit var bilemedim bak şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

ilk iki bölümü bitirdim güzel başladı

I'm going back to Hell's Kitchen where it's safe kötü karakteri oynayan abiyi çok sevdim yakışıyor role

o abi remy danton biliyorsun değil mi house of cards'da harcanıyormuş valla çok yakışmış bu role. banshee'den sugar'ı görünce sevinmiştim ikinci bölümde öldürdüler adamı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 30 Eylül 2016; 20:52:01 >

• b0Ni kullanıcısına yanıt
    bilmez miyim paragöz reis
  • İzleyelim bakalım
  • Haydaaa ben izlemeyecektim bunu ama millet beğenmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ron Swanson

2.bölüm de bitti.

2 bölümde Pop'ı harcadılar. RIP
    />

• İlk 3 bölümü seyrettim malesef çok vasat şimdilik,ne doğru düzgün karakterler var,ne oyuncuşuk,nede aksiyon.
    Klişe bir hikayeyle başlangıç yaptı umarım böyle değildir devamı.
    Jessica jones çok enteresan bir atmosfere ve ilgi çekici karekterlere sahipti değişik ve güzeldi,daradevilin özellikle ilk sezonu en iyisiydi,2. sezon biraz düşüş olsada genede iyiydi oyunculuklar filanda hem daradevilde hem jessicada iyiydi,bunda şimdilik sadece mafya babası eleman işi götürüyor sesini,mimiklerini,kıyafetini kullanışı,duruşu vs oldukça iyi gerisi vasat,hele birde şu siyahi polis kadının ortağı var ki acayip kötü bir oyunculuğu var umarım bir an önce ölür filanda diziden çıkar.
    Şimdilik bu haliyle diğerlerinde çok daha kötü bir hikaye,atmosfer ve karakterlere sahip,aksiyonda bud spencer abimizden hallice(gerçi bu-terence ne zaman görsem izlerim efsanedir),ayrıca luke gene güçsüz gösterilmiş comicsteki haline göre atom bombasından etkilenmeyen birisi garip şeylerden etkileniyor gene gerçi o kadar olöası heycanı artırmak için yapılması normal zaten pekçok karakterin hep gücü kısık gösteriyorlar en başta spiderman gibi.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.