Şimdi Ara

Z Nation (2014) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
334
Cevap
14
Favori
12.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kaç bölüm oynadı ? Ben en son 5.bölümü izliyebildim (bulabildim).Pek araştırmadım ama dizipub'a baktığımda en son 5.bölüme kadar vardı.
  • Şu an için açıkca diyorum TWD böyle mal gibi yavaş yavaş ilerlerse kesinlikle benim Favorim Z nation'dır. Zamanında TWD'nin nerdeyse fanboyuydum şimdi böyle mal gibi geçen bölümlerden sonra ölümüne, alayına ve kralına kadar savunucam Z Nation'ı ve akşama kadar tartışırım.
    İstiyen laf atsın hemen cevap veririm çünkü Şu an için Z nation TWD'Den daha iyi gözüküyor bana sorarsan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreezeTimes

Şu an için açıkca diyorum TWD böyle mal gibi yavaş yavaş ilerlerse kesinlikle benim Favorim Z nation'dır. Zamanında TWD'nin nerdeyse fanboyuydum şimdi böyle mal gibi geçen bölümlerden sonra ölümüne, alayına ve kralına kadar savunucam Z Nation'ı ve akşama kadar tartışırım.
    İstiyen laf atsın hemen cevap veririm çünkü Şu an için Z nation TWD'Den daha iyi gözüküyor bana sorarsan.

Her dizi bölümünde aksiyon olacak diye bir şey yok. TWD böyle bir bölümde aksiyon olmaz diğer bölümde acısını çıkarır ama. :)
  • ne zaman başlıyacak acaba 2020 demi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock Domates

Sıkıntıdan bir izliyeyim dedim , ilk bölümler çok saçma. Dizi son bölümde dizi oluyor bence. Şu son bölümde anlattıkları olayları walking dead 10 sezonda zor anlatır. O bakımdan iyi fakat diğer açılardan geride kalır. 2. sezon son bölüm gibi olacaksa izlenebilir.

Murphy , doktor ve citizen z dışında gerisi çöp , ölselerde bir şey fark etmez , hatta öldürsünler de kurtulak. (Belki 10 bin biraz iş görür.) .

1. sezon 13. bölüm

Benim anladığım olay şu , kel olan doktor dünyanın farklı bölgelerinden farklı hastalıkları taşıyan kişilerden beyin sıvısı alıyor. Sonra bunlar üzerinde deneyler yapıyor. Galiba amacı Murphy gibi bir şey yapmak ve daha sonrada onun yeteneklerini kendine aşılayıp dünyanın lideri olmak. Gördüğümüz gibi Murphy herkesi yönetebiliyor. Ölü diri fark etmiyor.

Yoksa hangi manyak dünyanın sonunu getirecek bir virüs yayıp , aşısını bulmaya çalışır , zaten dünyada doğru dürüst insan kalmamış , aşı bulsa ne bulmasa ne. Ama o yeteneklere sahip olursa geri kalan insanların ve hatta zombilerin lideri olabilir.

Son olarak son bölümde bu kel doktor bir hastadan daha beyin sıvısı alıyor , sadece emirler ile hareket eden bir hasta. İşte murphy nin sırrıda ordan geliyor galiba.

Not: Murphy diye yazdım ama yanlış yazmış olabilirim .

Harbi ya direk olaya girmişler saçma span iş deli oldum

• 12 yada 13 bölüm oynadı.Çok iyiydi son bölümleri..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ay baslamasi gerekmiyor muydu beyler?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TWD çöp ya çok yavaş sıkıcı iğrenç artık bunu iZleyelimmi

• XMusty kullanıcısına yanıt
    Daha Twd asıl konuya başlamadı bile.Sezon 6 herkesi tatmin edecek gibi.
  • Bugun bitirdim dizi son bolumlere dogru toparladi oncesen sacmaliklar coktu ama hala var.

Su zenci kadinin olmesi gerekiyor. Gicik kaptim kadina. Kendini begenmis artis bir havasi var. Sizcede oyle degil mi?

• BenKimimSizce kullanıcısına yanıt
    Mübarek bir türlü başlıyamadı dizi.
  • bakalım baslıcakmı
  • Okumadım yorumları o nedenle soruyorum, dizi onay aldı mı? Aldıysa eğer onay veren insanların kafasını merak ediyorum. Yani en azından ilk bölüm o kadar basit ve yapay ki. Saçma başladı, saçma davam etti ve saçma bitti. Bununla TWD kıyaslanamaz bile. TWD ilk bölümden kendini bağlamıştı. Başlayıp bıraktığım ilk dizi oldu, ne güzel.
  • Hayatımda çok boş beleş film izledim bu kadar boş beleş olanını görmedim.

Not : 2. bölümü izlemem. Film yapısının dışında filmin bizzat kendisi çok saçma. Cünyur hulka dönen bebek acayip güldürdü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8EF5824CF -- 9 Mart 2015; 19:18:03 >
  • 13.bölüm sezon finali mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: salla_hd

13.bölüm sezon finali mi?

evet

• quote:

quote:

evet

hmm iyi , bende bitti filan sanmıştım.
    Peki ne zaman başlıyor yeni bölümleri ?
  • quote:

quote:

quote:

evet

Söylentiler 31 ekim gibi ddeniyor ama dahada erken gelebilir.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

evet

Söylentiler 31 ekim gibi ddeniyor ama dahada erken gelebilir.

Tamam , teşekkür ederim

• FreezeTimes kullanıcısına yanıt
    Hiç başlamasın ozaman hocam kaç yıldır yok.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.