Şimdi Ara

Sahibinden LEVENT GÜLTEPE MERKEZDE SIFIR LÜX DAİRELER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    OLUN!!!

Gültepe Ortabayır mahallesinde Talatpaşa caddesine 2 dakika uzaklıktadır. Otobüs ve minibüse ulaşım 2 dakikalık mesafededir. Zincirlikuyu metrobüse 10 dakikalık uzaklıktadır. Metrocity ve Kanyona 15 dakikalık yürüme mesafesi vardır..
    Sahibinden SIFIR DAİRELER.... İnşaatı yeni tamamlanmış. İLK OTURAN SİZ OLUN!!!
    2+1 75 Metrekare evler 2. ve 3. katlarda 260.000 tl.
    4+1 135 metrekare çatı dublexi 4.ve 5. kat 350.000 tl.
    5+1 135 metrekare çatı dublexi 4.ve 5. kat 350.000 tl.
    İLETİŞİM BİLGİLERİ,
    Burak Önügören
    0533 365 75 14
    0533 094 32 75

Daha ayrıntılı bilgi ve fotoğraf için sahibinden ilanı için tıklayın

• Fiyatlar hayli uçuk....Revize ederseniz iyi olabilir...
  • Biraz piyasanın üstünde doğru söylüyorsunuz ama daireler sıfır ve yeni bitti inşaatları. Hem de fiyatlar benim elimde değil :D Eniştemin yerleri bende forumlara ve sitelerde ilan koyuyorum...
  • arkadaş lar boşuna sahibinden nokta com a ilan falan vermeyin. adamlar hacklenmiş haberleri yok gerizekalilar dunya kadar para vermeyin başka sitelere yonlendirin ilan larinizi. hackliyen de favori group emlak...
  • konumlar çok farklı... adamlar derede o fiyat çekiyorsa bizimkiler fiyatı gayet uygun...
  • Resimlerde karanlık odaları varmış gibi duruyor. İsterseniz daha iyi resimler ile değiştirin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: expert****or

http://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-satilik-sahibinden-gultepe-de-satilik-dubleks-4-plus1-160701777/detay

Ben çeliktepe oturuyorum. Dereyle benim evimin arasındaki fiyat farkı 80.000-90.000 tl. Böyle karşılaştırılmaz.
    Bu arada ilan sahibini tanımam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.