Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note Pro 12.2 [Ana Konu - Kullanıcılar Klubü] (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
986
Cevap
41
Favori
71.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Link verirmisin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnternette yok malesef dediğim mağazada gördüm sadece

• quote:

Orijinalden alıntı: hidoriumen

Merhaba cihazdan almak isteyen varsa bugün Bayrampaşa forumda Teknosa exxtra da gördüm turuncu indirim ile 877TL ye inmiş ihtiyacı olan kaçırmasın:)

Valla süper bir fiyat stok sayısı kaç ?

• coolsusuzdeniz C kullanıcısına yanıt
    Hiç bilmiyorum, bir tane gördüm, stok var mı yok mu hiç bilmiyorum görünce buraya yazayım dedim :)

• Merhaba arkadaşlar. Tabletin tarayıcılardan internete giremiyorum. "Norton connectsafe" uyarısı veriyor bütün sitelerde. Herhangi bir norton ürünü de yüklü değil. Sebebi ve çözümü ne olabilir sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeynelkucuk

Merhaba arkadaşlar. Tabletin tarayıcılardan internete giremiyorum. "Norton connectsafe" uyarısı veriyor bütün sitelerde. Herhangi bir norton ürünü de yüklü değil. Sebebi ve çözümü ne olabilir sizce?

girdiğiniz internet ağında güvenlik olabilir
  • yamaha1100yzf kullanıcısına yanıt
    Modem benim modemim. Modemi resetleyip kablosuz şifresini değiştirince düzeldi. Modemin şifresini de değiştirdiğim halde birisi modeme girip ayarlarla oynuyor olabilir.
  • Bu tablet hala alınır mı? yeni çıkan modellerde bile ram genelde çok düşük.
    İkinci eli 650-750 civarında bulunabiliyor? Önerir misiniz?

Bu fiyat aralığında 0 olarak bi de bu model var.
    http://www.teknosa.com/urunler/125045184/samsung-sm-p550-9-7-with-s-pen-white
    Hangisini önerirsiniz?

Teşekkürler
  • İkinci eli bu fiyatlara süper. O gösyerdiğiniz tablet bunun yarısı kadar olamaz. Logitech klavyeli kılıf ve samsung bluetooth mouse ile kullanıyorum. 3gb ram 32gb olması ile diğerlerinden 2 adım önde.

• quote:

Orijinalden alıntı: zeynelkucuk

Merhaba arkadaşlar. Tabletin tarayıcılardan internete giremiyorum. "Norton connectsafe" uyarısı veriyor bütün sitelerde. Herhangi bir norton ürünü de yüklü değil. Sebebi ve çözümü ne olabilir sizce?

Odin ile yeniden stock rom yükledik düzeldi.

• Telefon özelliğini yükleyen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: burakgibiyim

İkinci eli bu fiyatlara süper. O gösyerdiğiniz tablet bunun yarısı kadar olamaz. Logitech klavyeli kılıf ve samsung bluetooth mouse ile kullanıyorum. 3gb ram 32gb olması ile diğerlerinden 2 adım önde.

Logitech kılıf ile 10 numara verim alıyorum aynı zamanda Mouse çok kullanışlı oluyor.

Almak isteyen Mouse hala 59 TL Teknosalar'da, Logitech klavyeli kılıf ise 47 TL alabilirsiniz, bazı mağazaların stoklarında var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nereden bulabilirim bu tableti?

• http://evkur.com.tr/samsung-sm-p900zk-galaxy-note-pro-122-siyah-tablet-1

Alınır mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Centaurus A

http://evkur.com.tr/samsung-sm-p900zk-galaxy-note-pro-122-siyah-tablet-1

Alınır mı?

temiz 2. el bakın bu fiyat çok pahalı hocam

• formula01 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu aletle iPad Air 2 arasında kaldım

Emin olamıyorum çünkü yarın öbür gün samsung unutacak gibi geliyor halen bana.

750 ye birinden buldum...

• Kesinlikle alınmaz şu an 1900e Tabpro s bulunabiliyor ve izlenimlerime göre benim tabletimden çok daha üztün bir cihaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Centaurus A

Hocam bu aletle iPad Air 2 arasında kaldım

Emin olamıyorum çünkü yarın öbür gün samsung unutacak gibi geliyor halen bana.

750 ye birinden buldum...

Kesinlikle al. TabSPro sanırım windows. Artı 1900 lira ile 750 arasında dünya fark var. İleride de tab s pronun ikinci elini alırsın :)

• Bir arkadaşımda bu cihazdan var, 3 aylık tr den alınma kutusu faturası vs duruyor, 800 tl den alınır mı ne diyorsunuz, tablet ihtiyacım var ios kullanmak istemiyorum, androidde bu cihaza 64gb lık hafıza kartı da takarak çok daha fonksiyonel olacağını düşünüyorum, ayrıca kalem tercih sebebim zaten, tek çekincem 2014 cihazı olması, oyun fln oynamam kalemle note uygulamarını aktif kullanırım arada film fln izlerim, 2 sene boyunca sorunsuzca kasmadan yapabilir miyim bunları
  • Hiç düşünme al. Özellikleri süper. Bide logitech klavyeli kılıf bulursan dadından yenmez.

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.