Şimdi Ara

Besiktas`tan Gonderilmesi Gerekenler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türk oyuncu.kalmadı sizde yeni yabancı sistemine evet demiyonuz ne iş
  • quote:

Orijinalden alıntı: SHIHAD

Necip'i yollarsan kim oynayacak Almeida nın kalması lazım Sezer in de gönderilemsi lazım

Almeida nın kalması lazım Almeida nın kalması lazım Almeida nın kalması lazım Almeida nın kalması lazım Almeida nın kalması lazım

ŞAKA MI BU? Almeida kim ya ? adam kaleciyle karşı kaşıya kalınca heycanlanmıyorum bile adam kalsın demiş.Tarihinde 12 golü geçememiş adam.Gekas'ı alırım valla daha iyi.
  • Bunlari gonderirsin seneye yine yonetim ucuz diye sacma sapan oyuncu alir onuda nasil gonderecez diye dusunur dururuz
  • quote:

Necip'i yollarsan kim oynayacak Almeida nın kalması lazım Sezer in de gönderilemsi lazım

Paf takimindan oyuncu cikarip koysak necipten iyi oynar
  • quote:

Orijinalden alıntı: İzmirli Samuray

quote:

Orijinalden alıntı: Lt.Raven

Sana avrupa seviyesinde birkadro kurayim

Gomis(Cenk)

Kerim Frei hunt--oguzhan G.Tore

Veli Kavlak

Ramon M. ----Pedro F(Ersan).-- Lescot----- Atiba

------------Tolga---------------

ben türkler icin dedim bu kadro iş yapar dikkat edersen 6 yapanca var ne gomis yerine cenk nede pedro yerine ersan iş yapar bide onlar daha gelmedi

Hunt 'ın Turk statusunde oynama olasılıgı yuksek , o yuzden 5 yabancı var.Ayrıca bızılm lıge pedroya da lescott yerıne ersan da ıs yapar.Transferlerın gelmemesı konusunde yapıcak bı sey yok gelırler dıye umut edıyorum

• Necip e bu kadar haksızlık yapmayın son yıllarda yetiştirdiğimiz en iyi oyunca Almeida ya gelince onu gönderip yerine kime alıcaksınız Benzemayı falanmı
  • Takima cok fazla yuk olan oyuncu var.Bu arkadaslar kulube ciddi anlamda maddi bir yuk bindiriyor.
    Tabi burda yazicaklarim benim bu sezon Besiktasimin maclarini izleyip kafamda olusturduklarimdir.

Gonderilmesi gerekenler:

1-Dany Nounkeu
    2-Filip Holosko
    3-Huga Almeida
    4-Juluien Escude
    5-Manuel Fernandes
    6-Jermaine Jones
    7-Serdar Kurtulus
    8-Gokhan Suzen
    9-Ugur Boral

Kiralik Gonderilmesi Gerekenler:

1-Necip Uysal(23 yasinda)
    2-Muhammed Demirci(19 yasinda)
    3-Erkan Kas(Kiraliga devam)
    4-Sinan Kurumus(Kiraliga Devam)
    Musa Muhammedi gormedigim icin yorum yapamayacagim)

Yedek Olmasi gerekenler:

1-Olcay Sahan
    2-Omer Sismanoglu
    3-Mustafa Pektemek
    4-Sezer Ozturk
    5-Ismail Koybasi

Bonservisi Alinmasi Gerekenler

1-Ramon Motta
    2-Gokhan Tore

Sizde fikirlerinizi paylasirsaniz sevinirim.

• Dany gidiyor zaten. Holosko ile maalesef halen daha devam ederiz gibi. Escude jubilesini yapacak. Fernandes ile imzalanmayacak.Gökhan ilede yollar ayrılacak.Bir Serdar ve Uğur şaibeli.
  • Brockman kullanıcısına yanıt
    Tabi ben bu listeyi olustururken yonetimin Sampiyonlar ligine yonelik transfer yapacaginidi dusundum.Orn: Gomis,Hunt,Lescott
  • kalması gerekenleri yazsaydın daha basit bi liste olurdu be hacı.
    yalnız şaka bi yana bence de takımı tümden değiştirmek gerek.teknik direktör dahil.
  • Necip'i yollarsan kim oynayacak Almeida nın kalması lazım Sezer in de gönderilemsi lazım
  • Dany yerine escude oynasaydi da onun yuzunden gol yeseydik bu kadar uzulmezdim
  • İzmirli Samuray kullanıcısına yanıt
    40 tane oyuncu var bizde.. Yabancıların 2-3 tanesi kalacak sezon sonu hepsini gönderecez.. Bizim için sorun yok, no proplem
    Turk oyuncu kalmadi derken ? Tolga , Oguzhan , Cenk Tosun , gokhan tore , veli kavlak , ersan gulum , kerim frei ..... Bu liste uzar gider
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brockman

Bunlari gonderirsin seneye yine yonetim ucuz diye sacma sapan oyuncu alir onuda nasil gonderecez diye dusunur dururuz

bkz. hunt
  • takımda sakatlık laneti varken bu kadar oyuncu yollanmaz.
  • quote:

Necip zaten cok oynamiyorki.Cezalilar yuzunden oynuyor.Almeida konusunda umarim saka yapiyorsundur .Ben ayaklarini bu kadar kotu kullanan baska bir forvet gormedim
  • Mustafa Pektemek gitsin artık yeter bu kadar şans verildiği. Çıldırıyorum gol kaçırıp yedek klübesine bakıyor ya beceriksiz herif. Necip için ise kalmasını isterim, çok genç ve gerçek bir Beşiktaş'lı. İyi bir yedek ama Mustafa Pektemek gitmeli artık yeter yeter yeter. Cenk Tosun geliyor işte yedek olacaksa o olur.
  • Lt.Raven kullanıcısına yanıt
    2-3 olursanız bu türklerle mi avrupada maç oynicaksınız hangisi avrupa seviyesinde tolga hariç?
    Sana avrupa seviyesinde birkadro kurayim

Gomis(Cenk)

Kerim Frei hunt--oguzhan G.Tore

Veli Kavlak

Ramon M. ----Pedro F(Ersan).-- Lescot----- Atiba

------------Tolga---------------
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.