Şimdi Ara

taksiden cikma araclar (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
162.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bile bile lades gibi sanki..
    quote:

Orjinalden alıntı: poyraz30

Taksiden çıkma mıydı acaba!
  • ben de aldım bı tane era taksıden aldıgmda sarıydı boyadım bakımlarını yaptım sımdı hıc bır kusuru yok sadece km sı yuksek ama motor su an sankı ılk gunku gıbı guclu bılgısayra baglatıp devılerıne baktırdım komprsyon degerlerıne baktrıdım bunlar cok onemlı taksı cıkması alırken tabı bu soyldıklerım ECU baglantsı olan yenı nesıl arabalar ıcın gecerlı bırde kaportada degısen olmaması lazım bence bu km sı yuksek olayını bız toplumca fazla abartıyoruz gıbıme gelıyor 50 tl verdımı dıjıtal ve analog ıstenılen yere gerı sayılıyor krterler dogrultusun da.adamlar baglıyor pc arabaya ECU ya mudahale edıyor bunun ıcın gereklı aparatları yıne ust sınıf lar uretımını yapıyor,burda cok buyuk rant sektoru var,yapılan aparatın malı bır dgere yok aslında fakat mılyarlarca lıraya satılıyor bu satılan aparatarın hes bugun sanyılerde motor tamırhanelerın de neyse konuyu degıstırmey basladım galıba benden bu kadar.
  • aracın taksi olduğu belli her halukarda boyatmaya değmez alacak olan öyle alsın kendine göre bakımını yapsın derim...
  • Merhaba, ben taksiden çıkma araç alıcam bugün yarın. Tabi bu aracın plakası olmuyor, rengi sarı oluyor vs.

Yani bana gelirken extra masrafları ne kadar olacak, veya bilmediğim bir masraf çıkacak mı? Normal araç alırkenden farklı bir işlem yapılıyor mu yoksa zaten plakalı mı oluyor? acil yardım lütfen.
  • 2006 konusu hortlamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: meridyen6

Merhaba, ben taksiden çıkma araç alıcam bugün yarın. Tabi bu aracın plakası olmuyor, rengi sarı oluyor vs.

Yani bana gelirken extra masrafları ne kadar olacak, veya bilmediğim bir masraf çıkacak mı? Normal araç alırkenden farklı bir işlem yapılıyor mu yoksa zaten plakalı mı oluyor? acil yardım lütfen.

Genelevde çalışan biriyle evlendiğinizi düşünün. Bir sürü hastalık filan çıkabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: meridyen6

Merhaba, ben taksiden çıkma araç alıcam bugün yarın. Tabi bu aracın plakası olmuyor, rengi sarı oluyor vs.

En büyük masrafı boyanması.. Ardından da muayene vardı yanılmıyorsam..
    Onun dışında normal araç satın almaktan pek bir farkı yok.. Ruhsat parası, plaka (teneke) parası falan var işte ufak tefek..

Ekleme:
    Araç plakasız oluyor, trafik yeni plaka veriyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djoz -- 22 Ekim 2011; 22:36:14 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.