Şimdi Ara

taksiden cikma araclar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
162.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    taksiden cikma araclarin piyasasi hakkinda bilgisi olanlar paylasabilir mi?
    bi tanidigimin elinde cikma bi taksi var , satmak istiyor fakat fiyat belirleyemiyor.
    arac 99 model dogan slx. km sini bilmiyorum fakat hidr direksiyon otomatik cam celik jant ve pionerr teyp filan var.
    sari renkte araba. boyatip satmak mi iyidir yoksa ugrasmaya degmez edilen masrafi kurtarmaz deyip boyle satmak mi iyidir sizce.
    lutfen sadece bilenler yazsin , kisisel yorumdan ziyade deneyim ve bilgiye ihtiyacim var .
    selamlar
    MC

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcyavuz -- 7 Eylül 2006; 11:19:37 >

• 3.250
  • Renk deişimi boyacıya fazla 1 işçilik wermez.Ama satın alacak kısı taksı sarısını gorunce huylanır kacar en ii si boyatmak
  • ben sahsen taksi olduğunu bildiğim bir aracı almam
  • Başlığı Düzelt Hocam Tasi Diil Taksi
  • nasil degistirebilirim?
    quote:

Orjinalden alıntı: crunch_xxx

Başlığı Düzelt Hocam Tasi Diil Taksi
  • quote:

Orjinalden alıntı: mcyavuz

nasil degistirebilirim?
    quote:

ilk mesajını editle
  • quote:

Orjinalden alıntı: mcyavuz

nasil degistirebilirim?
    quote:

İlk Mesajının Sağ Üstündeki Değiştir Yazısına Tıkla
  • taksiden çıkma araçlar genelde, piyasa değerinin yarı fiyatına kadar düşük değerlerde oluyor. Muhtemelen bu aracın ederi de 5-6 ytl falan olacaktır.
  • kardeşim mart ayında taksiden çıkma 93 model cms jantlı lpgli şahinini sattı ankarada 4500 ytlye,1 ay sonra alanı pazarda yine gördük oda 5500 satmış yani her kör satıcının bir kör alıcısı vardır. 99 model doğan için bir şey söyleyemeyeceğim pazarı bi dolaşısan fiyatı üç aşağı beş yukarı öğrenebilirsin.Bulunduğun şehri bilemiyorum. Ama tahminimce 7000 aşağı etmez fazlasınıda bilemiyorum.
  • Bizim ticariden çıkma şahin var 94 model 6.500 verdiler.
     taksiden cikma araclar

taksiden cikma araclar

Ama satmadık.Araç içi full yapılı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Üstad-ı Angora -- 8 Eylül 2006; 21:14:08 >
  • Güzel Birşeye Benziyor Zaten
  • quote:

Orjinalden alıntı: GöKHaN_TR

Bizim ticariden çıkma şahin var 94 model 6.500 verdiler.
    http://img520.imageshack.us/img520/7332/grnt017nb0.jpg
    http://img520.imageshack.us/img520/2269/grnt022vx5.jpg

Ama satmadık.Araç içi full yapılı

cok temiz duruo bu bakmıssınız arabaya

• ARABA TEMİZ GÖRÜNÜYOR 6.250 DEN FİYAT AÇ EN KÖTÜ 5.750 VER
  • her sarının taksi olduğu anlaşılmıyor hocam
    boyatmadan okut bence
    ama taksi olduğu bilinen bir aracı kimse almak istemez cazip bir fiyatı olsa bile alıcı düşünecektir
  • bende 93 model çıkma şahin vardı. yaklaşık 6 ay önce 4.500 ytl'y elden çıkardım. arabamdan memnundum. aldığım adam taksiciydi.arabayı ustalara gösterdim motor ve kaporta çok güzel dediler. 3.200 ytl'ye aldım. eğer 0 albea almasaydım kesinlikle satmazdım. şahini hemen her hafta pazara çektim. müşterisi hiç eksik olmadı. 4.500 üzerinde satabilmek için bekledim ama ödemem vardı bu fiyata sattım. alan adam kar ederek başkasına satmış. taksiden çıkma araçların fiyatı daha makuldür. taksiciler arabalarına çok iyi bakarlar. bakımlısı çok uygun fiyatlara bulunabilir. normal piyasası ne ise yaklaşık %20-30 daha düşük fiyatlıdır.
  • EGER BİNİCİYSEN UGRAŞ TİCARİ TAKSİYLE BIRAK KOMİSYONCULAR ALSIN SATSIN. İLLA BULAŞACAM DİYORSAN SENİN TERCİHİN AMA BULAŞMA MASRAFIN ALTINDAN KAKAMAZSIN ÖZELLİKLEDE DOGANIN ŞAHİN OLSA NEYSE....
  • taksiden çıkma bir araç la her gün sanayiye gidersin buna emin ol ??
  • eskiden bizde taksiden çıkma şahin vardı. evlerden ırak... kimseye tavsiye etmem. sakın almayın. her gün sanayi hargün sanayi. bıktım usandım. gittim hurdaya çıkardım aracı..
  • Geçen Ankara'da bi taksiye bindim, 2001 sienaydı. 360000'deydi. Naapıyosunuz bunları taksiden çıkınca dedim. Galerilere veriyoruz km. düşürüp satıyorlar dedi. Kaç para eder dedim. Ben galeriye 7 den aşağı vermem o da 8 den aşağı satmaz dedi. Öyle yerlerde de sürünmüyomuş taksiden çıkma araçların fiyatları.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.