Şimdi Ara

ÖNERİ ? GMDiscovery + Piranha Zen + Evobt RS6

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Çift hattımı aktif olarak GMD telefonumla kullanıyordum, şu şarj problemini maalesef ben de yaşadım ve cihazımı servise gönderdim. Ancak iş sebebiyle bekleme şansım yok hemen ÇİFT hatlı yeni bir telefon almam lazım.

GMD alternatifi de dahil olmak üzere aşağıdaki telefonlardan hangisini NEDEN önerirsiniz, yazarsanız çok sevinirim zira çok araştıracak zamanım yok zaten okudukça da aklım daha çok karışıyor.

1. GMD 16 GB : 625 TL şarj problemi tekrar olur diye bir tereddüdüm var ama bunun dışında çok memnunum.
    2. EVOBT RS6'yı çok beğendim ama eleştiri çok fazla: 650 TL civarında. Ürün GMD'den üstün ama neden tutulmadı anlamıyorum.
    3. Piranha Zen: 599 TL güzel ve ucuz bir telefon ama Evobt RS6 ile kıyaslanınca teknik olarak daha zayıf sanki. GMD'den fiyat haricinde iyi olduğu bir yönü var mı.

Bu ürünlerden hangisini öneriyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakkan -- 22 Nisan 2014; 0:08:57 >

• Moto G
  • quote:

Orijinalden alıntı: RealSchule

Moto G

GMD 7.6 mm, Moto G 11.5 mm kalınlınlığında, aralarında dağlar kadar fark var o yüzden hiç düşünmedim bile.
  • hakkan H kullanıcısına yanıt
    +1
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakkan

quote:

Orijinalden alıntı: RealSchule

Moto G

GMD 7.6 mm, Moto G 11.5 mm kalınlınlığında, aralarında dağlar kadar fark var o yüzden hiç düşünmedim bile.

4mm çok önemliyse diyecek bişeyim yok. Ben de GMD kullanıyorum, hiç bir sıkıntım yok ama Moto G ile kafa kafaya takas edebilirsem ederim yani
  • boyle fason cin telefonlarına para kaptırmayın derim bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

boyle fason cin telefonlarına para kaptırmayın derim bence.

Sen de haklısın...

Discovery'i aldık elimizde patladı. Aynı maceraya tekrar girmemek gerek belki de.
    O troll hocam dikkate almayın. Yaşı max 16. Ağır fanboy.küçücük beynini bunlara harcıyor.googleda mesajlarını aratırsanız tamamının gm yi kötülediğini görürsünüz.

Konuya gelince hocam istediğinizi alın bence 600 tl civarında bu cihazlar dışında iyi alternatif yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Kayaba Akihiko -- 22 Nisan 2014; 9:20:47 >
    bu telpa bayıne,aynı sızın gıbı dıscovery alıp elınde patlamıs kısılerın yuzlerce mesajını gosterdıgım ıcın ezık ve dusman ,zaten sızın verdıgınız cevapta kendıne kapak olmustur,kucuk beynımle daha ılerı zekada oldugum koca kafalı vatandas tum gm konularında ovdugu ve cogunlukla sacmaladıgı gm konularında,benı gec onlarca kısı tarafından resmen madara edılmıstır,muhtemel telpa bayısı olduguna fanboylugundan daha cok ıthımal verıyorum,yada cocukluguna ınmek gerek.
  • stevejones kullanıcısına yanıt
    Ergen.

Çekemezlik hatsafhada.
    Üçünüde tavsiye etmem al birini vur ötekini çinde üretilip üstüne marka bastıran firmalar git 700tlye gelbial.comdan motorola moto g al parana yazık etme benden tavsiye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neyinkafasi

Ergen.

Çekemezlik hatsafhada.

hıc cekemıyorum dıscovery acaıp kıskanıyorum,para bırıktırıyorum alıcam hep dıscovery sahıbı olmak ıstedım varyaa cook hemde cok cekemıyorum,

/>

gmd kadar piyasada ince telefon yok haklısında diğer her yönüyle moto g ön planda donanım olarak gmdden her türlü üstün snapdragon 400 1.2ghz 4çekirdekli işlemci adreno 305 gpusu var ve telefon donanımla uçuyor saf android kullanması sayesinde ne kasma ne donma hiç bişey yok 2aydır 4.4.2 kullanıyor senin şu listeye koyduğun telefonların hepsi mediatekli daha 4.4.2li mediatek işlemcili telefon yok kaldıki moto g güncelleme almaya devam edecek malzeme kalitesi desen moto g su sıçramalarına darbeye dayanıklı telefonu eline alınca malzeme kalitesini anlıyorsun ses çıkışları desen kulaklıkla müzik dinlemeden duramıyorsun hoparlör desen kalabalıkta bile çalsa duyuyorsun ahize sesi desen gürültülü ortamda bile net konuşuyorsun pil desen aşırı uzun gidiyor 2070 amper olduğu halde o yüzden moto g her türlü daha iyi bir cihaz artık diğer çinde üretilen marka basılan cihazlara para verme benden söylemesi test sonuçlarınıda yüklüyorum bakarsın
     ÖNERİ ? GMDiscovery + Piranha Zen + Evobt RS6 ÖNERİ ? GMDiscovery + Piranha Zen + Evobt RS6 ÖNERİ ? GMDiscovery + Piranha Zen + Evobt RS6

• quote:

Orijinalden alıntı: skywalker06

Üçünüde tavsiye etmem al birini vur ötekini çinde üretilip üstüne marka bastıran firmalar git 700tlye gelbial.comdan motorola moto g al parana yazık etme benden tavsiye

Tamam haklısın da biri 75 mm diğeri 80 ya da 85 mm olsa tamam ama tam 115 mm, benim 5-6 yıllık telefonlarım bile daha ince, tamam telefon çok güzel ama takoz gibi, çok kalın, bu da onu hantallaştırıyor. Herkeste jilet gibi telefon biraz daha hızlı diye takoz gibi telefonla da gezmek istemem doğrusu. Taşıması da aynı dert.

Dediğim gibi tek takıldığım bu yoksa telefona diyecek bir şeyim yok.

Neden kimse Evobt'den bahsetmiyor merak ediyorum, güzel görünüyor ama alan pek yok galiba.
  • Moto G varken çin malı hurdalarla niye uğraşıyorsunuzki?
    Evet kalın ve ağır, ama şuan deseler senin gmd yi ver üstüne 150 tl ver al moto g yi; saniye düşünmem. Pil ve performansı geçtim kamerası da daha iyi discovery den.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakkan

quote:

Orijinalden alıntı: skywalker06

Tamam haklısın da biri 75 mm diğeri 80 ya da 85 mm olsa tamam ama tam 115 mm, benim 5-6 yıllık telefonlarım bile daha ince, tamam telefon çok güzel ama takoz gibi, çok kalın, bu da onu hantallaştırıyor. Herkeste jilet gibi telefon biraz daha hızlı diye takoz gibi telefonla da gezmek istemem doğrusu. Taşıması da aynı dert.

Dediğim gibi tek takıldığım bu yoksa telefona diyecek bir şeyim yok.

Neden kimse Evobt'den bahsetmiyor merak ediyorum, güzel görünüyor ama alan pek yok galiba.

Ben aldım 2 aydır kullanıyorum.çok memnunum özellikleri diğer 2 telefondan da daha iyi..
    fiyatı da uygun...

• quote:

Orijinalden alıntı: eXteras

Evet kalın ve ağır, ama şuan deseler senin gmd yi ver üstüne 150 tl ver al moto g yi; saniye düşünmem. Pil ve performansı geçtim kamerası da daha iyi discovery den.

Öyle ama onun üzerine bi 150 daha koyarsan kampanyalardan LG G2 bile alabilirsin. Yani üste 150 koymanın sınırı yok.
  • Moto g demişler arkadaşlara katılıyorum moto g ezer bunları
    Şarj diyorsun aralarına Huawei'yi katmıyorsun pofff :)

ÖNERİ ? GMDiscovery + Piranha Zen + Evobt RS6
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.