Şimdi Ara

Bütçeye Göre Şehir/Yol Bisikleti Tavsiyeleri (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.964
Cevap
65
Favori
190.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Celik denen bisiklet demirden hocam hem ağır hemde orta vadede iyiyse bile uzun vadede paslanma sorunu gösterir ağırlıktan bahsetmiyorum bile

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1500-2000 tlye bisiklet ariyorum . 1500 e yakın olması iyi olur. Eski önerileri okuma imkânım olmadı .Onun için kusuruma bakmayın.Şimdiden tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba sedona 300 almayı düşünüyorum 860liraya düşmüş şuan, sormak istediğim 1000liraya kadar hybrid öneriniz nedir?

sedona 300 alsam hd fren ile modifye yapabilirmiyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xarax77

merhaba sedona 300 almayı düşünüyorum 860liraya düşmüş şuan, sormak istediğim 1000liraya kadar hybrid öneriniz nedir?

Hd fren ile modifiye inanın gereksiz.Hem ağırlık hemde yok balata sürtmesi onun ayarlanması rotorun eğilmesi falan çok teferruatlı.Ayrıyetten dağa taşa çıkmayacaksanız düz maşa öneririm.Ben şehir bisikletinden yol bisikletine geçtim inanın amelelik o ağır bisikletlere binmek.Yoldan ziyade ben size sedona 410 u öneririm.Düz maşa ve hafif şehir bisikleti.İnternette en ucuz 1250 ye var sanırım ama bayilerde pazarlıkla 1000-1100 civarı alanlar oldu.Bulursanız kaçırmayın.
  • Bisiklet grubumuz mtb ci o yuzden onlara takilacagim zamanlarda olacagindan biraz mofiye düşündüm. Daha cok tur ve bozuk yollarda kullanacagim. fren konusunda hd freni daha cok beğeniyorum.

• quote:

merhaba sedona 300 almayı düşünüyorum 860liraya düşmüş şuan, sormak istediğim 1000liraya kadar hybrid öneriniz nedir?

Sedona 300s e hd fren takılıyor mu?

• Salcano city fun 60 nasil arkadaslar ?. Bacak olcum 79 boy 178 cm 20 inc kadro bana uyarmi.

• Bütçe maksimum :1200
    Vites : minimum acera
    Jant :27.5 veya 28

Dağ veya şehir tekliflerine açığım.Bunların sıfırı veya daha iyisinin ikinci eli de olabilir.
  • Beyler 181 cm bıy 80-81 cm bacak içi
    Sehir bisikleti olan bianchi discovery man yada retro almayı düşünüyorum. Sizce kaçlık kadro almalıyım cm olarak? Piyasada sanırım sadece 49 ve 54 var başka varsada bilmiyorum.bi yerde 51'likte duydum ama emin değilim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdarzero

Bütçe maksimum :1200
    Vites : minimum acera
    Jant :27.5 veya 28

Dağ veya şehir tekliflerine açığım.Bunların sıfırı veya daha iyisinin ikinci eli de olabilir.

aynı durumdaydım 1400 e sedona 325 aldım. carraro 225te alınabilir.
  • quote:

aynı durumdaydım 1400 e sedona 325 aldım. carraro 225te alınabilir.

Hocam carraro 225 arkadaşta var hoşuma da gidiyor ama sedona 325 de iyiymiş, karar veremiyorum bir türlü, hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdarzero -- 4 Ocak 2016; 12:22:43 >
  • En sonunda 49 kadro mat beyaz bianchi discovery man aldım. Kargoda. Umarım begenirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • xrs 070i satıp ikinci el 1000tlye kadar yarış bisikleti arıyorum ne önerirsiniz

• Puantum kullanıcısına yanıt
    http://urun.n11.com/yaris-bisikleti/salcano-xrs-040-sora-28-jant-bisiklet-2014-model-P58296084

Linktekinin kırmızı renklisini Nisan 2015 te almıştım. Kadro boyu 54 bana büyük geldiği için satmayı düşünüyorum. Fotoğraf çekmeye vaktim/makinem olmadığı için fotosu yok ama max 200 km sürmüşümdür. Düşünürseniz mesajınızı beklerim.
  • Merhaba arkadaslar,
    Son sayfalara baktim, acikcasi bisiklet bilgim ortaokul seviyesi. Sadece pedal cevirebilirim. Marka model bilmiyorum.
    Simdilik bir hayalimiz var. İstanbul icin biraz zor farkindayim ama 7 ve 3 yasindaki cocuklarimla hep berabrr bisiklet gezintisi yapmak.

Evet 4 bisikleti, bisiklet yolu olan yere kadar goturup 2 saat turlayip gelmek.
    Simdi sorularim;

7 yas cocugum icin katlanir bisiklet olur mu?

3 katlanir bisiklet bir bagaja sigarmi. Arac sedan bagaj hacmi oldukca genis

Tasimasi kolay oldugu icin katlanirda takildik. Ama normal bisiklet ici arac arkasi kitler kullanisli mi?

• korna tavsiyesi olan varmı.

• merhaba ŞEHİRİÇİ 8+8 KM işe gidip gelmeye hem de spor amaçlı bisiklet arıyorum bütçe 300 tl ile 1500 tl arası olabilir. fenerbahçeliyim ve link ve özellikteki bisikleti almayı düşünüyorum. sizce almalımıyım. kötü yönleri nelerdir.
    boyum: 170
    kilo:87
    bacak iç boyu 74
    kadro ölçüsü ne olmalı.yardımcı olursanız sevinirim.

http://www.deltabisiklet.com/FENERBAHCE-LIFE-FENER-28-SEHIRTUR-BISIKLETI,PR-19.html

KADRO : Geotech Alu
    MAŞA/AMORTİSÖR : RST Soft
    FURÇ TAKIMI : Tange Seiki
    ARKA VİTES : Shimano ACERA
    ÖN VİTES : Shimano FD-TZ30
    VİTES KOLLARI : Shimano STEF51
    ARKA FREN : ArtekSingle Rigit
    ÖN FREN : Artek Single Rigit
    FREN KOLLARI : Shimano Stef 51
    RUBLE : Shimano 1ST 7 Speed
    ZİNCİR : KMC
    AYNAKOL : Proweel 42/34/24
    ORTA GÖBEK : Proweel
    ARKA GÖBEK : KT 32
    ÖN GÖBEK : KT 32
    JANT : Bisico 28
    LASTİK : Heng Shin 700X37C
    GİDON : Bisico RISER
    SELE : Bisico COMFORT
    SELE BORUSU : Bisico 27,2 350MM

• Hocalarım Triban 5 mi Xrs 040 mı çok arada kaldım

• Merhaba. Hafts sonu gezmeleri için 1500 lira civarında şehir bisikleti bakmaktayım. Sıfır hangi bisikletleri önerirsiniz veya aşağıdaki bisikletlerin 1500-1900 arası ikinci elleri alınır mı?
    Trek fx 7.2 1100TL
    Trek fx 7.3 1600 TL
    Trek fx 7.4 2300 TL
    Trel d.s 8.5 2000 TL
  • DemirAbi D kullanıcısına yanıt
    Bisikletleri arabaya tıkmaktansa, bisikletleri arabanın arkasına ve araba üstüne takmak için olan aksesuarlardan edinin derim. Katlanır bisikletler ayrıca genel olarak rahtsız ve normal bisiklet tadını vermiyor.
  • 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.