Şimdi Ara

*****Dizayn İnceleme Bölümü*****(Yeni Honda Crv ile başlayalım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar burada yeni çıkan araçların sadece dizaynlarını inceleyelim ne dersiniz,Team tachnical motorları bizde dizaynları inceleyelim ve sonunda incelemeleri birleştirip araçlar hakkında yorumlar yapalımTeam yazdım ama takım kurmayalım isterseniz.ÖZentiye hayırSürekli güncellensin ve konu başlığı her yeni modelde değişsinUmarım desinger: dizayncı anlamındadır 1 sene hazırlık okuduk ama boşuna

Neyse Honda CRV ile başlamak istedim

Bence güzel bir adım olmuş tipi çok hoş,Eskisindeki göze hoş gelmeyen iç tasarım yerini şık bir konsola bırakmışArtık Sorento Ve Sante Fe 'nin işleri daha zor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FullPerfromance -- 2 Eylül 2006; 21:56:17 >

• İç kısım cok guzel olmus ancak 2 kusur gordum bn

1)On kısımdakı havalandırma ızgarası hatları bozmus

2)Arka yan camların gelıs formu aracın stop lambaları ve arabanın hatlarına ters olmus heralde burda bır terslık yaratılmak ıstenmıs (Megane II HB Tek kapı dakı gıbı)
  • Izgara olayı doğru dostum biraz boşmuş gibi ama bazılarının hoşuna gideraSIL soru ordaki navigasyonun yerine nasıl bi müik sistemi koyulacağı
    quote:

Orjinalden alıntı: Rockford Fosgate

İç kısım cok guzel olmus ancak 2 kusur gordum bn

2)Arka yan camların gelıs formu aracın stop lambaları ve arabanın hatlarına ters olmus heralde burda bır terslık yaratılmak ıstenmıs (Megane II HB Tek kapı dakı gıbı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FullPerfromance -- 2 Eylül 2006; 13:54:19 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Gökberg_ß

Izgara olayı doğru dostum biraz boşmuş gibi ama bazılarının hoşuna gideraSIL soru ordaki navigasyonun yerine nasıl bi müik sistemi koyulacağı

Navigasyonu niye cıkartıyorsun ki ?

Türkiye' de de 2007 gibi nav sistemlerini her aracta faliyet gosterebilcek...
  • Standart donanım olarak koyulacağını zannetmiyorum hocam ,Ama olursa da iyi olur tabi
    quote:

Orjinalden alıntı: Krouger_TT

quote:

Izgara olayı doğru dostum biraz boşmuş gibi ama bazılarının hoşuna gideraSIL soru ordaki navigasyonun yerine nasıl bi müik sistemi koyulacağı

Navigasyonu niye cıkartıyorsun ki ?

Türkiye' de de 2007 gibi nav sistemlerini her aracta faliyet gosterebilcek...

• gökberg özenti olmuşsun ama ismi düzgün koy bari

DESİNGER ne ya DESIGNER yap şunu

nav gelse ii olacak ya kayboluyorum istanbulda orda burda
  • Harbi aklıma geldi ama neyse değiştirdim
    quote:

Orjinalden alıntı: m.C.k

gökberg özenti olmuşsun ama ismi düzgün koy bari

DESİNGER ne ya DESIGNER yap şunu

nav gelse ii olacak ya kayboluyorum istanbulda orda burda
  • quote:

Aynen katılıyorum..!
  • quote:

quote:

Kenwood yada JVC çakarız oraya full ekranlı 50w x4 pahalıya patlar ama Necvox tan ıyıdır

• kapının tutma yeri (iç tarafta) çok tipsiz olmuş biraz insan kemiğini andıran bir şekli var aracın genel iç görüntüsüyle uyuşmamış bence.
    birde, galiba direksiyon civic teki ile aynı, zahmet edip yeni bir direksiyon tasarlasalar daha güzel olabilirmiş.
  • Bi navtürk ayarlarız oraya müzik sistemine o kadar para verilmez
    quote:

quote:

quote:

Kenwood yada JVC çakarız oraya full ekranlı 50w x4 pahalıya patlar ama Necvox tan ıyıdır

• navigsyon ekranı kia sorentodokinin aynısı necvox marka puHAAAAA
  • Dışı eskiden de kötüydü şimdi daha kötü.içine bişe demicem güzel sayılır.
    Gökberk olum sen ne biçim anadolu lisesi öğrencisisin.Bide hazırlık okudun.Yüz karası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-18F1A75FA -- 2 Eylül 2006; 21:36:18 >
  • Ne alaka lnnnnOlm hazırlıkdayken günde 5 dakka çalıştın mı diye sorsana nasıl olsa diploma notuna etki etmiyo diye millet derste biz hocadan izin alıp spor salonunda basketbol oynuyodukAhh o günler Yata yata bitti
    quote:

Orjinalden alıntı: rb.atasoy

Dışı eskiden de kötüydü şimdi daha kötü.içine bişe demicem güzel sayılır.
    Gökberk olum sen ne biçim anadolu lisesi öğrencisisin.Bide hazırlık okudun.Yüz karası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FullPerfromance -- 2 Eylül 2006; 21:47:54 >

• honda iç tasarım olayını bitirmiş artık
  • ADAMLAR BU SEFER İYİ İŞ CIKARMIŞŞ
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.