Şimdi Ara

RK3288 HAKKINDA HERŞEY VE YURTDIŞI TABLET ALIŞVERİŞ REHBERİ(İLK KONU GÜNCEL) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
596
Cevap
10
Favori
17.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler pipo p1 sakın almayın çünkü çok ağır ve kalın herşeyine iddaya varım onun air versiyonu çıkacak yani hafif ve ince bu pazarlama stratejisi onda v989 bende bekliyorum betası satışa çıktı incelemeler var imp3.net forumlarında

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • crazyserkan3 kullanıcısına yanıt
    LG telefonlarda bulunan knock knock yani ekrana tıklayarak uyandırma ve Samsung telefonlarda bulunan göz teması kesildiğinde videoyu durdurma yada sayfa geçisi yapmak gibi özellikler eklemişler Onda V989 'a

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gladiotürk -- 17 Temmuz 2014; 23:45:25 >
  • Gladiotürk kullanıcısına yanıt
    ben rk3288 tabletlerden vazgeçtim diyebilirim.onda v989 hem tasarım bakımından hemde özellik bakımından daha iyi olduğuunu söylebilirim 230 dolar civarında fiyatları..ama bekleyip göreceğiz bakalım galip kim olacak....
  • Bende sizin gibi düşünüyorum önceden pipo m9 kullanmıştım artes q1003 yani sattım sonra tekrar rockchip alırmıyım bilmiyorum açıkcası m9 pek memnun etmedi beni ortalama performans

• arkadaşlar a80t ile rk3288 gpu score bulabilen oldumu? cpu olarak a80t nin üstün olduğu kesin peki gpu ne kadar fark ediyor bilmek lazım.
  • geçen hafta sipariş verdim onda v989. hayırlısıyla bi gelsinde test ederiz.
  • Bende geçen hafta onda v989 sipariş verdim. Dün Elime geçti. Hemen antutu test yaptım gözlerime inanamadım. Abartısız 56320 skor yazdı....
    performans olarak beni gayet tatmin ettiğini söyleye bilirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgekagan79

Bende geçen hafta onda v989 sipariş verdim. Dün Elime geçti. Hemen antutu test yaptım gözlerime inanamadım. Abartısız 56320 skor yazdı....
    performans olarak beni gayet tatmin ettiğini söyleye bilirim...

acaba nerden aldınız tableti hangi siteden.. inceleme videosu atarsanız seviniriz.... bu arada pipo p9 çıktı rk3288 antutu puanı 40000 bin fakat cihaz bana daha diri gibi geldi incelemelerle bunu göreceğiz....
  • bilgekagan79 B kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi siteden aldınız ? ve rica etsem detaylı bir inceleme yaparmısınız bende o tableti almak istiyorum
  • Cube hakkinda da inceleme var, 50 000 puan tamamen aldatmaca

http://mikecanex.wordpress.com/2014/06/27/pipo-p1-first-review/

Ben de karar veremedim p1 mi p9 mu diye, p9 un islemcisi cok az daha hizli ve tam istedigim ekrana sahip full hd, p1 ise daha yuksek cozunurluge sahip samsungun 2k ekraninda 720p filmlerin berbat ciktigini gorunce aklim p9a kaydi, hem performansi ekran cozunurlugunden dolayi daha iyi ve 0.5 inc daha buyuk.

Batarya da bu islemci de foss cikan seylerden biri, 10 000likler 6 7 saat arasi gidiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tableti kendi sitesinden onda-tablet.com sdan aldım ancak banggood.com da da satışa çıkarmışlar. her iki sitedende defalarca aldım bir sıkıntı çıkmıyor. cihaz genel itibariyle başarılı bence. çok kullanmıyorum ama 3.0 usb bağlantısı var hdmi cıkışı, arka kapak plastik ancak rahatsız etmiyor. ekran koruyucusu üzerinde geldi. performans olarak oyun da call of duty kurdum açılışı ve oyun oynama akışı gayet hızlı ve ısınma problemi yaşamadım. internet sayfa yüklemesi mükemmel diyemem ancak kötüde değil.
  • aslında a80 in gpu su nasıl? önemli soru bu bence, işlemciye kalırsa a80 in daha iyi olduğu kesin gibi.. fakat halen oyunlar ve programlarda 8 çekirdeğin tamamının kullanıldığını sanmıyorum o yüzden rk3288 ile eşdeğer gibi görülebilir. gpu rk3288 e göre anlamlı şekilde zayıfsa bence pipo p9 gayet güzel cihaz.
  • arkadaşlar yakın zamanda pipo p9 yada onda v989 dan birini sipariş edicem..fakat hangisi almam konusunda kararzım bugun pipo p9un inceleme videosunu izledim ve çok hosuma gitti cihaz... onda v989 cpu iyi olabilir ama gpu konusunda rk3288 üstün ben onda v989nun antutu değerleri bana inandırıcı gelmiyor... bana bir yol gösterin ama gönlüm pipo p9dan yana sizin görüşleriniz neler kısa zamanda belirtirsiniz sevinirim....
  • quote:

Orijinalden alıntı: brabber

arkadaşlar yakın zamanda pipo p9 yada onda v989 dan birini sipariş edicem..fakat hangisi almam konusunda kararzım bugun pipo p9un inceleme videosunu izledim ve çok hosuma gitti cihaz... onda v989 cpu iyi olabilir ama gpu konusunda rk3288 üstün ben onda v989nun antutu değerleri bana inandırıcı gelmiyor... bana bir yol gösterin ama gönlüm pipo p9dan yana sizin görüşleriniz neler kısa zamanda belirtirsiniz sevinirim....

Hocam gpu olarak kesinlikle onda v989 üstün rk3288 deki gpu 350 mhz de çalışıyor ve çok düşük performans sergiliyor onda v989 un sadece yazılıma ihtiyacı var ikisi arasında seçim yap desen daha önceden pipo m9 kullanmış biri olarak kesinlikle onda v989 yada teclastın yeni allwinner a80 li tableti p98 air i alırdım ki teclastı çıkınca almayı düşünüyorum tasarımı daha çok hoşuma gitti

• quote:

Orijinalden alıntı: crazyserkan3

quote:

arkadaşlar yakın zamanda pipo p9 yada onda v989 dan birini sipariş edicem..fakat hangisi almam konusunda kararzım bugun pipo p9un inceleme videosunu izledim ve çok hosuma gitti cihaz... onda v989 cpu iyi olabilir ama gpu konusunda rk3288 üstün ben onda v989nun antutu değerleri bana inandırıcı gelmiyor... bana bir yol gösterin ama gönlüm pipo p9dan yana sizin görüşleriniz neler kısa zamanda belirtirsiniz sevinirim....

Hocam gpu olarak kesinlikle onda v989 üstün rk3288 deki gpu 350 mhz de çalışıyor ve çok düşük performans sergiliyor onda v989 un sadece yazılıma ihtiyacı var ikisi arasında seçim yap desen daha önceden pipo m9 kullanmış biri olarak kesinlikle onda v989 yada teclastın yeni allwinner a80 li tableti p98 air i alırdım ki teclastı çıkınca almayı düşünüyorum tasarımı daha çok hoşuma gitti

Sanırım Teclast p98 ile onda v989 aynı cpu ve gpu kullanıyor yani "cpu : Allwinner Ultra Octa Core A80T , gpu : PowerVR G6230 GPU"

• quote:

Orijinalden alıntı: deyvidey

quote:

Orijinalden alıntı: crazyserkan3

quote:

Sanırım Teclast p98 ile onda v989 aynı cpu ve gpu kullanıyor yani "cpu : Allwinner Ultra Octa Core A80T , gpu : PowerVR G6230 GPU"

Evet yalnız p98 mediatekin 8 çekirdeklisini kullanıyor p98 air allwinner a80 onda v989 a göre tasarımı daha güzel geldiği için alıcam

• crazyserkan3 kullanıcısına yanıt
    hocam dahala kararsizim.acaba siz aldiginizda hangi siteden alicaksiniz gumruk meselesi nasil olcak garanti nasil olacak bunlari aciklarsaniz sevinirim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

hocam dahala kararsizim.acaba siz aldiginizda hangi siteden alicaksiniz gumruk meselesi nasil olcak garanti nasil olacak bunlari aciklarsaniz sevinirim..

Daha önce buyincoins ten almıştım ama forumlara baktım pandawill de iyi diyolar teclast p98 air ilk hangi siteye gelirse ordan alıcam bu 2 siteden gümrük olayı bence geçer 3gsiz çünkü ama yinede şans tabi

• brabber B kullanıcısına yanıt
    hocam bende pipo p9 alacaktım son anda vazgeçtim tekrar düşünme aşamasındayım, internette bazı sitelerde onda gpu su neredeyse rk3288 iye aynı performansı verdiği gözüküyor (pekte inanmadım)

eğer böyle bir durum varsa kesinlikle onda alınır fakat bende 4/3 ekran antipatisi var, yani 16/9 ekran istiyorum. a80 için 10.1 inch yani 16/9 ekran cihazlar çıktığında onlardan alabilirim.

tabi güç tüketimi ve batarya durumlarıda önemli sanırım 9.7 inch lerde 10.000 mah batarya var. bunları düşününce kafa karışıyor :)
  • hocam daha bügün pipo p9 nun incelemesi yayınlandı bir kullanıcı tarafından gerçekten cihaz akıyor.... isterseniz video izleyin..............youtubede bugün yayınlandı.......
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.