Şimdi Ara

Mazda 3'mü Lancer'mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çeşitli sebeplerden dolayı sıfır Lancer veya Asx alma arefesinden döndüm. 2. ele yönelmek zorunda kaldım. Eşim otomatik vites istediği için. Japon sevdamdan Mitsubishi Lancer 1.5 İnvite veya bulabilirsem 1.8 peşindeyim ama uygun fiyata bulamadım. Gönlüm birazda Mazda'nın 1.6 otomatiklerinde ama fazla yaktığını okudum bazı konularda. Lpg'li şehir içi 10-11lt yaksa razıyım açıkcası.
    Yaklaşık 32bin lira bütçem var. 3 tane araç buldum, birkaç gün içerisinde birisini alacağım.
    İstanbul'da 1.8 kırmızı Lancer var. 32 lira demediği için bekliyorum. :http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mitsubishi-satilik-2009-model-mitsubishi-lancer-1.8-instyle-57000km-132810487/detay
    Adana'da 1.5 invite otomatik km orjinal boyası yok denilebilir. Araç temiz olduğu için 32bin istiyor arkadaş. :http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mitsubishi-orjinal-boyasiz-2009-model-56000km-de-kopek-baligi-sahibinden-159824058/detay
    Mersin'de Mazda 3 Otomatik var. 26 liraya anlaştık sayılır. :http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-mazda-3-dynamic-1-6-2006-149158006/detay
    Araçların bir kısmını nakit bir kısmı kredi alacağım. 32 liraya 1.5 invite almaktansa 26 liraya Mazda 3 alsam paranın bir kısmı cebimde kalacak. Kararsız kaldım. Bir fikir verirseniz ibreyi ona göre birine çevireceğim. Hangisi daha mantıklı bir seçim olur. Destek verirseniz çok sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: m_a_s

Şu iki aracta gayet iyi duruyor km düşük ve temiz araçlar
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-ankara-da-tek...sahibinden...full-plusfull...sunruff-160845004/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-sadece-30.000km-tam-otomatik-sunroof-lu-160426217/detay

Hocam teşekkürler güzel araçlar gerçekten ama bütçe max 32bin ayrıca burada yazları çok sıcak geçiyor. Siyah araçların içi hamam gibi oluyor. O yüzden siyaha iç anadoluya geçene kadar uzağım.

• Bence tasarımıyla Lancer bu kasa Mazda 3'den epey güzel.
  • Hangisini seçerseniz seçin pişman olmazsınız... Ancak yakıt konusunda Mazda sıkıntılı olur. Lancer'ın 1.8'i o fiyatlarda hep soru işaretidir dikkat derim. Burada yakıtta ve sorunsuzlukta üzmeme adına 1.5 lancer sizin için en doğru tercih olacaktır.
  • Ikiside degil. Body kitli beyaz bir lancer tabiki 1.8 bulamazsan en kotu 1.6 olsun. Normalde honda derdim ama hondalar almis basini gitmis dunya para.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eren15935

Ikiside degil. Body kitli beyaz bir lancer tabiki 1.8 bulamazsan en kotu 1.6 olsun. Normalde honda derdim ama hondalar almis basini gitmis dunya para.

Hocam maalesef otomatik şartımız var. Manuel istiyordum ama eşim kullanamayacağı için otomatik almak zorundayım
  • Bence ikisi de üzmez sizi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: manjimaru

quote:

Ikiside degil. Body kitli beyaz bir lancer tabiki 1.8 bulamazsan en kotu 1.6 olsun. Normalde honda derdim ama hondalar almis basini gitmis dunya para.

Hocam maalesef otomatik şartımız var. Manuel istiyordum ama eşim kullanamayacağı için otomatik almak zorundayım

Tamam iste 1.8ler bildigim kadariyla triptonik olmazmi onlar

• quote:

quote:

quote:

1.8'ler olur evet, zaten onların peşindeyim ama bütçeye uygun bulamadım :) 1.6'ların otomatikleri eski kasa, Köpekbalığı kasa arıyorum. Onlarda da 1.5'te otomatik var sadece. Mazdaları geçen seneden beri takip ediyorum fiyatları hemen hemen aynı seviyede. 1.8'lerin fiyatlarında ise yükselme var nedense. Ama 1.5 ve diğer kasaların fiyatları geçen seneyle hemen hemen aynı. İkisinin de terazisi eşit gibi.

• Lancer.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

1.8'ler olur evet, zaten onların peşindeyim ama bütçeye uygun bulamadım :) 1.6'ların otomatikleri eski kasa, Köpekbalığı kasa arıyorum. Onlarda da 1.5'te otomatik var sadece. Mazdaları geçen seneden beri takip ediyorum fiyatları hemen hemen aynı seviyede. 1.8'lerin fiyatlarında ise yükselme var nedense. Ama 1.5 ve diğer kasaların fiyatları geçen seneyle hemen hemen aynı. İkisinin de terazisi eşit gibi.

insallah aradigini bulursun usta. 1.6dansa bende 1.8 isterim. Sanirim tutuldugu icin fiyat biraz yuksek

• Lancer sahibi biri olarak internet üzerinde yazan fiyatları çok abartılı buluyorum. Sahibinden.com'da yazan fiyatlardan çok daha aşağısına pazarlık etmeniz sizin yararınıza olacaktır. Zaten tutulan bir araba değil maalesef; o yazdıkları fiyatlara hiç kolay satamıyorlar.
  • Hocam hangi modeli aldınız ta o zamanlar

• Spunch1212 kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba,
    Mazda 3 aldım, çok da memnun kaldım. 2005 Model otomatik Comfort idi sanırım full olan kasa. Lancer tasarım olarak başka gerçekten ama yalıtım çok zayıf. Mazda'da ise ilk hızlanma ve yokuşda biraz sorun yaratıyor. MAnuel de böyle bir sorun yok. Otomatikde durum böyle.
    İyi ki MAzda almışım.
  • quote:

Hocam merhaba,
    Mazda 3 aldım, çok da memnun kaldım. 2005 Model otomatik Comfort idi sanırım full olan kasa. Lancer tasarım olarak başka gerçekten ama yalıtım çok zayıf. Mazda'da ise ilk hızlanma ve yokuşda biraz sorun yaratıyor. MAnuel de böyle bir sorun yok. Otomatikde durum böyle.
    İyi ki MAzda almışım.

Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın :)

• Mazda japonlar arasinda ic mekani en kaliteli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.