Şimdi Ara

#Lagunacılar Buraya# 100+Üye (46. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27.133
Cevap
137
Favori
1.872.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tam bilmiyorum ama aldıgımızda 1800ytl civarı bir fiyata lpg taktırmıstık çekişde hiç bir fark yok yarı yarıya düstü masraf çok iyi oldu 2000motor 140 beygir araba
  • Arkadaşım yaklaşık 1 ay önce aynı sorular benim kafamda da vardı, Tartarini sıralı sistem taktırdım, Net %50 tasarrufum var, performansta belirgin bir azalma yok şöyle ki klimanın etkilediğinden çok daha az etkiliyor. Araç çok fazla yüklüyken bazen rampada bir düşük vitese geçiyorsun ama sonuçta %50 tasarruf hala devam ediyor. Tek önemli konu; dönüşümü yetkili bayide yaptırmanız. Ben çok memnunum keşke daha önce taktırsaydım diyorum.

quote:

Orjinalden alıntı: ogecor

arkadaşlar kusura bakmayın bende 1,6 2004 privilage laguna var. 3-4 ay önce eko yak die bişi taktırmıştım çok yakıyo die. %10 bi fayda gördüm. ama yine de çok yakıyo. tüp taktırmayı düşünüyorum da: bildiğiniz lagunasına tüp taktıran biri var mı , memnunmu acaba? yanıtlarsanız sevinirim:

• evet sıralı sistem enjeksiyonlu. 25ykr sehir içinde benzinli. simdi 15ykr falan performansda nerdeyse hiç düsme yok bir tek kapalı otopark a almıyolar hiçbir tehlikesi olmadıgı halde
  • Üzerinde çalışılmış Lagunalardan birkaç fotoğraf ekleyim dedim

• Bunlar da diğerleri.

• abi bu araba çok manyak olmuş be..ben böyle arabalar gördüğümde kendi arabamdan soğuyorum..ama bende o çelik jantların aynısını gördüm burda 650 ytl dedi.disk temizliyolarmış falan...hepsi dahil.çok yakışmış ama arabaya o jantlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baba-sultan -- 24 Mayıs 2007; 9:37:12 >

• şu arkadaşta jant takmış bakın bi..tamam emek harcamış sonuçta.ama aralarında dağlar kadar fark var bence.fiyat farkları varsa bilemem tabi..
  • arkadaşlar ben bişey soracam..benim arabada (direksiyonun yanında sol tarafta)
    DIS ve REP yazılı 2 tane düğme var..ne işe yarıyor bu düğmeler acaba?bilgisi olan varmı?bi türlü anlayamadım ne olduklarınıaracımın ne olduğu imzada yazıyor.
    teşekkürler..
  • DIS : Discontinue : Bu tuş aktif hale getirilirse sesli ikaz yerine gong sesi ile uyarı verecektir.
    REP : Repeat : Bu tuşa bir kez basıldığında aracın sesli ikaz sisteminin son iletmiş olduğu yine sesli olarak tekrarlaması sağlanır...
  • o seyler yol bilgisayarının susmasını sağlıyo sanırım araba çalıstıgı zaman konusuyor yol bilgisayarı o düğme basılıysa konusmuyor falan bu arada bende birsey sorayım mobilasier anahtarı 50 ytl ye yaptırdım fiyat iyimi normal yapıldıgı zaman çalısmıyo araba eğer önce normal anahtarla çalıstırıp sonra eski düzen yaptırdıgın anahtarla çalıstırırsan (yaklasık 10 15 dk içerisinde) çalısıyor onunda hiç bir anlamı yok tabi
  • ben arabayı aldığımda kumandası falan çalışmıyodu.serviste tamirine 300 ytl civarı para istediler.140 ytl verdim alarmlı kumanda taktırdım.gayet de memnunum kumandadan hem dediğim gibi alarmda var..yalnız benim anahtarda bi sorun yoktu aracın mekanizmada vardı.immoblyzeri olduğu gibi duruyor,eğer anahtarın içindeki mekanizmayı çıkarırsan araç çalışmazmış.sustalı sistem yaptıracaktımda öyle dediği için vazgeçtim.
    demem o ki 300 ytl verip serviste yalaln yanlış iş yaptırıp cebimi yakacağıma 140 ytl verdim gönlümce bişey oldu..(artı bu fiyata farları söktürüp yıkatmasıda dahil)gerçi farlarımdan halaa memnun değilim ama..en kısa zamanda değiştirmeyi düşünüyorum..
    İYİ GÜNLER...
  • quote:

Orjinalden alıntı: baba-sultan

neyini değiştirdin klimanın?ve ne kadar para verdin?yazarmısın?

Aracın kalorifer motrunu değiştrdim...

380 ytl dedi...zor bela 300 ytl verdim...
  • Arkadaşlar bende yedek anahtar çıkartmak istiyorum bu ne öle 300 ytl falan :)

Zaten benim anahtara nerden baksan 5 yıldır aynı anahtarı kullanılıyor yani diğer bi yedeğini kabul etceğini sanmıyorum...çünkü artık anahtar kontakla akraba olmuşlardır...:)

Ama Yedek Mecburen çıkarmam gerekli...Peki Fiyatı hakkında net bi bilgi varmı...
  • 300 değil ya..benimkine 300 ytl ye komple değiştiriz dediler..2 tanede anahtar dahil fiyatı sanırım...biz mercedes E200 avangarde nın yedek anahtarını istettik yanılmıyosam 250 ytl ye getirttiler.onunda olsa olsa 100-150 anca olur..net bi bilgim yok ama.
  • quote:

300 değil ya..benimkine 300 ytl ye komple değiştiriz dediler..2 tanede anahtar dahil fiyatı sanırım...biz mercedes E200 avangarde nın yedek anahtarını istettik yanılmıyosam 250 ytl ye getirttiler.onunda olsa olsa 100-150 anca olur..net bi bilgim yok ama.

Komple Derken aracın kilitleri falan herşeyiyle mi acaba...Eğer 100 ytl ye sadece anahtar çıkartılıyosa çok iyi...

Çünkü bi kere korktum oyüzden bi tane yedek anahtar şart oldu...

Geçenlerde Anahtarın pili bitmiş bende manuel olarak kapıyı açtım ama araba çalışmadı haliyle enjeksiyon devreye girmeyince araçta çalışmıyo yani arbanın çalışması için kapıların otomatik açılması gerekiyo...bende pilin bittiğini düşünemedim...aha dedim araba burda kaldı... :)

Bidaha şok yaşamamak için bi yedek şart...

Ayrıca BABA-SULTAN konuyu takibin için seni tebrik ediyorum...Teşkllr....

• rica ederim
    300 e tüm herşeyini değiştiririz dediler..artık kilitleri falan dahil mi hariç mi bilmiyorum..
    ben aracı aldığımda anahtarla açmak zorundaydım çünkü dediğim gibi aracın kumanda çalışmıyodu.
    ama bende öyle bi sorun yoktu.yani illa aracı kumandasıyla açasınki çalışsın falan...
    belkide iptal ettirmişlerdi kumandasını
    bilemiyorum artık...
    dediğim gibi mercedesinki 250 ytl civarıydı..bununkide taş çatlasa 100-150 olur..
  • quote:

rica ederim
    300 e tüm herşeyini değiştiririz dediler..artık kilitleri falan dahil mi hariç mi bilmiyorum..
    ben aracı aldığımda anahtarla açmak zorundaydım çünkü dediğim gibi aracın kumanda çalışmıyodu.
    ama bende öyle bi sorun yoktu.yani illa aracı kumandasıyla açasınki çalışsın falan...
    belkide iptal ettirmişlerdi kumandasını
    bilemiyorum artık...
    dediğim gibi mercedesinki 250 ytl civarıydı..bununkide taş çatlasa 100-150 olur..

Evet dediğin doğru olabilir...her model de farklı özellikler mevcut olduğu için görüşlerde farklı oluyo...

Fiyat meselesinide en iyisi yerinde gidip sormak lazım...

• eğer öğrenirsen fiyatını sana zahmet burda yaz ki millet bilsin ne kadar olduğunu
    ya arkadaşlar ben bi kaç şey yaptırmayı düşünüyorumda aracıma..sizden bilgi alayım dedim..şimdi benim aracın kaportada ufak tefek darbeler var benim bu aracı komple boyatmam lazım.boyatırkende diyorumki bi tane sunroof yaptırayım.kapı çıtalarını ve tanponlardaki siyah yerleride gövde rengi yaptırayım.yukarda bi tane beyaz araç var ona baktımda çok hoş olmuş.ama benim aracın rengi metalik bej.nasıl dururki acaba?
    ben bide en arka cama ve arkadaki küçük üçgen camlara film çektirmeyi düşünüyorum.o nasıl olur?
    arka camlara sürgülü perdelerden taktırmayı düşünüyorum.(metalik bej e ne renk perde gider?)
    yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar

sağlıcakla kalın

• quote:

eğer öğrenirsen fiyatını sana zahmet burda yaz ki millet bilsin ne kadar olduğunu
    ya arkadaşlar ben bi kaç şey yaptırmayı düşünüyorumda aracıma..sizden bilgi alayım dedim..şimdi benim aracın kaportada ufak tefek darbeler var benim bu aracı komple boyatmam lazım.boyatırkende diyorumki bi tane sunroof yaptırayım.kapı çıtalarını ve tanponlardaki siyah yerleride gövde rengi yaptırayım.yukarda bi tane beyaz araç var ona baktımda çok hoş olmuş.ama benim aracın rengi metalik bej.nasıl dururki acaba?
    ben bide en arka cama ve arkadaki küçük üçgen camlara film çektirmeyi düşünüyorum.o nasıl olur?
    arka camlara sürgülü perdelerden taktırmayı düşünüyorum.(metalik bej e ne renk perde gider?)
    yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar

sağlıcakla kalın

Bence metalik bej rengi aracının boyamasının yapabilirsin ama hiç bi tarafında oynama olmadan...

tampon ve kapı kuşakları öylece kalsın...bence aracın rengi çok güzel...o yüzden orjinal kalsa daha bi hoş görüntü elde etmiş olursun...yani bu benim fikrim...

eğer camlara filim çektirceksen amerikan lazerle uygulanan bi yöntem var onu denemeni tavsiye ederim...
    film çektirdikten sonra perdeler biraz mantıksız olur...o yüzden bi tanesinde karar ver...bence şöle yapabilirsin...sadece arka camlara lazerli filim uygularsan daha süper olur...

• quote:

Orjinalden alıntı: Guduset

Arkadaşlar bende yedek anahtar çıkartmak istiyorum bu ne öle 300 ytl falan :)

Zaten benim anahtara nerden baksan 5 yıldır aynı anahtarı kullanılıyor yani diğer bi yedeğini kabul etceğini sanmıyorum...çünkü artık anahtar kontakla akraba olmuşlardır...:)

Ama Yedek Mecburen çıkarmam gerekli...Peki Fiyatı hakkında net bi bilgi varmı...

valaha ben 50 ytl verdim çokta memnunum anahtardan normal anahtarın üzerine kırmızı bir parça taktı tıkır tıkır çalısıyor hiç tekleme yapmadı çok sükür ankarada şasmazda yaptırdım ama tam yerini ve adını hatırlamıyorum arkadas götürdü için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi billy_the_kid -- 25 Mayıs 2007; 0:59:16 >

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.