Şimdi Ara

internet explorer daki giriş sayfasını nasıl değiştirebilirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
34.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • internet explorer daki giriş sayfasını nasıl değiştirebilirim

internet explorer a sağ tıklayıp özelliklere girdiğimde site ismini değiştiremiyorum site ismi değiştirilmiyor

internet explorer daki giriş sayfasını nasıl değiştirebilirim

• peki bu olay nedir virüs mü girmiş
  • adware girmiş
  • sağolasın hallettim de benim aklıma takıldı bu adware nedir virüs gibi birşeymi
  • Adware Nedir?

Kendi yazdığı programı satmak yerine, belirli firmalar tarafından sağlanan reklamları programın içine gömerek kullanıcıya sunan programların genel adı "adware" dır. Bu programların en belirgin özelliği ücretsiz olarak dağıtılması ve programı yazanın kazancını sizin bilgisayarınızda bu reklamları göstermesi ve sizin de gördüğünüz reklamları tıklamanızdan sağlamasıdır.
  • tam olarak değil ama virus şeklinde olanlarıda var onlar bi girdimi kolay kolay çıkmaz bazen formata kadar götürür.

adware reklam amaçlı yazılımlar olup , baş etmesi kolaydır

quote:

Orjinalden alıntı: kürsad

sağolasın hallettim de benim aklıma takıldı bu adware nedir virüs gibi birşeymi
  • çok doğru aekadaş birkere aynısı bendede olmuştu kilitlendi
    internet bşlabgıç sayfa ayar yeri ne olduysa düzelmedi sonunda formatla düzeldi
  • saol ya senın sayende tararttımmmmmmmmmmmmmmm 33 tane wirüs cıktı kurtuldum sen olmasaydıon format a kadar gitcektm
  • ussten 3 uncu ceza yazan adrese girip 2.cı sayfaya girin adware le ılglı bılgı edinin ve indirdrinnn
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.