Şimdi Ara

...::Solenza Klübü::... (31. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir (2 Mobil) - 8 Masaüstü2 Mobil
5 sn
1.635
Cevap
34
Favori
276.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tunamanas

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-dacia-dogan-fiyatina-klimali-sirali-sistem-lpgli-full-2004-model-68401343/detay

birde buna bakabilirmisiniz bana yakın olan bunlar.arkadaş abs yazmış ama bilmeyerekten yazmış sanırım bu araçlardan abs yok...

abs yok hocam onda ama arac scala bu iyi birde kışın çekilmiş son halini görmelisin edecegi fiyat 10.000 tl bilemedin 10.500 ben aynı aracın tüpsüz 70 .000 binde olanını 3 ay önce 10 .000 tl ye aldım haberin olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rainbow_Six -- 31 Mayıs 2012; 1:37:12 >

• quote:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-dacia-dogan-fiyatina-klimali-sirali-sistem-lpgli-full-2004-model-68401343/detay

birde buna bakabilirmisiniz bana yakın olan bunlar.arkadaş abs yazmış ama bilmeyerekten yazmış sanırım bu araçlardan abs yok...

abs yok hocam onda ama arac scala bu iyi birde kışın çekilmiş son halini görmelisin edecegi fiyat 10.000 tl bilemedin 10.500 ben aynı aracın tüpsüz 70 .000 binde olanını 3 ay önce 10 .000 tl ye aldım haberin olsun

Çok teşekür ederim.birde diğer rapsodi nasıl... bu scalada boya varmış satan kişiyle konuştum ama o da arabasını net olarak pek bilmiyor

• quote:

quote:

evet abs olmadığını o da söyledi ona satarken abs olduğunu söylemişler o da benim gibi arabada anlayan biri değil sanırım veya beni kekliyor :))

• ok arkadaşlar bende atiker taktırmayı düşünüyorum şu anki yakıt tüketimi hakkında bir bilginiz varmı,amartisörde ya servisten spraiş edip taktırtacam yada ordan alıp dışarda taktırtacam 9 hazirana kadar %20 indirim varmış ama kapsayıp kapsamadığını aracı görüp karar vermemiz gerek dediler
  • quote:

Orijinalden alıntı: senol2985

quote:

arkadaşım ben 2 hafta önce aldım 3 parçasında boya var araç çok temiz daha 64000 de rapsodi 2004 tüpsüz 9500 sol önden ufak bir çarpmasından dolayı perte çıkmış sonradan ögrendim ama zaten bilseydim bile alırdım araç çok temiz 1 çift amarsitör başka bir masrafı yok klimasından tut herşeyi orginal çalışır durumda inci grisi sen sen ol bence ya beyaz ya gri dışın alma bence satamazsın

• quote:

quote:

Çok teşekür ederim.birde diğer rapsodi nasıl... bu scalada boya varmış satan kişiyle konuştum ama o da arabasını net olarak pek bilmiyor
    quote:

cigerim rapsodi lerin bazılarında klima veya elektrikli cam olmuyor aralarındaki degişmez fark scala full enjeksiyon öbürleri yarı enjekiyon bu da yakıtta daha az yakması demek.. bide çelik cant ben uzun yolda bnzin 4700 iken 200 krş a memlekete gittim klima açık full yük benimki scala

• quote:

Selamun Aleykum arkadaşlar bende bir tane dacia solenza almak istiyorum bir tane buldum. 2004 model 77000 km civarı kırmızı boya değişen yok tüplü 11.500 diyorlar sizce bu fiyata nasıl sizlere zahmet cevap verirseniz karar kılmamda etkili olacaktır.arabanın linkinide vereyim.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-dacia-klimali-lpg-li-orijinal-86837958/detay

Bu Dacia Solenzaların en fulüdür scala sport pack hem fiyatı uygun hem de en fulü bunu düşünün derim
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-dacia-orjinal-full-full-masrafsiz-88157894/detay

• quote:

İlan tarihine baktınız mı ?
  • Arkadaşlar ilginizden dolayı çok teşekür ettim...rapsodi yi aldım arabayı ekspertize sokturdum motor iyi boya hata yok araba uzun süre garajda yatmış zaten araba sahibi yurtdışında olduğu için.araba oldukça diri 100 km yaptım çok hoşuma gitti herhangi bir yerinde ses falan titreme falan yok...Allah herkese kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.Arabayı 9.500 TL ye aldım.
  • quote:

Arkadaşlar ilginizden dolayı çok teşekür ettim...rapsodi yi aldım arabayı ekspertize sokturdum motor iyi boya hata yok araba uzun süre garajda yatmış zaten araba sahibi yurtdışında olduğu için.araba oldukça diri 100 km yaptım çok hoşuma gitti herhangi bir yerinde ses falan titreme falan yok...Allah herkese kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.Arabayı 9.500 TL ye aldım.

Hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler
  • quote:

Orijinalden alıntı: gogisss

quote:

Arkadaşlar ilginizden dolayı çok teşekür ettim...rapsodi yi aldım arabayı ekspertize sokturdum motor iyi boya hata yok araba uzun süre garajda yatmış zaten araba sahibi yurtdışında olduğu için.araba oldukça diri 100 km yaptım çok hoşuma gitti herhangi bir yerinde ses falan titreme falan yok...Allah herkese kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.Arabayı 9.500 TL ye aldım.

TEŞŞEKÜRLER BU ARADA BEYAZ SCALA PAZARLIK EDİLİRSE ALINABİLECEK ARABAYA BENZİYOR BENCE SIRALIDA MEVCUT YAZDIĞI GİBİYSE ALINIR BEN 1 AYDIR BAKIYORDUM

AMA YİNE 9500 VERİLİR BENCE

• quote:

Orijinalden alıntı: ömer durmaz

quote:

Orijinalden alıntı: gogisss

quote:

TEŞŞEKÜRLER BU ARADA BEYAZ SCALA PAZARLIK EDİLİRSE ALINABİLECEK ARABAYA BENZİYOR BENCE SIRALIDA MEVCUT YAZDIĞI GİBİYSE ALINIR BEN 1 AYDIR BAKIYORDUM

AMA YİNE 9500 VERİLİR BENCE

Ben 9000 tl aldım scala sport pack araştırılınca ucuza bulunuyor

• Teşekür ederim arkadaşlar evet haklısınız scala daha iyi olabilirdi ama bana uzaktı birde pek arabadan anlamıyorum.Rapsodiyi götürüp baktırabileceğim güvenilir yerler var diye tercih ettim.2 gündür sürekli kullanıyorum Allah a çok şükür iyi bir tercih yapmışım gidipde başka bir araba almadığım için.yakıt çok ama çok tasarruflu maşallah.bende daha önce partner vardı herşeyiyle belimi kırmıştı resmen.şuan çevremde bu arabayı ve fiyatını gören şaşırıyor insanlar alışmış doğana broadwaye şahine...
  • Birde arkadaşlar bu arabaların normal yakıt sarfiyatlar nedir?bu gün 180 km yaptım 40 km sini benzinle kullandım 140 km tüple depoyu tekrar fulledim çok şaşırdım sadece 10 tl ya anlamdım gitti :))) şaka gibi geldi yarın tekrar deneyeceğim bir hata olmasın diye tüpün fiyatı 2,35 TL
  • quote:

şuan çevremde bu arabayı ve fiyatını gören şaşırıyor insanlar alışmış doğana broadwaye şahine...

Doğrudur bu fiyata 2004-2005 model bu dolulukta araba zor şaşırmaları doğal broadway yerine bu arabayı almak daha mantıklı
  • hala tüp taktırma konusunda kararsızım arkadaşlar şu an benzin 4,38 tüp düştü urfada rekabetde var 1,95 olan istasyonlar var 4,38 benzin km de ortalama 30 krş filan yakıyor 1000 tl masraf yapıp tüp taktırsam aracımın degeri degişirmi sizce
  • quote:

Orijinalden alıntı: ömer durmaz

hala tüp taktırma konusunda kararsızım arkadaşlar şu an benzin 4,38 tüp düştü urfada rekabetde var 1,95 olan istasyonlar var 4,38 benzin km de ortalama 30 krş filan yakıyor 1000 tl masraf yapıp tüp taktırsam aracımın degeri degişirmi sizce

bedava yaşıyorsunuz anasını satim bedava...
  • nesi bedava benzin 4,38 tüp de zaten tr geneli düştü fiyatı burdada tüpte rekabet var %10 daha uygun kaçak benzin var ama kullanmıyorum gerçi kullanlar memnunmuş ama ben kullanmıyorum kimisi 2.kalite istasyon benzinlerinden bile daha fazla performans aldığını söylüyor
  • ARKADAŞLAR İYİKİ BU FORUMDA SOLENZALAR İÇİN BÖYLE BİR SAYFA AÇTINIZ SİZLERE TEŞEKKÜR EDERİM BENDE RAPSODİ ALDIM ATİKER SIRALI OTOGAZ VAR TAM OLARAK NE YAKTIĞINI ANLAYAMADIM BEN 6.000 TL ALDIM KAPORTA BOYAYA SOKTUM LASTİKLER YENİ ÇELİK JANT VAR TÜM BAKIMLARINI YAPTIM SİZCE FİATI UYGUNMU
  • bedavadan biraz pahalı daha fazla ayrıntı verirmisin km özellik model renk şehir
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.