Şimdi Ara

H1Z1 (2015) [ANA KONU] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.240
Cevap
69
Favori
206.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçici hocam. :) Yeni bilgileri düzenleyip ekledim. Teşekkürler. Konu güncel.

@[__Zahid__]
  • takip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

john smedley(soe başkanı), oyundaki zombileri dark soulsu örnek alarak yaptıklarını söylüyo. yani zombiler gerçekten inanılmaz zorlayıcı olacakmış. insan tehditi ikinci planda kalacak kadar zor yapmayı düşünüyolarmış. zombi sürüleri olacağından 1 zombiyle uğraşmak diğerlerinide oraya çekecekmiş. gökten erzak paketi düşünce zombiler o paketin oraya gidecekmiş bu sayede oyun iyice hardcore olacakmış. hernekadar çoluk çocuk dolacağından korksamda heralde çocuklar fazla dayanamaz bu oyunda. dayzden(zombisiz zombi oyunu) sonra ilaç gibi gelecek umarım.

Aynen reddit de smedley'in yazdığı yazılar h1z1'in bayağı bir güzel olacağını işaret ediyor, ben şuan dayz oynuyorum fakat çıktığında direk bunuda alacam alphaya katılabilmek için. benim en çok merak ettiğim bir serverda binlerce insan olabilmesi :D sistemi oturturlarsa oyun gayet güzel ve zevkli ve bol aksiyon lu olur :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0rk0 -- 24 Nisan 2014; 2:40:44 >
  • sizce daha sonra bu oyunda warz gibi para canavarına dönüşür mü ?
  • Umarım oyun pay to win olmaz. Olacağınıda sanmıyorum çünkü Sony oyuncu dostu bir şirket. Planetside da bir silah alınca öyle aman aman öne geçirmiyordu. Bir WarZ vakası olmasında.
  • ikinci canlı yayın salı günü olacak. ama bu hafta içinde bi gameplay videosu bekliyoruz hala. soe başkanı öyle söylemişti.
  • beyler oyunda dh ce oynama ihtimali varmı daha zevkli olur yoksa oyuncularla rast gelemi karşılaşıcaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The SATANİST -- 26 Nisan 2014; 10:41:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scritous

quote:

Orijinalden alıntı: Senju Hashirama.

quote:

Orijinalden alıntı: Scritous

quote:

Orijinalden alıntı: Senju Hashirama.

Dayz oynarken yedigim VAC ban bana ders olsun. Bi daha ayni oyuna 30 $ vermek koyar ondan once h1z1 alphasina katilirim :)

Hocam neden VAC ban yediniz?

Lanet merak yüzünden..

O merak yuzunden Paypal + steam + butun mail sifrelerim gitti. PayPal ile sorunu hala cozmus degilim. 6 aydir mesaj atiyorum.. Gecmis olsun ne diyeyim..

Hile alırsanız böyle olur.İyi olmuş ders almışsınızdır umarım.
  • oyunun atmosferi ve zombiler bildiğin walking dead havası veriyo. inanılmaz görünüyo.

http://twitpic.com/e23akk
  • quote:

oyunun atmosferi ve zombiler bildiğin walking dead havası veriyo. inanılmaz görünüyo.

bende sımdı bu vıdeoyu paylasıcaktım bır ıkı dakıka once gordum.
    gercekten cok cok hosuma gıttı zombi gordugumuzde canımızı kurtarmak ıcın kacmak gercekten cok eğlenceli bir hissiyat olucak
  • bu oyun iyi olacak belli ediyor kendisini
  • sabırsızlıkla bekliyorum çıktığı gibi alacağım
  • quote:

oyunun atmosferi ve zombiler bildiğin walking dead havası veriyo. inanılmaz görünüyo.

Bunu görünce paramı ekrana fırlattım Yalnız livestream'de zombiler koşmuyor muydu?
  • ps4 e çıkacak demişlerdi. acaba ps3 için de çıkar mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arkadaşım O Eli Bi İndir!

ps4 e çıkacak demişlerdi. acaba ps3 için de çıkar mı ?

PS3 açıklanan platformlar arasında yok ne yazık ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Assassino!

quote:

Bunu görünce paramı ekrana fırlattım Yalnız livestream'de zombiler koşmuyor muydu?

Birini kovalarken kosuyo. Kovalamiyosa kosmuyo. O koşma animasyonuda duzeltilecek büyük ihtimal çünkü çok garipti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• video demin çıktı. busefer pek etkilenmedim doğrusu o koşma animasyonundan dolayı. çok yapmacık. ama düzeltecekler büyük ihtimal. bahsi geçmişti redditte. herşeyi adam gibi yapıp en basit olanı yani animasyonu öyle bırakmazlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [__Zahid__] -- 26 Nisan 2014; 17:49:27 >
  • arkadaş şu cebinden yanan meşaleyi çıkartmasa daha bi iyi olucak ta. kiprit yapmak zor olmasa gerek :D
  • quote:

video demin çıktı. busefer pek etkilenmedim doğrusu o koşma animasyonundan dolayı. çok yapmacık. ama düzeltecekler büyük ihtimal. bahsi geçmişti redditte. herşeyi adam gibi yapıp en basit olanı yani animasyonu öyle bırakmazlar.

hocam şu videonun linkini özelden atabilir misiniz ?
  • quote:

Sabırsızlanmaya başladım... Enfes görünüyor ortam.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.