Şimdi Ara

Simfer Dijital 4257 Midi Fırın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
13.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Simfer Dijital 4257 Midi Fırın almayı dusunuyorum kullanan varmıdır? en uygun bu sıtede buldum

http://www.enhesapliyiz.com/simfer-dijital-4257-midi-firin

edit: fırını aldım enhesapliyiz.com dan ufak bır puruz cıktı sıteden fakat değişim yapıldı ..fırına gelınce fırında pizza,kek,kurabiye,yapıldı 250 derecede 18 dakikada pizzayı pişiriyor turbosuna gelınce bıraz zayıf fakat tatmınkar esıt pişirebiliyor.yoğurt yap ozellığını kullanmadım ...kullanım panelı zamanlayıcısında herhangıbır sorun yok dakıka verıp o an durdurabılıyorsunuz fırını alarm sesı bıraz zayıf ama fırın kendını otomatık kapatıyor ayarladığınız surede sıcak tutma ozellığı var..buz cozme ozellığı var.. alt ve ust rezıstanslar acıkta . kapalı olmasını tercıh ederdım ancak daha once kullandığım bosh fırında sadece alt rezistans kapalıydı ve bu yuzden üst kısmın daha cabuk bısmesı altın daha yavas pısmesıne sebep oluyordu bunda oyle bır sorun teskıl etmıyor.fırının ıc ışığı sureklı yanıyor kapatma olayı yok fırını calıstırdığınız surede sureklı yanar halde.ayrıca cok basıt sekılde değiştirilir halde yapmıslar kendınız ampulunu değiştirebılıyorsunuz servıse getırme derdınız yok .bosh HKP110120 fırınına gore kat kat ıyı bır pısırme sağlıyor 2 senede zaten bu bosh döküldu resmen bıde bunun ıkı katı fıyatı...herkez sımferın servısınden yakınıyor hanuz servıslık bır durumumuz olmadı.olunca yazarım yıne ..yalıtıma gelınce yıne kullandığım bosh hkp fırınla kıyaslarsak boshtan bıraz daha ıyı.yuvarlak tepsısı cok buyuk acıkcası bunda ne yapacağız dıye dusundurdu bızı:)... genıs aileler için ıdeal fırın da gozlemledığım bır olumlu yan da 3.5 dakıkada 150 dereceye ulasıyor...cam tek cam kullanılmıs .. kapıda odemeyle 235 tl malıyetı oldu....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drekt_pitt -- 13 Nisan 2014; 14:36:27 >

• drekt_pitt D kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkürler.

Yeni bir güncellemeniz var mıdır fırınla ilgili?Dijital konsol kullanışlı mı?

Yoksa ekran olmayan Simfer M 4203 Albeni ya da Simfer M 4201 Inox gibi daha ucuz olan ürünlerini tavsiye eder misiniz.
  • Bilmem ne aldı kullanıcı fakat asla simfer almayın derim fırın ve ocak camları patlıyor servisleride sizi azarlayabileceklerini düşünüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: torsito

Bilgilendirme için teşekkürler.

Yeni bir güncellemeniz var mıdır fırınla ilgili?Dijital konsol kullanışlı mı?

Yoksa ekran olmayan Simfer M 4203 Albeni ya da Simfer M 4201 Inox gibi daha ucuz olan ürünlerini tavsiye eder misiniz.

gec cevap ıcın uzgunum...dijital konsol cok kullanıslı. alırken cok tereddutlerım vardı.manuellerden daha cok secenek var .termo metreyle kontrol yaptım dereceler tutuyor...ramazan ayı boyunca ful kullanıldı fırınımız..maşallah dıyelım yemekler lezzetlı bır sekılde guvecınden pidesine kadar pizzasına kadar hıc bır sıkıntı ıle karsılasmadım.ozellıkle ıcındekı buharı cok guzel sekılde tahlıye edıyor ıcerıye hava almadan ..tabıkı bır kac eksık var mesela rezistanslar dısarda acık temızlığı kapalı olanlara gore bıraz dıkkat ıster ... turbosu ortada olsaydı zaten tadından yenmezdı ee fıyatıda ona gore.... anneme bosh almıstık 2 senede dağıldı ve bunun 2 katı fıyat vermıstık... suan gayet memnunum fıyatının kat kat hakkını verdı.diğer fırınlar hakkında bır bılgım yok malesef..... Simfer Dijital 4257 Midi Fırın
     Simfer Dijital 4257 Midi Fırın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drekt_pitt -- 28 Temmuz 2014; 4:56:17 >

• drekt_pitt D kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler bilgilendirme için.
  • rica ederim...
  • bu fırından almak istiyorum mini değil de midi fırın heralde aşağı yukarı ebatlar hakkında bilgi verebilirmisin
    teşekkür ederim şimdiden
  • boyutlarını yeni gördüm teşekkürler
  • gec cevap verdiğim için uzgunum fırının ebatları buyuk 42 litre midi...
  • Bizde de var. Şu anda çok memnunuz.
  • Bugün internetten ben de almayı düşünüyorum. Dandik bi kumtel ürünü vardı, çöpe yolladım. Turbo fırın var o da iş yapmıyor zaten. Yoğurt yapma özelliğine kadar kullanacağım bi ürün. Umarım üzmez.
  • Nétwork kullanıcısına yanıt
    1.5 sene oldu hala uzmedı temız duruyor kullanmaktayız hala
  • quote:

Orijinalden alıntı: drekt_pitt

1.5 sene oldu hala uzmedı temız duruyor kullanmaktayız hala

Sipariş verdim hocam 245 TL'ye mal oldu bana. Bu hafta gelir diye düşünüyorum. Kısa bi incelemeden sonra yorumlarım. Teşekkür ettim.
  • merhaba, ben de bu fırından almak istiyorum. hepsiburada.com'da 359 lira, gittigidiyor.com'da bir satıcıda 289 lira. uzun süre kullanım için tavsiye eder misiniz?

http://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/simfer-m-4257-turbo-midi-inox-dijital-firin-201007398
  • JaCKiE_BrOwN kullanıcısına yanıt
    valla hocam hala kullanmaktayız abartısız haftada en az 3 kez acılır balık tavuk ekmek yoğurt pizza falan yapılır banamısın demez 235 e aldım 2 yıla yaklaşmıs harbıden ...kıme onerdıysem kıme aldıysam memnun kaldı fıyatına gore cok cok ıyı bı urun simferi tebrik edıyorum harbıden yasadığım bosh facıyasından sonra bu mukemmel ozamanlardada 300 lıra falandı ama aldığım sıtede kampanya vardı...
    valla hocam hala kullanmaktayız abartısız haftada en az 3 kez acılır balık tavuk ekmek yoğurt pizza falan yapılır banamısın demez 235 e aldım 2 yıla yaklaşmıs harbıden ...kıme onerdıysem kıme aldıysam memnun kaldı fıyatına gore cok cok ıyı bı urun simferi tebrik edıyorum harbıden yasadığım bosh facıyasından sonra bu mukemmel ozamanlardada 300 lıra falandı ama aldığım sıtede kampanya vardı...
  • evde büyük fırın var ama sizin yaptıklarınız gibi küçük pişirimler için şart. evladiyelik teba vardı bir tane, o rahmetli oldu. şimdi yeni arayış içindeyken bu gözüme çarptı. tesadüf siz de almışsınız ve değerli yorumlarınızı okudum. Bir kez daha teşekkürler.. Geçen bosch bayiisine uğrayıp birkaç model baktım, hem bayiidekileri, hem de katalogdan fiyatlara baktım. Zaten 450-500 liradan aşağı bosch midi fırın yok. Ancak bir kaç sorum var, yanıtlarsanız sevinirim.

1 - Program düğmelerinde falan deformasyon var mı?
    2 - Kapağının menteşelerinde herhangi bir sorun oldu mu? kapağın düşmesi falan gibi.
    3 - İç ampulün aydınlatması yeterli mi?
    4 - fırının iç temizliğini nasıl yapıyorsunuz? teba'yı bildiğiniz yıkıyorduk :) ve yaklaşık 10 sene kullandık.
    5 - Alarm sesi nasıl? rahatsız edici düzeyde mi?
    6 - aynı anda iki farklı yemek pişirdiniz mi?
    7 - fırın tepsilerinin kalitesi nasıl? herhangi bir deformasyonda teknik servis aracılığıyla tedarik ediliyor mu?

program duğmelerinde falan defermasyon derken? hıc bır sorun yok catlama boyası cıkma falan ıslevsel sorunu yok.. kapakta hıcbır sorun olmadı. iç aydınlatma yeterli..deterjanlı suyla aynı sekılde yıkıyorum:).. alarm sesı normal cok cıkmıyor sesı yanındayken ıyı ama odada falansan yav bı yerden ses gelıyor ama nerden dersın... ıkı farklı yemek pısırmedık ama alt ust değiştirerek börek pısırdık...fırın tepsılerınde deformasyon yasamadım.. genellıkle kullanmadım desem yerıdır yemek tepsılerı pızza vs tepsılerım var borek ıcın arada yuvarlak tepsıyı kullandık bıde tatlı ıcın ondada hıcbır sorun cıkarmadı... teknık destege ıhtıyac duyulmadı sımdıye kadar teknık destegı nedır nasıldır dıyemıyecegım ama alırken urun geldı actım fıse taktım bır uğultı var turbo fanı surtuyor sonra farkettım darbe yemıs fırın aldığım yerı aradım sağ olsunlar kargoyu cıkar cıkmaz yenısı gonderdıler değiştiler korkmustum o an cok arastırdım cok baktım zamanında bende ama sunu dıyeyım bunda pizza yapmak bır baska... annemın evınde bosh aldık normal fırın ondan oncesıde mıdı vardı dağıldı zaten teneke 500 lıra vermıstım. ankastre fırında pızza yaptım yok arkadas bunun gıbı pısıremıyor... ekmek kruvasan pohaca bunda bi baska oluyor ...

• sizi çok rahatsız ettim biliyorum ama son bir sorum daha var. Boyutları ne kadar acaba? ölçüp yazabilir misiniz?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.