Şimdi Ara

Süper online, oyunlarda, skype vb programlarda lag sorunu!!! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
272
Cevap
1
Favori
17.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonun wifi rocks aga artık ümidi kestim internetten... yakında kestirticem telefonu interneti wifi yerine koyucam. Çok kral ayda 70 kağıt sınırsız 3Gyle 15 20 çekiyor
  • Merhabalar. Yaklaşık 1,5 haftadır yaşadığım bir problem bu. Skype'da konuşurken, veya WoW oynarken veya canlı yayın izlerken bazen internete lag giriyor. Sanki nasıl anlatabilirim bilmiyorum. Anlık veri kaybı yaşıyorum gibi bir şey. Mesela skype üzerinden konuşurken birden sesim gidiyor veya kesik kesik gidiyor. Superonline'a 2 kez mail attım. 10 defadan fazla aradım. Her seferinde sorun bizden kaynaklanmıyor dediler. Açıkçası sorunun ne ile alakalı olduğunu da çözebilmiş değilim. Anlık veri kaybı gibi bir şey. Nasıl çözeceğime de emin değilim. Forumda biraz gezindim ve gördüğüm kadarıyla çoğu Superonline kullanıcısında var bu problem. Yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum. Teşekkürler.

Saygılarımla;
    Yiğit AŞIK

Sağdaki oynadığım sunucunun ipsi

Süper online, oyunlarda, skype vb programlarda lag sorunu!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: leintar2

Telefonun wifi rocks aga artık ümidi kestim internetten... yakında kestirticem telefonu interneti wifi yerine koyucam. Çok kral ayda 70 kağıt sınırsız 3Gyle 15 20 çekiyor

Selam
    Biraz açar mısın bahsettiğin tam olarak nedir ?
  • ben vpn le herhangi bir sorun olmadan bağlandığım sunucuya direk olarak vpn siz bağlanınca problem yaşadığıma dair mail attim . ekran görüntüleriyle . Bakalım sonucu bekliyicem ama ilginç bişe gün içerisinde öğleden sonra bir sorun yok normal oyuna girebiliyorum hiçbir sorun yaşamadan.
  • Az önce bf2 oynuyordum sorunda azalma var ama devam ediyor.
  • Merhaba arkadaşlar an itibariyle benim sorunum düzelmiş durumda bu gece 3 te internette ksinti yaşadım aradığımda çekmeköy bölgesinde kesintiler yaşanmaktadır diyordu. Şu an baya uzun süredir ping tsti sürüyo hiç request timed out hatası almadım 50mbit kullanıcısıyım ping 54-55-56 gibi değerlerde arada bir çok nadir artış oluyor onda da 110-120 gibi değerler görüyorum bence beklemekte fayda var şu ana kadar superonline da hiç sorun yaşamamıştım bu ilk oluyor ama adamlar en azından çözüm için uğraşıyor bize her ne kadar arka planda dönen şey hakkında bilgi vermeseler de (ki muhtemel müşteri temsilcisi insanlara da bilgi vermiyolar onlar da ezberlediklerini söylüyorlar), bir de ttneti düşünün?! Biraz sabretmekte fayda var, aramaya devam edin superonline ı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu da ping testinin ortalaması:www.google.com'a yaptım

Ping statistics for 173.194.113.81:
    Packets: Sent = 524, Received = 524, Lost = 0 (0% loss),
    Approximate round trip times in milli-seconds:
    Minimum = 53ms, Maximum = 137ms, Average = 55ms

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lerianor -- 16 Nisan 2014; 11:18:52 >
  • Benim de sorunum düzelmiş durumda. Dün gece kesintiyi görünce zaten kesinti sonrası düzeliceğini tahmin etmiştim. Ankaradaki arkadaşların da sorunu inşallah düzelmiştir. Hadi geçmiş olsun herkese inşallah tekrarı yaşanmaz.
  • Darısı başımıza inşallah
  • 5 ping ile oynadığım serverda 70 pingde oynuyorum artık
  • Lerianor L kullanıcısına yanıt
    Adına sevindim benim son aramamda da bölgesel bir sorun olduğunu sonunda kabul ettirmiştim. Biraz önce tekrardan aradım ve saha ekipleri çalışıyormuş sorunun çözümü için, fakat bu beni 1 ay mağdur ettiklrini değiştirmez. Elinde sonunda bir dava açıcağım, inşallah olumlu sonuçlanır ve herzaman haklıyız Politikalarını değiştirirler. Eryaman ve çevresinde bu sorunu yaşayan arkadaşlarımız sorun 2 veya 3 güne düzelmesse aramaya devam lütfen.
  • bu ping testlerini nasıl hangi sitelerden yapıyoruz yardımcı olurmusunuz
  • Bende de sorun çözülmüş durumda:)
  • Evet sorunlar duzeldi sanırım ben de çekmekoy bolgesindenim bir haftadir baya cile cektim bugun düzgun simdilik

• Huzur
     Süper online, oyunlarda, skype vb programlarda lag sorunu!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre-X -- 16 Nisan 2014; 18:32:47 >
  • blacksnake03 kullanıcısına yanıt
    http://www.pingtest.net/
  • Son durum ; düzelir mi dedikçe daha kötü oluyor
     Süper online, oyunlarda, skype vb programlarda lag sorunu!!! Süper online, oyunlarda, skype vb programlarda lag sorunu!!! Süper online, oyunlarda, skype vb programlarda lag sorunu!!!

• Dün biraz azalma vardı şimdi tekrar arttı online oyunlar oynanmaz durumda.

• lan dün düzeldi diye o kadar sevindim bugün daha berbat
  • Dün düzelmiş olan problem maalesef bugün devam ediyor. Superonline'a mail atmaya devam ediyorum. Ne kadar sıkıştırırsak o kadar çabuk çözüm alırız diye düşünüyorum.

Saygılarımla;
    Yiğit AŞIK
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.