Şimdi Ara

Hometech ht1200 (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
463
Cevap
30
Favori
101.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    AV' dan görüntü almak için özel kablo Alman Lazım, 9- 10 TL felan. Çünkü hd olduğundan aktarımdan sıkıntı çıkıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wrisked W kullanıcısına yanıt
    30 Nisan aldım, mükemmel. Her kanal çekiyor. USB ye kayıt yapabiliyorsun, hatta o yayını izlemesen bile kayıt edebiliyor. Bence kaçırma

• Aldım, kullanıyorum. Sende al. HD kanallar mükemmel, sd yayınları boşver. Zaten biss var, şifrelileri açabilirsin ki buna bile gerek yok. Çünkü interneti bağlayıp izleyedebiliyorsun

• pppoe kullanıcısına yanıt
    Uygun dosyaları oynatabiliyor. Belli Başlı uzantıları oynatıyor, uzantıları değiştir tekrar dene

• şu iptv olayını kim anlatıcak veya bunu anlatan bir sayfa varmı
    şimdi nette iptv kanalların adresleri var bunları notepad e kaydedip aletin içinemi atıcaz nasıl olucak
  • svoodoo S kullanıcısına yanıt
    Bende bugün 1 saat boyunca bu cihaz için kablo denedim 4-5 farklı 3.5mm uclu en az 15 kablo denedim uyducularda en fazla görüntü geldi fakat ses yok cihazı hemen iade edip next ye 5000 hd modelini aldım 90 tl fiyatı var.

• quote:

Orijinalden alıntı: gael

şu iptv olayını kim anlatıcak veya bunu anlatan bir sayfa varmı
    şimdi nette iptv kanalların adresleri var bunları notepad e kaydedip aletin içinemi atıcaz nasıl olucak

https://yadi.sk/d/qgmU5jMDdJioV

1200se ise cihazın buradaki dosyalar ile iptv olayını halledersin.

Ayrıca youtube sorunu yaşayanlar buradaki güncellemeler ile bu sorunu ortadan kaldırabilir.
  • Hangi kabloyu almak lazım av çıkışı için bir tane belkin 3.5 mm kablo ve samsung kamera kablosu denedim sonuç alamadım maalesef

• svoodoo S kullanıcısına yanıt
    Sanırım bu cihaz için farklı 3.5 luk jak yapmışlar, eski mesajların birinde servisin 25 tl ye sattığını okumuştum, cihazdan soğudum buradaki kullanıcılarında şikayetleri yüzünden hemen iade ettim.

• Servise soracaktım kabloyu yüksek fiyat çeker diye direk gittim iade ettim. ya 77 tlye next starın ürünü var av kablosuda içinde gidip almadık onu hem daha bilindik marka bundada kablo standart dışı çıktı tamam hdmi da çalışıyorda bende tüplü tv var neyse millet sıkıntılı yazmış maceraya gerek yok bu sabah gittim a101 e iade ettim biraz mırın kırın ettiler kasadakiler sonunda iade aldılar şükür.

• quote:

Orijinalden alıntı: derniere

quote:

Ayrıca youtube sorunu yaşayanlar buradaki güncellemeler ile bu sorunu ortadan kaldırabilir.

2 adet güncelleme dosyası var hangisini yüklemek gerekiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: freedom_59

quote:

Orijinalden alıntı: derniere

quote:

2 adet güncelleme dosyası var hangisini yüklemek gerekiyor?

Ben aldigimda tektek geldi güncellemeler. Ben ikisini sira ile yukledim siz en son geleni yukleyip deneyin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• İsaretledigim mi oluyor son güncelleme?
     Hometech ht1200

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freedom_59 -- 1 Mayıs 2015; 13:36:38 >
  • bu yazılımla değişen ne oldu bunu anlayamadım.
  • Bu cihaz AV çıkışı ile tüplü tv de kullanılabilir diye yazmışlar ama gerçekte durum nedir?
  • Herkese Merhaba, A101 den bugun aldım ancak wifi adaptor kutudan cikmadı, onu ayrı mı satıyorlar?
  • seacell kullanıcısına yanıt
    Hayır kutu içinden çıkıyor bende alırken açık kutu verdi eleman yanında kutuyu inceledim wifi adaptörü yok elemana söyledim yeni kapalı kutu verdi açtım içinde vardı ...eleman dedi ya iade edenler bırakmıyor yada incelerken uçuruyorlar dedi keşke sende alınca açıp kontrol etseydin

• Bazen wifi adaptör süz satıyorlar, broşürdeki veya kutu üstündeki açıklamaya dikkatli bakın wifi adaotörü hediye diye yazıyormu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gael kullanıcısına yanıt
    Adaptörsüz olanın fiyatı ucuz 79.90 adaptörlü olan 89.90 olması lazım

• Bugun A101 e gittim onlarda birhaber, kutu açılmamıştı ama içeriğinde wifi adaptör görünmüyor, acaba içinden wifi adaptör çıkan arkadaşlar, kutuda wifi adaptör hediye diye bir açıklama var mı? Resim paylaşabilirmisiniz? Mersi...
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.