Şimdi Ara

EVİNİZDE HANGİ MARKA ÇAMAŞIR MAKİNESİ VAR VE MEMNUNMUSUNUZ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
15.387
Cevap
160
Favori
1.632.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bayrak2268

Konu ilk başta iyi başlamıştı ama sonradan amacının dışına çıkmış.Marka düşkünlükleri, çok bilmişlikler(konu hakkında yeterli bilgi sahibi olmadan yorum yapmak) benim evimde kullandığım marka en iyisi diye düşünenler....Malesef bu tip forumlarda bizim yaklaşımlarımız paylaştıkça çoğaldığını düşündüğümüz bilgimizi arttırmaktan ziyade bu tip yarışlar kişisel hırslar ve seviyesiz yazılar, hani paylaşıyorduk bilgiyi?Bizde forumlar şöyle işliyo:

AMD mi iyi İNTEL mi?BOSCH mu SAMSUNG mu?FORD mu TOYOTA mı?NOKIA mı SONY mi?vs. vs.......

(Adamlar ürünlerini satıp parayı vuruyorlar bizde ben bu markayı kullanıyorum benimki en iyi diye (sanki aleti marka bedavaya verdi de ) hiç bir teknik bilgi vermeden markayı göklere çıkarıyoruz.

Neyse: böyle abilik ayaklarını da hiç sevmem ,konuda sıktı...Hayırlı forumlar..

Aklımdayken böyle nicklerin arkasına falan sığınıp seviyesiz yazılar yazmak kolay oluyor herhalde!Tartışırken veya seviyesiz bişeyler yazarken isim,msn falan verinde sizleri tanıyalım(profile tıklamak zor oluyor)

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: bayrak2268

Konu ilk başta iyi başlamıştı ama sonradan amacının dışına çıkmış.Marka düşkünlükleri, çok bilmişlikler(konu hakkında yeterli bilgi sahibi olmadan yorum yapmak) benim evimde kullandığım marka en iyisi diye düşünenler....Malesef bu tip forumlarda bizim yaklaşımlarımız paylaştıkça çoğaldığını düşündüğümüz bilgimizi arttırmaktan ziyade bu tip yarışlar kişisel hırslar ve seviyesiz yazılar, hani paylaşıyorduk bilgiyi?Bizde forumlar şöyle işliyo:

AMD mi iyi İNTEL mi?BOSCH mu SAMSUNG mu?FORD mu TOYOTA mı?NOKIA mı SONY mi?vs. vs.......

(Adamlar ürünlerini satıp parayı vuruyorlar bizde ben bu markayı kullanıyorum benimki en iyi diye (sanki aleti marka bedavaya verdi de ) hiç bir teknik bilgi vermeden markayı göklere çıkarıyoruz.

Neyse: böyle abilik ayaklarını da hiç sevmem ,konuda sıktı...Hayırlı forumlar..

Aklımdayken böyle nicklerin arkasına falan sığınıp seviyesiz yazılar yazmak kolay oluyor herhalde!Tartışırken veya seviyesiz bişeyler yazarken isim,msn falan verinde sizleri tanıyalım(profile tıklamak zor oluyor)

Aslında marka fanatikligi konusu dogru ama iyi olanlarda belli bana göre miele,dyson,elektrolux,whırpool,avrupada satılan aristonlar,general eletcric,gibi ama herkes alabileceginin iyisini almaya çalışsa ama millet adi malı almış buraya gelip bu iyi diyor kendi yanmış başkasınıda yakacak, bunu düzeltmek lazım araştırmayan milletle ugraşmak zor sabah evden çıkıp domates patlıcan alır gibi beyaz eşya alıyor millet ve burada degişik bir iki markada söyledikmi kıyamet kopuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: doors

quote:

Orjinalden alıntı: gurcan1

quote:

Orjinalden alıntı: doors

abimde gördüm ,,tabiki onda görücem ayrıca ben hariç tüm sülalemiz aynı makinadan aldı..ben malesefki electrolux kullanıcısıyımmağazada görecek ben değilim yani bu durumda ,,neyse sen hala gidiyosun anlaşılan...

Dünde dedim ama cevap vermemişsin bilmediginden olabilir o makine B sınıfı yıkama yapan bir makine o kadar iyi olsa idi A sınıfı yıkama olurdu demekki siz B sınıfı bir makineyi kendinize layık görmüşsünüz dünyada ondan başka B sınıfı yıkama yapan makine kalmadı buna dikkat etseydiniz en büyük makine benim makine diye almazdınız

görgüsüz değiliz kardeşim sağol ya...iki makinayı bendeki gibi üst üste yanyana koycaklarına tek makina ile işi çözdüler..b sınıfı olunca kötü makinamı oluyo ayrıca....en büyük makine benim makinammış ne alakaysa!!!!

Alıntıları Göster
    bosch var memnunum

• quote:

Orijinalden alıntı: herbie

bosch var memnunum

Alıntıları Göster
    bizim hocaya ne olmuş ya?cezayı yemiş.ne iş?
  • quote:

Orijinalden alıntı: coyjonquil

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: coyjonquil

Fazla akıl yaramıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuyu -- 5 Eylül 2006; 8:11:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tuyu

quote:

Fazla akıl yaramıyor

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: tuyu

quote:

Fazla akıl yaramıyor

• BİZDE DE BOSCH VAR MEMNUNUM KENDİSİNDEN.
  • quote:

Orijinalden alıntı: L. küçükandonyadis

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    gürcan beye üzüldüm cezalı oldugundan cevap yazmak olmaz lakin bu konu yanlış gittiği için özür dilerim kendi adıma fakat insanlar sadece bir iki kişiye sorarak başka markaları heleki tüm dünyada satış rekorları kıran markaları kötüleyince içim el vermiyor ve cevap vermek zorunda kalıyorum o açıdan çok özür dilerim
    saygılar
  • quote:

quote:

quote:

abimde gördüm ,,tabiki onda görücem ayrıca ben hariç tüm sülalemiz aynı makinadan aldı..ben malesefki electrolux kullanıcısıyımmağazada görecek ben değilim yani bu durumda ,,neyse sen hala gidiyosun anlaşılan...

Dünde dedim ama cevap vermemişsin bilmediginden olabilir o makine B sınıfı yıkama yapan bir makine o kadar iyi olsa idi A sınıfı yıkama olurdu demekki siz B sınıfı bir makineyi kendinize layık görmüşsünüz dünyada ondan başka B sınıfı yıkama yapan makine kalmadı buna dikkat etseydiniz en büyük makine benim makine diye almazdınız

görgüsüz değiliz kardeşim sağol ya...iki makinayı bendeki gibi üst üste yanyana koycaklarına tek makina ile işi çözdüler..b sınıfı olunca kötü makinamı oluyo ayrıca....en büyük makine benim makinammış ne alakaysa!!!!

Alıntıları Göster
    YA BENDE YENİ EVLENECEK BİRİYİM. VE BÜTÜN BEYAZ EŞYALARIMI BOCSH ALDIM TAVSİYEÜZERİNE UMARIM DEDİĞİNİZ İYİ ÇIKAR YOKSA HALİM DUMAN :)))

• quote:

Orijinalden alıntı: ecemsu_pirli

YA BENDE YENİ EVLENECEK BİRİYİM. VE BÜTÜN BEYAZ EŞYALARIMI BOCSH ALDIM TAVSİYEÜZERİNE UMARIM DEDİĞİNİZ İYİ ÇIKAR YOKSA HALİM DUMAN :)))

Alıntıları Göster
    bende bosch var ama maalesef meslek icabi çok taşınıyoruz.4 senede 3 kez taşındı ama hala taş gibi.tüm beyaz eşyalarda şu konuya dikkat edin;cihazı çok iyi terazileyin zira kazanın hareketinden dolayı arızalara sebep olabiliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: pisakoy

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Umarım ya tavsiyelerinize teşekkürler. Çamaşır makinem zaten 7 kg lık inşallah bizi utandırmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecemsu_pirli

Umarım ya tavsiyelerinize teşekkürler. Çamaşır makinem zaten 7 kg lık inşallah bizi utandırmaz

Alıntıları Göster
    ecemsu hayırlı olsun bence bosch türkiyedeki yerli markalardan çok daha iyi ve kaliteli özellikle çamaşır makinelerinde
    onun dışında fuarda gördüğünüz 12kglık samsung makine hakında biraz bilgi vereyim

o makine 3 fonksiyonu var birincisi 12 kg çamaşır yıkıyor deterjan ve suyla dileyene yumuşatıcıyla

2. olarak 7,5 kg çamaşır kurutuyor sadece su kullanarak

3. olarak çok kısa sürede sadece hava ile su bile kullanmadan çamaşırınızdaki kokuları çıkarıyor ve kırışıklıkları gideriyor. mağazalarımıza geldiğinde herkes inceleyebilir. Bu sistemin adı AIR WASH yıkama sistemi dünyada ilk ve tek oda sadece SAMSUNG DA

• quote:

Orijinalden alıntı: evren-sonsuzluk

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    herkese selam 9yıl arcelik camasır makinası kulandım memnundum hic servis gormedi ama miladı doldu degisim zamanı geldiginde 2005 yılbasında kulaktan dolma sozlerle mileti dinledim vestel aldım wmn 800t modeli makina kurutmaya gecince yuruyodu vede cok ses yapıyo diye aksamları calıstırmıyorduk servisi cagırtık anakartını degisti yurume sorunu duzeldi ama beyaz camasırları devamlı kirli yıkıyo servis buna cozum bulamadı ariel detarcan ve omo alıyoz yine aynı servis bu 2 inci gelisi ama duzelme yok bazen pantol gomlek kazakları 2 defa yıkıyoruz bilip anlayan varsa bana yardımcı olursa sevinirim saygılar herkese tesekurler devamlı pc bolumuyle ilgileniyordum bu bolumunu bu gece kesfettim insallah anlayan bilen bir ustat bu konuda bana yardımcı olursa sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: tiryaki1

herkese selam 9yıl arcelik camasır makinası kulandım memnundum hic servis gormedi ama miladı doldu degisim zamanı geldiginde 2005 yılbasında kulaktan dolma sozlerle mileti dinledim vestel aldım wmn 800t modeli makina kurutmaya gecince yuruyodu vede cok ses yapıyo diye aksamları calıstırmıyorduk servisi cagırtık anakartını degisti yurume sorunu duzeldi ama beyaz camasırları devamlı kirli yıkıyo servis buna cozum bulamadı ariel detarcan ve omo alıyoz yine aynı servis bu 2 inci gelisi ama duzelme yok bazen pantol gomlek kazakları 2 defa yıkıyoruz bilip anlayan varsa bana yardımcı olursa sevinirim saygılar herkese tesekurler devamlı pc bolumuyle ilgileniyordum bu bolumunu bu gece kesfettim insallah anlayan bilen bir ustat bu konuda bana yardımcı olursa sevinirim

Alıntıları Göster
    BİZİMKİSİ ARÇELİK ONU KULLANIYORUZ .
    ANNEM SES ÇIKARMADIĞINA GÖRE İİMİŞ
    BENDE SAMSUNGUN DETERJANSIZ MODELİNİ DUYDUM PEKİ BU NEYLE YIKIYO DETERJAN PARASINDAN KURTULMAK İİ BENCE

• quote:

Orijinalden alıntı: benyton

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    ya türkiyeye gelirse durumu ne olur merak ediyorum insanların kafasında bence ilk soru şu olacaktır. Deterjansız ne kadar hijenik bi yıkama olacağı önüne gelen herkes bişey çıkarıyo belki gerçketen güzeldir ama bide bunun sağlık açısından önemi söz konusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: benyton

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    deterjansız yıkama konusunda ki yanlış bilgiyi ben değiştireyim ocak ayında samsungun türkiyeye sokacağı deterjansız makine deterjansız yıkama değil, susuz deterjansız kuru temizleme,

ayrıntısına gelirsek su buharı ile yıkıyor doğru fakat amaç lekeleri çıkarmak değil kötü kokuları ve kırışıklığı ortadan kaldırmak ve bu amaçla kuru temizlemeci masrafından kurtulmak. ayrıca patent sadece samsunga ait olan silver nano sağlık sistemi ile giysilerin 30 gün boyunca ter kokması ve bakteri mikrop üretmesini engellemektedir.
    dünyada maalesef deterjansız veya susuz leke cıkartabilecek teknoloji olsa bile şuanda maalesef bu yok ve böyle bir makinenin satışıda hiç bir yerde yok

• quote:

quote:

quote:

Alıntıları Göster
    TABİİ Kİ BOSCH ÇOK ŞÜKÜR BİR SORUN YOK

• quote:

Orijinalden alıntı: bizu

deterjansız yıkama konusunda ki yanlış bilgiyi ben değiştireyim ocak ayında samsungun türkiyeye sokacağı deterjansız makine deterjansız yıkama değil, susuz deterjansız kuru temizleme,

ayrıntısına gelirsek su buharı ile yıkıyor doğru fakat amaç lekeleri çıkarmak değil kötü kokuları ve kırışıklığı ortadan kaldırmak ve bu amaçla kuru temizlemeci masrafından kurtulmak. ayrıca patent sadece samsunga ait olan silver nano sağlık sistemi ile giysilerin 30 gün boyunca ter kokması ve bakteri mikrop üretmesini engellemektedir.
    dünyada maalesef deterjansız veya susuz leke cıkartabilecek teknoloji olsa bile şuanda maalesef bu yok ve böyle bir makinenin satışıda hiç bir yerde yok

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: bizu

BENDE SİZİ DÜZELTEYİM YUKARDAKİ YAZIYI GÖZÜNLE OKUSAN ANLARDIN,SAMSUNG SU BUHARIYLA TEMİZLİYOR BİZDE ONU DEDİK,YIKIYOR,KURUTUYOR VE SU BUHARIYLA DEZENFEKTE EDİYOR AZ ÖNCE SAMSUNG MAGAZASINDAYDIM, AYRICA SEN BİLMİYORSUN DİYE YOK DEGİL ARİSTONDA VE LG DE DETERJANSIZ MAKİNE VAR AMA TÜRKİYEDE YOK YALAN YANLIŞ YAZMA,BİZDE ZATEN TÜRKİYEYE GELİRSE DEDİK HALKIM LAFI NERENLE ANLIYORSUN

• quote:

Orijinalden alıntı: arsen-lüpen

quote:

Orjinalden alıntı: bizu

BENDE SİZİ DÜZELTEYİM YUKARDAKİ YAZIYI GÖZÜNLE OKUSAN ANLARDIN,SAMSUNG SU BUHARIYLA TEMİZLİYOR BİZDE ONU DEDİK,YIKIYOR,KURUTUYOR VE SU BUHARIYLA DEZENFEKTE EDİYOR AZ ÖNCE SAMSUNG MAGAZASINDAYDIM, AYRICA SEN BİLMİYORSUN DİYE YOK DEGİL ARİSTONDA VE LG DE DETERJANSIZ MAKİNE VAR AMA TÜRKİYEDE YOK YALAN YANLIŞ YAZMA,BİZDE ZATEN TÜRKİYEYE GELİRSE DEDİK HALKIM LAFI NERENLE ANLIYORSUN

Alıntıları Göster
    arsen bence sen bir daha yaz adam diyorki yıkama yapmıyor kuru temizleme yapıyor diyor sen inatla yıkama yapıyor diyorsun bir şeyi yıkaman için su kullanman gerek bakınız türk dil kurumu fakat bu makine su kullanmıyor bu durumda doğal olarak yıkama olmaz ve gerçektende dünyada nerde satılıyormuş tamamen deterjansız ve susuz leke çıkarabilen makine bir de adres verirsen alalım bir tanede biz???

• quote:

quote:

quote:

Alıntıları Göster
    arçelik 3650sj kullanıyorum sorunsuz bi cihaz yalınmıyosam 1000devir olması lzm 7kg çamaşır alıyo a+ enerji tüketimi düşük sonuçta arçelik kalitesi var arkasında şimdiye kdr hiç sorun çıkarmadı bana tavsiye edebileceğim bi makina

• quote:

Orijinalden alıntı: fiesta1903

arçelik 3650sj kullanıyorum sorunsuz bi cihaz yalınmıyosam 1000devir olması lzm 7kg çamaşır alıyo a+ enerji tüketimi düşük sonuçta arçelik kalitesi var arkasında şimdiye kdr hiç sorun çıkarmadı bana tavsiye edebileceğim bi makina

Alıntıları Göster
    bizde siemens var ve maaşallah ne zaman aldığımızı hatırlayamayacak kadar uzun bir süredir problemsiz çalışıyor.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.