- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Biri Facebook Hesabınıza Giriş Yapmış Olabilir Sorunu!!
Bu konudaki kullanıcılar:
 
0
Cevap
3680
Tıklama
Sayfa: [1]
Giriş
Mesaj


 
1 Mesaj
22 Mart 2014; 17:28:30 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Facebook hesabıma normal bir şekilde girdikten sonra aşağıda yazdığım bu hatayı alıyorum...

Bilgilerini güvende tutmak için hesabını kilitledik. Kilidi açabilmemiz için önce lütfen kimliğini doğrula ve şifreni değiştir.
Bu işlemi tamamlayana kadar hesabın gizli kalacak. Devam'a tıkladığımda ise Lütfen Kimliğin Onayla başlığı altında 4 şık geliyor bunları da olduğu gibi hemen sırasıyla yazıyım...

>Telefonuna kısa mesajla güvenlik kodu gönder.
>Fotoğrafından arkadaşlarını tanı.
>Daha önce kullandığın tarayıcıdan giriş yap.
>Güvenlik sorunu cevapla.

Bu şıkların her birini denedim fakat doğru yaptığım halde olmadı. Herhangi bir doğru bir şekilde tamamladıktan sonra
Benzersiz bir şifre oluştur başlığı altında şifre istiyor. Hemen altında Kimliğini onayladığın için teşekkürler. Lütfen başka sitelerde kullanmadığın yeni bir şifre oluştur.

Bunları tamamladıktan sonra Hesabındaki E-posta Adreslerini Gözden Geçir başlığı altında kullandığım 2 E-Posta adresim geliyor ve bunların 2 sini de işaretliyorum. Devam ettiğimde E-posta Şifrelerini Değiştir başlığı altında Başka biri e-posta şifreni biliyorsa, senin Facebook hesabına giriş yapabilir. Facebook hesabını güvende tutmak için, e-posta adreslerinin şifrelerini değiştirmeni tavsiye ederiz diyor ve asıl sorun burada tekrardan devama bastığımda.. Üzgünüz, bu özellik şu anda kullanılamıyor Bu istek yerine getirilirken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar dene. Yazısı çıkıyor ve buda çaresiz kaldığım an oluyor işte.

Bu işlemleri sırasıyla defalarca denesemde hiçbir sonuç vermedi. Umarım sorunuma bir çare vardır ve ben bulamıyorumdur. Eğer hesabım açılmazsa içindeki sayfalar vs hepsi gidecek. Şimdiden yardım eden etmeyen herkese teşekkürler :)[album][aimage]http://img.donanimhaber.com/upfiles/1757457/13c90d88-e552-471d-81ab-17a8fe99c850.png[/aimage][aimage]http://img.donanimhaber.com/upfiles/1757457/4b817aa2-13ae-444b-8508-e7b06e6c8f24.png[/aimage][/album]< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0quzz -- 22 Mart 2014; 17:33:13 >
_____________________________

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [İnternet] » Sosyal Medya ve Mesajlaşma » Facebook » Biri Facebook Hesabınıza Giriş Yapmış Olabilir Sorunu!!
Sayfa: [1]

Foruma Git
Bölümde Ara

 
Reklamlar


DH VİDEO

 
Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.


DHBR6
0.203