Şimdi Ara

50 Bin TL İle Ne İş Kurulur?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar elime 50 Bin TL geçti.Ne yapayım?
    Önerileriniz bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çiğköfteci :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben olsam Fitness salonu açardım

Edit : Konu Csb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PI Exon -- 20 Mart 2014; 9:49:26 >
  • Bime ortak ol

• mühendislik ofisi aç ar-ge yapalım
  • shop aç.

• Garanti iş olsun istiyorsan güzel bir yerde kırtasiye aç.

Ben daha önce kırsayecilik yapmıştım fakat yeri tutturamadım , daha doğrusu gittiğim yerde dereler kurudu dersem yalan olmaz.

Kırtasiyeyi açtım 2-3 ay çok güzel iş yaptım , okullar tatil olunca bana yakın 2 okulu yıktılar yeniden yapmak için.

Sonrada kapattım kırtasiyeyi

Güzel bir yer seçersen güzel iş yapılır gerçekten.

Benim seçtiğim yer öyle işlekte olmamasına rağmen tek günde 300 lira satış yaptığımda oldu.

Paranın hepsinide yatırma hemen , en fazla 10 bin tl ile ortalama bir dükkanı ful doldurursun.

Ayrıca öyle pahalı makinalarada gerek yok. 2. el temiz makina bulursan yeterlidir.

Zaten tutarsa ilerde büyütürsün işini.

Başka bir öneri olarakta ne alırsan 1 - 5 - 10 - 20 lira işinide yapabilirsin.

Bir tanıdık var böyle bir işle uğraşıyor. Elde ettiği net kar ayda 20 bin TL civarları olabiliyor bazen.Gerçi onun açtığı yer büyük bir yer ama oda zamanla işini büyüterek o hale gelmiş durumda. 50 bin tl gibi bir para bu işe girişmek için yeterde artar bile.

Ama bu iş için iyi sağlam toptancın olması gerek ( gerçi işin içine girersen zaten piyasadaki toptancıları tanırsın ) , ayrıca hiç ihmal etmeden hesabını çok iyi yapman gerekir.Son olarak çalışkan , işini iyi yapabilecek bir yardımcın olması gerek.

Birde organik zeytin yağı , bitki çayları , zeytin yağlı vb... hakiki organik sabunların satıldığı bir dükkanda açarsan fena olmaz.
    Zeytin yağı işi gayet karlıdır bir tanıdık geçenlerde bu işe girişti.

Dolum parfüm işide son zamanların gözde işlerinden biri.
    Eğer işlek bir yerde dükkan açıp iyi parfüm üreten , dolduran bir firmayla anlaşırsan firmadan toptan olarak alacağın dolum parfümlerin satışnı yapabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bgs0 -- 20 Mart 2014; 14:51:01 >
  • Kırtasiyecilik iyi fikir.Ama okula çok yakın olmalı.Ayrıca kantincilikde baya güzel iş.Marketten 25 kr aldığımız bi ürün kantinde 75 krs satılıyor.İhalelelere bak bence.
  • çiğ köfteci açma bence her yerde varlar...
    5-10 bin lira bayilik için istiyorlar gerisi senin masrafların...

kirtasiye düşünüyorsanız üniv. yada üniv. Öğrencilere yakın yerde fotokopi temelli bir iş yapabilirsiniz..

2. döner-kebab salonu açabilirsiniz..Mekana göre paket olarak çiğ köfte ile işi 2 ye bölersiniz kışın çiğ köfte yazın dondurmaya döndererek para kazanma şansınızı artırırsınız..

3.playstation vs. diyecem ama bi çok oyuna yasak geldi sadece pes oynatırsın onuda 1-2 yıla telif hakkından ötürü hepsini orjinal almak zorunda kalabilirsiniz..

4-Hangi ildesiniz???
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jesse-Pinkman

Ben olsam Fitness salonu açardım

Edit : Konu Csb

@fatihgaucho
    Çiğkoftecimiz vardida kapattik semt kotuydu ama daha iyi bir yerde olma ihimali olsada cigkofte sektoru yavas yavas bitiyor.Yinede tesekkurler.
    Csb degildir.Bilip bilmeden konusmayiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: bgs0

Garanti iş olsun istiyorsan güzel bir yerde kırtasiye aç.

Ben daha önce kırsayecilik yapmıştım fakat yeri tutturamadım , daha doğrusu gittiğim yerde dereler kurudu dersem yalan olmaz.

Kırtasiyeyi açtım 2-3 ay çok güzel iş yaptım , okullar tatil olunca bana yakın 2 okulu yıktılar yeniden yapmak için.

Sonrada kapattım kırtasiyeyi

Güzel bir yer seçersen güzel iş yapılır gerçekten.

Benim seçtiğim yer öyle işlekte olmamasına rağmen tek günde 300 lira satış yaptığımda oldu.

Paranın hepsinide yatırma hemen , en fazla 10 bin tl ile ortalama bir dükkanı ful doldurursun.

Ayrıca öyle pahalı makinalarada gerek yok. 2. el temiz makina bulursan yeterlidir.

Zaten tutarsa ilerde büyütürsün işini.

Başka bir öneri olarakta ne alırsan 1 - 5 - 10 - 20 lira işinide yapabilirsin.

Bir tanıdık var böyle bir işle uğraşıyor. Elde ettiği net kar ayda 20 bin TL civarları olabiliyor bazen.Gerçi onun açtığı yer büyük bir yer ama oda zamanla işini büyüterek o hale gelmiş durumda. 50 bin tl gibi bir para bu işe girişmek için yeterde artar bile.

Ama bu iş için iyi sağlam toptancın olması gerek ( gerçi işin içine girersen zaten piyasadaki toptancıları tanırsın ) , ayrıca hiç ihmal etmeden hesabını çok iyi yapman gerekir.Son olarak çalışkan , işini iyi yapabilecek bir yardımcın olması gerek.

Birde organik zeytin yağı , bitki çayları , zeytin yağlı vb... hakiki organik sabunların satıldığı bir dükkanda açarsan fena olmaz.
    Zeytin yağı işi gayet karlıdır bir tanıdık geçenlerde bu işe girişti.

Dolum parfüm işide son zamanların gözde işlerinden biri.
    Eğer işlek bir yerde dükkan açıp iyi parfüm üreten , dolduran bir firmayla anlaşırsan firmadan toptan olarak alacağın dolum parfümlerin satışnı yapabilirsin.

Teşekkürler.Hepsine birden yatirmamak konusunda katiliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: uzunefe18

çiğ köfteci açma bence her yerde varlar...

kirtasiye düşünüyorsanız üniv. yada üniv. Öğrencilere yakın yerde fotokopi temelli bir iş yapabilirsiniz..

2. döner-kebab salonu açabilirsiniz..Mekana göre paket olarak çiğ köfte ile işi 2 ye bölersiniz kışın çiğ köfte yazın dondurmaya döndererek para kazanma şansınızı artırırsınız..

3.playstation vs. diyecem ama bi çok oyuna yasak geldi sadece pes oynatırsın onuda 1-2 yıla telif hakkından ötürü hepsini orjinal almak zorunda kalabilirsiniz..

4-Hangi ildesiniz???

İzmir.

• quote:

Orijinalden alıntı: militanjoe

quote:

Orijinalden alıntı: uzunefe18

çiğ köfteci açma bence her yerde varlar...

4-Hangi ildesiniz???

İzmir.

turizm e yönelik bişeyler yapın muz, yamaç paraşütü vs.. yapabilirisinz..Bisklet paten kiralama.. düşüne bilirsiniz..
  • uzunefe18 U kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler.

• bu aralar çubukta patates çok revaçta bilginiz olsun, üstelik henüz hiç yaygın değil büyük olasılıkla bardakta mısır gibi bir anda esip gürleyip susacak kısa vadede güzel yatırım ve kar getirebilir.
  • Bende de asagi yukari ayni para var. Dominos turu pizza yapmayi biliyorum. Acaba bu paraya kucuk bir pizza dukkani acilir mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.