Şimdi Ara

Sedona 345 ve Carraro 227

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
4.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle bu iki bisikleten birini alacağım ancak donanımları hakkında kafam karışık. Sedonanın vites grubu biraz daha düşük carraronun vites grubu iyi. Lastiklerde sedona ileri gitmiş. Asıl soracağım diğer donanımları frenleri,jantları,selesi,gidonu vs kaliteli olan hangi marka ? Sedona kaliteli ise onu alacağım ileride vites grubunu yükseltirim. Şimdiden teşekkürler.

Buyrun bisikletler : http://www.sedonabisiklet.com/sedona_bisiklet-345.html http://www.carrarobisiklet.com/urunler.aspx?urunid=152

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi warheroes -- 15 Mart 2014; 17:22:59 >

• Yardımcı olan yokmu ilk şehir bisikletim merida crossway 40d idi 2 gün önce sattım bu bisikletler hakkında bilgileri veya deneyenler oldu mu deneyimlerinizi yazarsanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: rahatduramayanadam

Yardımcı olan yokmu ilk şehir bisikletim merida crossway 40d idi 2 gün önce sattım bu bisikletler hakkında bilgileri veya deneyenler oldu mu deneyimlerinizi yazarsanız sevinirim

Sedona 345 her yönden daha iyi.
  • Sedona 345 i tavsiye ederim 2 hafta önce aldım daha kullanma şansım olmadı havalardan dolayı.Carroroda vites kolları alt segment kullanılmış sadece arka değiştiştirici deore kullanılmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zıplayamayancekirge

Sedona 345 i tavsiye ederim 2 hafta önce aldım daha kullanma şansım olmadı havalardan dolayı.Carroroda vites kolları alt segment kullanılmış sadece arka değiştiştirici deore kullanılmış.

Hocam bende size katılıyorum yarın almaya gideceğim nakit olarak 1400e indirirsem çok iyi olacak siz kaça aldınız bisikleti
  • Arkadaşım istanbuldaysan tavsiye edebileceğim bir yer var %20 - 25 indirim yapıyor baya indirim yapıyorlarmış sonradan haberim oldu zarardayım yani.. ben bikenoutdoordan aldım 1480 tl ye.
  • quote:

Arkadaşım istanbuldaysan tavsiye edebileceğim bir yer var %20 - 25 indirim yapıyor baya indirim yapıyorlarmış sonradan haberim oldu zarardayım yani.. ben bikenoutdoordan aldım 1480 tl ye.

İstanbuldayım ben dediğinz yer neresi acaba
  • ENES BİSİKLET 0539 6814094 ALTINŞEHİR MAH ŞENEL CAD NO:106 YUKARI DUDULLU- ÜMRANİYE
  • Bende Sedona 345 alıcam inşaallah, Samsun'da bi akrabamın dükkanının karşısında tanıdığı bir bisikletçi vardı o 1350 ye bıraktı, ben Ankara'dayım bakalım burda Performans Bisiklet uygun birşey yaparsa burdan alıcam yoksa ordan sipariş edicem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetmdB

Bende Sedona 345 alıcam inşaallah, Samsun'da bi akrabamın dükkanının karşısında tanıdığı bir bisikletçi vardı o 1350 ye bıraktı, ben Ankara'dayım bakalım burda Performans Bisiklet uygun birşey yaparsa burdan alıcam yoksa ordan sipariş edicem.

1350 rakam ıyıymıs bızde bulabılır mıyız ?
  • Arkadaşlar dün Performans Bisikleti aradım 345 için ellerinde kalmadığını ve bu sezon içinde bundan daha gelmeyeceğini söylediler. Şehir dışından bakıcaz artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetmdB

Arkadaşlar dün Performans Bisikleti aradım 345 için ellerinde kalmadığını ve bu sezon içinde bundan daha gelmeyeceğini söylediler. Şehir dışından bakıcaz artık.

arkadaş yok ya bulamıyorum İstanbulda çıldıracam,neymiş bu 345 çılgınlıgı anlamadımki, ya sedona doğru düzgün mal sürmedi piyasaya,yada talep patlaması oldu..

Nette bazı sitelerde var onlarda konya/kırklareli fln,hemde pahalı,napacaz yaaa
  • sedona 345 küçükyalı tandem bisiklette var. bedenini hatırlamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsch -- 2 Haziran 2014; 17:38:54 >
  • quote:

Arkadaşım istanbuldaysan tavsiye edebileceğim bir yer var %20 - 25 indirim yapıyor baya indirim yapıyorlarmış sonradan haberim oldu zarardayım yani.. ben bikenoutdoordan aldım 1480 tl ye.

merhaba biraz konu dışı olacak ama mesajını gördüm yazmadan edemedim. bence bisikleti bikeandoutdoor dan alarak çok iyi bir iş yapmışsın. bende geçen sene tern link d8 imi buradan almıştım. adamları esnaflık, müşteri memnuniyeti konusunda tek geçerim. her zaman yapıcı ve güler yüzlüler. bisikleti sattım bitti gitti değil adamlar. servis anlamında fiyatları da normal seviyede.
  • biraz etkende o oldu zaten güleryüz sohbet muhabbet :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemsch

sedona 345 küçükyalı tandem bisiklette var. bedenini hatırlamıyorum.

kozyatağında buldum,tşk :)
  • zıplayamayancekirge kaçırdık ya adam bitirmiş bisikletleri mcse2k3 sen hangi firmadan kaça buldun? varsa telefon ulaşabilir miyiz
  • sedona 345
  • bende şimdi bu modellere bakıyorum.
    sedona 345
    carraro 227
    carraro 330
    meride crossway 100
    ghost cross 1800

ne önerirsiniz arkadaşlar?
  • hocam mrb: crossway 40d den ne farkı varki sedona 345 in. aynı muadil bisikletler gibi duruyor. kiloları da çok yakın. merida daha ünlü bir marka. arada ufak tefek komponent farkından baska bisey yok gibi. satıp da sedona almaya değdi mi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.