Şimdi Ara

kilo almalıyım yardım edin

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dostlar 1.83 boyundayım 66 kiloyum.düzenli yemek yeme şansım yok öğrencilik hayatı sonuçta düzen yok yurtta kalsam sorun olmazda evde düzeni tutturamıyorum.kilo almam için ne önerirsiniz protein tozu ilaç vs yollara karşıyım kesinlikle.sizce ne yapmalı?

• Bol ekmek fln ye spor yapma.hareketsiz bi yasam gecirdinmialmaya baslarsin heralde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • maalesef olmuyo bugünkü halı saha maçında arkadaşları ektim gitmedim yine sanırım doktora gitmeliyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: iksinkaresi

dostlar 1.83 boyundayım 66 kiloyum.düzenli yemek yeme şansım yok öğrencilik hayatı sonuçta düzen yok yurtta kalsam sorun olmazda evde düzeni tutturamıyorum.kilo almam için ne önerirsiniz protein tozu ilaç vs yollara karşıyım kesinlikle.sizce ne yapmalı?

Fırat bey teknooji ve tıp imkan verseydi size bedavadan 20 kilo verirdim boy 1.70 kilo 127
  • ben 60 kiloyum ben ne yapayım
  • Kilon fena değil 70e çıkarsan yeter. Karbonhidrat tüket bol bol. Kilo alcam diye sağlıksız besleneyim deme yavaş yavaş kilo alırsın.
  • Spora başlayın ve diyet yapın
    kış uykusundan çıkmış bir ayı gibi yemek yiyin öğün ve porsiyon arttırın ,yemek seçmeyin ara öğünlerde fındık fıstık yiyin bol bol su için meyve yiyin
    Çok gerekli görüyorsanız vitamin hapları alın ( doktorunuza danışmayı unutmayın)
    Arkadaslar kiloyu yağ olarak almak istemiyorsanız diyet yapmak zorundasınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok da zayıf durmuyosundur aslında. Spora başla. Doğal protein karbonhdrat al 70'e çıkarsın anında. Sonra protein ve karbonhidrat tozu falan al 75 olursun. O da yeter sana
  • bügünden itibaren bu işle uğraşmaya başlycm her yolu denycm sonuçlar olumlu olursa paylaşırım kilo vermek isteyenler kadar kilo almak isteyenlerde var.eyy diyetisyenler uzmanlar azcıkda bize yönelik konuşun yazın çizin
  • mümkün olsa sırada bekleyen çok hocam ya :D ama sizden de alırdım bi iki kilo
  • Reyiz, boy ve kilona göre günlük olarak alman gereken kaloriyi hesapla ve o kalorinin üzerine 300-500 kalori ekle ve günlük ona göre beslenmeye çalış. Günlük olarak alman gereken protein karbonhidrat ve yağı da öğrendikten sonra beslenmene dikkat etmen lazım. Bu kalori ve karbo, pro'yu günde 2-3 öğünde değil 5-6-7 öğünde alman lazım. Öğrenci evinde kalıyorsun bunu yapabilirsin. Ayrıyetten maddi imkanın nasıl acaba, ona göre sana profesyonel tavsiyeler verebilirim.
  • iksinkaresi kullanıcısına yanıt
    kaç yaşındasın arkadaşım?
  • chtsydn kullanıcısına yanıt
    22 demem için son iki ay :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: iksinkaresi

22 demem için son iki ay :)

Benle aynısın sanki bende 1.82 60 kiloyum 1 sene öncesine kadar çok takardım kilo almaya çalışırdım ama artık takmıyorum pek :) sende takma cidden kilo alınca bir şey olmuyor.
    bıktım ama artık kıyafet alırken slim fit ibaresi aramaktan boyumuz yerinde aga birazda kiloyla en ideal vücut şekline sahip oluruz sıska kalmak kötü ya hele bide tatillerde eve dönerken herkesin sen ne kadar zayıflamışsın tarzı cümleleri çok koyuyo artık
    Öğrencinin kaderi zayıflamaktır :) Slim fit de kraldır sırf o gömlekleri giymek için kilo vermeye çalışanlar var insaf :) Tahminimce 24-25 yaşlarında ideal bi kiloya ulaşırsın ulaşırım ulaşırız :) şimdi zorlama, ben çok zorladım olmuyo
    zaman neyi gösterecek bakalım
    yaş olacak 25 hala aynı kilodayım sizde durum ne merak etttim
    Hala 60 hocam gram şaşmıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bol ekmek ye hareket etme gibi yorumları ciddiye alma . Sağlıksız kilo almak tehlikelidir. Doktora gidebilirsin istersen yardımcı olurlar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.