Şimdi Ara

FİAT ALBEA DİZEL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
7.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Beyler ALbea DİZEL Hakkında bilgi istiyorum..Lütfen.....

• Ne hakkında istiyosun teknik bilgi istiyosanwww.fiat.com.tr adresinden bulursun...
  • quote:

Orjinalden alıntı: cevizkabugu

2004 te yılın motoru seçilmiş. 2005 sonra 2006, eeee araçlar 2007 model çıkıyo şimdi. aradan bak kaç sene geçmiş. Hülya Avşar'da bi zamanlar Türkiye güzeli seçilmişti. üstüne 150 tane daha güzel seçtiler.

bu arada 2005, 2006 ve 2007 yılın motoru olarak ne seçildi..?? ben duymadım hiç. sadece Fiat atıyor ortaya bi 2004 yılın motoru felan diye.. kim seçiyo bu motoru yaa. ee peki2005,2006,2007 yılın motoru hangileri bunları seçmedilermi yoksa..

bu aracı alacak arkadaşlar bakın bu aracı savunmaya çalışan @05ülgen arkadaş bile satmış bu aracı. eski arabamdı diye yazmış üst topikte. ben daha ne diyeyim.

Almayın kardeşim bu aracın kasası eski 10 yıllık kasa. motor teknolojisi eskidi 2004 ten beri ne motorlar çıktı yeni teknoloji. kapı gıcırtısı konsol tıkırtısı duymayın.

Honda gibi Volkswagen gibi Toyota gibi dünya devlerinin motorları 1. seçilmemişte Fiatın motoru 1. secilmiş. gülerim ben bunlara yaa. kandırıyorlar baba sizi uyuyorsunuz.

yanlış anlama ama sana albea falan mı çarptı

sana fiat ın motoru kaçıncı seçilmiş gösteren olmamış

ben gösteriyim hemen

engine of the year 2005 1.0-1.4l arası

Best 1.0-liter to 1.4-liter
    Fiat-GM Multijet 1.3-liter diesel (European Fiat and Opel models)

http://paultan.org/archives/2005/06/05/bmw-dominates-2005-international-engine-of-the-year-awards/

ayrıca albea da da mp3 cd çalar var.dert değil.yemene gerek yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.