Şimdi Ara

!!! BitDefender Internet Security 10 (Türkçe) !!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
38.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    bit defender ın v10 versiyonunu yükledim ama firewall özelliği yok.bi kaç defa denedim her defasında aynı firewall update da sorun war deyip o olmadan kuruyor.
    sorun nedir yardımcı olursanız sewinirim.
    not:bitdefender antivirüs plus 10 kurdum bunda firewall var security ile arasında çok fark varmıdır?
  • saol kardeşim.
  • ya programın korumasını bilmem ama virüs taramsı süper kasperin bulamadığı regedit kayıtlarındanki virüsleri bile buldu
  • programın database i oldukça sağlamdır(hatta yanlışım yoksa en güçlü databease bunda).tavsiye edebileceğim bir programdır.tek kötü yani ram kullanımı.yeni versiyonu çıktı bakalım onda iyileştirmeye gittilermi.
    bu arada firewall unun çok iyi olduğunu söyleyemem ama ne yaptığını bilen bir kullanıcıya yetecek düzeyde koruma sağlar.
  • Arkadaşlar 15 internet security arasında yapılan testte sonuncu olup testi geçememiş.Ne kadar doğru onu bilmiyorm ama dikkatli olunmasında fayda var
    http://www.anti-malware-test.com/?q=node/23
  • internet security olarak bakarsak evet çok başarı beklemek yanlış olur.sadece bu testle de sınırlı kalmamalı.diğer sitelerdeki testlerde de yüksek görünüyor örneğin.program yılın en iyi antivirüsü seçildi ve ödül aldı.dediğim gibi daha güvenilir ve isim yapmış tarafsız değerlendiren ve aşama aşama test eden sitelerin testlerine bakın derim.
  • Kaspersky Rulezzzzz
  • ben nod 32 den şaşmam çok harika neredeyse bütün antivirleri kullandım ama nod 32 gibisini sevmedim
  • Şaşmazsan buraya neden yazıyorsun.Adam tanıtım yapmış + eski konu.Bu yeni üyeleri anlamıyorum hakkaten.Sırf yazmak için yazıyorsunuz yani.
  • ben BitDefender IS 2008 kullanıyorum ne fark var acaba???
  • Sizin kullandığınız 11 versiyonu.Bu başlıktaki eski versiyon yani 10 versiyonu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bensefa

ben nod 32 den şaşmam çok harika neredeyse bütün antivirleri kullandım ama nod 32 gibisini sevmedim

bende yen bişey çıktı sandım. ulen kaç zamanlık konuyu ne diye hortlatıyonki. daha yeni üye olmuşsun bu eski konuyu nerden buldun çıkardın
  • sayfayı açmadı üzgünüm
  • Yama için teşekkürler..

Ayrıca birşey sormak istiyorum.Sizce Total Security mi? Internet Security mi? Daha iyi ?
  • 1 yıllık konu
  • kurduktan sonra akvate etmemı ıstemıcek demı program benden ona göre indircem
  • İsteyecek.Zaten eski sürüm bu.Güncel sürümleri takip ediniz.
    Konu güncelliğini yitirdiği için konuyu kilitliyorum.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.