Şimdi Ara

94 - 95 MERCEDES E200 C180 C200 Sahipleri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
89
Cevap
0
Favori
139.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maaşallah araç çok kral duruyor, aynı renkte 95 modeli bir arkadaşımda var araba bozuk yolda bile yaylana yaylana düz yoldaymış gibi gidiyor.
  • Lütfen araçlarınız hakkında bilgi verebilirmisiniz,

Nasıl memnunmusunuz ? tavsiye edermisiniz?
    Ne tarz arıza çıkarırlar ? parça kolay bulunuyormu ?
    Sürüş keyfi nasıl ?
    LPG taktırınca içinize sindimi ?

Yada çevrenizde bu araç sahipleri varmı ve ne düşünüyorlar bu araçlar hakkında ?

• kesinlikle ve kesinlikle tavsiye ederim..

15 - 20 milyar arası

alabilirsen 95 model e 200 alabilirsin...

yol tutuş , performans olarak günümüz arabalardan iyidir...
  • 2000 motor E serisinde biraz ağır kalmıyormu ?
  • arkadaşım bak yaşım 25 ama inanki bu forumda belkide benim kadar mercedesin farklı modellerini kullanmış ve sahibi olmuş insan yoktur zannedersem. özellikle e serisinden 4 tane aracım oldu.bir kere alacağın aracın 94 95 arası e 200 olsun 95 lerde dijital klimalıda bulabilirsin. olmazsa olmazlardan biri daha kesinlikle otomatik vites düz vites mercedes şahinden farksızdır sana başlıca özellikleri yazayım. 8 tuş yada dijital klima- otomatik vites- çift airbag- el gazı- deri döşeme- ön iki koltuk elektrikli hafızalı-ön iki koltuk ısıtmalı- arka elektrikli perde- dört başlık- 4 cam otomatik- çelik jant- ışıklı makyaj aynası- kapı altı aydınlatması-sunroof- far yıkama-sol kapı anahtarsız sistem- bu yazdığım bu modelin en full versiyonu
  • quote:

olmazsa olmazlardan biri daha kesinlikle otomatik vites düz vites mercedes şahinden farksızdır

• Peki dostum nasıl bu arabaların sürüşü zevki, 95 model diye sorun çıkarırmı başıma ?
  • bende 98 e200 var gayet memnunum.arabayı çok zorladıgım oldu hiç yüzümü kara çıkarmadı... kesinlikle insanı aşık eder kendine özellikle rahat yolda 170km/sa hız sana yavaş gelir.ibre 210km/sa olduğunda yanındakiler ibreye bakar biraz hızlı gittiğinizi anlarlar ilk virajda hızınızı düşürürsünüz hep birlikte hız macerası bitmiştir ama ibreniz hala 170km/sa gösteriyordur. bu hızda diğer arabaların vites düşürdüğü rampayı tırmanır çıkarsın
    kötü yanı keskin virajlarda gaz cok verirsen arkasını atmak ister hissedersin
    bu arabaya lpg ile binmedim binmeyide düşünmüyorum mercedes rahat ve konforlu arabadır
    8 ayda 40000 km yol yaptım şimdi aylık 1500 km yapıyorum ortalama.agresif kullanmazsan şehir dışında benzini doğandan daha az yakar
  • quote:

Orjinalden alıntı: tolgao2000

Peki dostum nasıl bu arabaların sürüşü zevki, 95 model diye sorun çıkarırmı başıma ?

az kilometre yapmış ve mümkünse bazı işadamlarını ikinci üçüncü araç olarak kenarda tuttukları araçlar oluyor öle birşey yakala acele etme mesela bahçelievlerde perejanın sahibinde vardı alıyordum sonra vazgeçti acele etme ve temiz birşey yakala bu benim sattığım aracın fotoları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 34lvt53 -- 23 Ağustos 2006; 23:53:47 >

•  94 - 95 MERCEDES E200 C180 C200 Sahipleri

• İşte bu kasa , çok seviyorum ama şu içindeki ahşap eski gösteriyor acaba değiştirilebiliyormu ? Birde kaskosunu sordum bu model için 1.5 milyar istediler :(
  • Ben varım Babamın mesleği galericilik olduğu için ve genelde mercedes alıp sattığımız için bol bol kullanma fırsatım oldu. E ve C serisi hakkaten parasını hakeden arabalardır. Otomatik viteslisi tercih edilebilir ama daha çok uzun yol yapanlar için manuel olanını tavsiye ederim. Çünkü otomatikler 4 vitestir ve ideal 100-110 gibi hızlarda devir biraz yüksektir. 96 yılında (210 kasa) E serisinde otomatikte 5 vitese geçildi. Ayrıca sıralı sistem lpg için çok uygun olduğunu düşünüyorum. Birde yaşınız 40 ın üstünde değilse E yerine C serisi tercih edilebilir. Özellikle Sportline aksesuarlı modelleri daha alçak şasi, daha güzel iç döşeme ve kaplamalara sahiptir.

quote:

Orjinalden alıntı: 34lvt53

arkadaşım bak yaşım 25 ama inanki bu forumda belkide benim kadar mercedesin farklı modellerini kullanmış ve sahibi olmuş insan yoktur zannedersem. özellikle e serisinden 4 tane aracım oldu.bir kere alacağın aracın 94 95 arası e 200 olsun 95 lerde dijital klimalıda bulabilirsin. olmazsa olmazlardan biri daha kesinlikle otomatik vites düz vites mercedes şahinden farksızdır sana başlıca özellikleri yazayım. 8 tuş yada dijital klima- otomatik vites- çift airbag- el gazı- deri döşeme- ön iki koltuk elektrikli hafızalı-ön iki koltuk ısıtmalı- arka elektrikli perde- dört başlık- 4 cam otomatik- çelik jant- ışıklı makyaj aynası- kapı altı aydınlatması-sunroof- far yıkama-sol kapı anahtarsız sistem- bu yazdığım bu modelin en full versiyonu
  • babamda e 270 mercedes cdı elegance var gümüş renginde araç gerçekten çok güzel en çok sevdiğm özelli 4 kişiye ayrı klima ayarlıyabiliyosun bu özzellik için yanlış hatırlamıyorsam 900 euro para vermiştik panaromik cam tavan için 1600 euro tv sistemi vardı navigasyon o 2000 euro üzerindeydi almamıştık arabada aslında çok opsiyon war hepsini alsan 110 euroyu buluyodu has otodan biz 2003 te 78000 euroya almıştık ama yakıtı biraz fazla yakıyo tek o konuda şikatçiyiz
  • Dostum 2700 motor biraz fazla yakması çok normal. Gerçi topic 94-95 modeller için ama olsun merso mersodur..
  • c serisi tutulmadı diye bişey var mı?
  • C serisinin C180 modeli için söylendiğini duydum bu da 1.8 motorun yetmediği yönünde yoksa kronik bir arıza vs için değil sanırım.
  • yaklasik 5 senedir kullandıgımız otomobildir.#94 model E200 136 hp ile 1.8 tonluk araci 11 saniye gibi bir surede hızlandırır.sınırlı hacim dahi oolsa arac hala 220 yi rahatlıkla bulabilir.konfor malzeme kalitesi yol tutus bilindik mercedes-benz kalitesinde.aracin tek kusuru cok yakmasi sonucta agir bi otomobili sehir trafihinde kullanırsan cok yakmasi mumkun.ancak uzun duzluklerde ozellikle ibreyi sabitledikten sonra megane 1.6 seviyesine inebilirsin.bizim kullandıgımız arac 4 ileri vitesli.babam arabayi ilk altıgında pk cok terettudum vardı ama vites tepkileri o kadar iyiki.kick down yani ani hızlanmalarda vites kucultmeler cok saglıklı.bugun dısında 190kmph ile giderken penceren acık degilse hızı hisetmiyorsun.suspansıyon kesinlikle yumusak degil ancak konfor.2006 avensis ten bile iyi.
    arkadasin temiz bulduktan sonra alınabilecek ilk otomobillerden biridir E200.ayrica temiz kullanılmıssa servise kolay kolay goturmeye gerek kalmaz.yaz ve kıs bakımlari dısında kesinlikle araci bakima dahi goturmuyoruz

bu arada bulabilirseniz beyaz alın cunku cok karizma :D
  • e200 lere sırallı sistem lpg mi takılıyor yok sa başka bi tip mi ?
  • Benim bir arkadaşımın babası sıralı lpg taktırdı 1.8 milyara...e200' e 95 model
  • lpgsiz binmek zor bu arabay şehir içinde...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.