Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
72.621
Cevap
379
Favori
2.297.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: new-desing

15 20 gün içinde tanıtılmış olur. G2 den Z2 ye geçmeyi kafaya koymuştum ancak yaşanan gecikme ve sorunlar beni Z2 den soğuttu. G3 ü görmek gerek.

ben sony'i bir türlü sevemedim nedeni çerçevesi çok kaba duruyor kocaman telefonda gereksiz yer kaplayan çerçeve koymuş adamlar umarım g3 g2 kadar ekran çerçevesinde hassas davranılmıştır bence g3 ü görmeden başka cihaz almayın pişman olabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ermirza -- 30 Nisan 2014; 10:09:22 >

• ermirza kullanıcısına yanıt
    7 aydır G2 ve Note 3 kullanıyorum. Aklımda Z2 alıp 2014 de başka telefona bakmamak vardı. Lg haziran ayında G3 ü global olarak satışa sunar ve bize de dünya ile aynı anda getirirse sony benim için biter. Tanıtımı ile bize gelişi 5 ay olan bir firma bize saygı göstermiyor demektir. Tanıtıp elinde hacimli üretim olmaması ise daha farklı bir saygısızlık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ermirza

quote:

Orijinalden alıntı: mlkgnc

Şu arayuz sade olmalı çok ram kullanımı yapıyor lg

sızan görüntülerde şu an bu şekilde...

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

İnşAllah sense kadar iyi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: new-desing

7 aydır G2 ve Note 3 kullanıyorum. Aklımda Z2 alıp 2014 de başka telefona bakmamak vardı. Lg haziran ayında G3 ü global olarak satışa sunar ve bize de dünya ile aynı anda getirirse sony benim için biter. Tanıtımı ile bize gelişi 5 ay olan bir firma bize saygı göstermiyor demektir. Tanıtıp elinde hacimli üretim olmaması ise daha farklı bir saygısızlık.

şuan G2 fiyat politikasıyla üst düzey telefonlara taş çıkartabiliyorsa ki yeni çıkan modellerin özelliklerine baktığımızda g2 de olan özellikler... Eğer LG bu doğrultuda giderse ki bunuda G3 ile devam ettirirse bence önümüzdeki senelerde kimse önünde duramaz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ermirza

quote:

Şu arayuz sade olmalı çok ram kullanımı yapıyor lg

sızan görüntülerde şu an bu şekilde...

İnşAllah sense kadar iyi olur

biraz s5 e benzemiş :)

• 27 MAYIS'DA TANITILIYOR

27 Mayıs tanıtımı olması çok iyi. Ancak bu tanıtım S801 iddialarını güçlendiriyor. S805 ile arasında kağıt üzerinde gpu anlamında oldukça fark var. Bakalım nasıl bir cihaz olacak.

• Aylar önce Sanp805 hacimli üretimin Mayıs ayında başlayacağını okumuştun.
    İstermisiniz G3 de haziranın sonunda çıkacağına göre 805 kullansınlar !
    Bir de phonearena 'ydı galiba. Nexus6 da 805 kullanılacağını da okudum. Öyleyse ters köşeye çalışabilir LG
  • işte G3

• umarım bu şekilde çıkmaz
  •  ★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★
  • 16gb 2gb ram ve 32gb 3gb ram 'li iki modeli satışa sunulacakmış. G2 den daha ince ama birazcık daha büyük olacakmış. 1 Watt ses çıkışı, 13mp +ois destekli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: depeche35

16gb 2gb ram ve 32gb 3gb ram 'li iki modeli satışa sunulacakmış. G2 den daha ince ama birazcık daha büyük olacakmış. 1 Watt ses çıkışı, 13mp +ois destekli.

kaynak neresi hocam
  • quote:

16gb 2gb ram ve 32gb 3gb ram 'li iki modeli satışa sunulacakmış. G2 den daha ince ama birazcık daha büyük olacakmış. 1 Watt ses çıkışı, 13mp +ois destekli.

ben tasarımı beğenmedim umarım sızıntıların aslı yoktur htc gibi duruyor arkası :S
    Ben de şaşırdım ne alacağımı. Z2 gibi hiçbiri de kalite hissi uyandırmayacak. Ama G3 ün de ön paneldeki çerçevenin çok dar olması estetik duruyor. 2K ekranın performansı 3D oyun olsun 801AC ile ne derece başarılı olacak......... Tüm bunları bekleyip görmemiz lazım diye düşünüyorum. Z2 pahalı olmaz diyeceğim ama....
    gsm arena
  • quote:

Ben de şaşırdım ne alacağımı. Z2 gibi hiçbiri de kalite hissi uyandırmayacak. Ama G3 ün de ön paneldeki çerçevenin çok dar olması estetik duruyor. 2K ekranın performansı 3D oyun olsun 801AC ile ne derece başarılı olacak......... Tüm bunları bekleyip görmemiz lazım diye düşünüyorum. Z2 pahalı olmaz diyeceğim ama....

5c gibi birşey olmuş arkası çok sevemedim ben :S tabi teknik özellikleri önemli benim için bakalım ilerleyen günlerde onlarda netleşir heralde
  • Arkadaşlar uyanın.. G3 ile ilgili yeni bilgi ve resim sızdı.

http://www.phonearena.com/news/LGs-G3-flagship-smartphone-seemingly-pictured-again_id55784
  • Bende değişecek olursam z2 alırım diyordum ama g3'ü beklemek lazım.
  • quote:

Arkadaşlar uyanın.. G3 ile ilgili yeni bilgi ve resim sızdı.

http://www.phonearena.com/news/LGs-G3-flagship-smartphone-seemingly-pictured-again_id55784

himm fena durmuyor ama su arka tarafina isinamadim bir turlu sanki ekrani yutmus biraz

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.