Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (3466. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
72.621
Cevap
379
Favori
2.297.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34643465346634673468
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Snow'

Bir süredir yavaş şarj sıkıntısı yaşıyorum. Ve bir gün marshmallow a yukselttigimden beri isinmayan telefon fena halde ısındı. Yeniden baslattim düzeldi. Ancak yavaş şarj devam ediyor hatta daha yeni gördüm, sarjda iken seviye düşmüş enteresan bir şekilde. Bilgisi/önerisi olan var mi?

Bu arada telefon subat ayinda değişim cihazi olarak kapali kutu geldi.

Edit: foto

Farklı şarj cihazı dene hocam. Özellikle kabloda sorun olabiliyor, şarj başlığından ziyade.

• yasak_ask3434 kullanıcısına yanıt
    garantisi yok acaba bataryamı emin değilim. batarya olsa alırım bir tane sorun değil
  • yasak_ask3434 kullanıcısına yanıt
    Deneyecegim teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Orjinal şarj aleti ile bataryayi nereden alabiliriz?

• quote:

Orjinal şarj aleti ile bataryayi nereden alabiliriz?

Mecidiyeköy istanbulda yetkili LG servisi

http://www.vintekshop.com/
  • hsenx kullanıcısına yanıt
    Konya veya izmir den alabilirim. Arkadaşım vintek in sitesinden batarya aldı. Gelen giden olmadi. MH de açmıyor. Parasi yandı.
    Bu sebeple elden almayi düşünüyorum. Ama cok guvenilirse internetten den alabilirim.

• quote:

Konya veya izmir den alabilirim. Arkadaşım vintek in sitesinden batarya aldı. Gelen giden olmadi. MH de açmıyor. Parasi yandı.
    Bu sebeple elden almayi düşünüyorum. Ama cok guvenilirse internetten den alabilirim.

http://www.hepsiburada.com/lg-g3-orjinal-batarya-pil-3000-mah-kutusuz-bl-53yh-pm-telbatlg12581

http://www.hepsiburada.com/vip-lg-g3-fast-charging-orijinal-hizli-sarj-aleti-p-HBV000001IOIT

• Arkadaşlar 855D cihazı root edip marshmallow 6.0 yükledikten sonra reboot yaparken LG logosunda takılı kalıyor ne yapmam gerekir ? Download ve recovery modunu açamıyorum.
  • Merhaba. Benim g3 te 1-2 haftadır ekran kararması var.Garantisi fonotel den acaba bedavaya tamir ederler mi ? yoksa yazılımsal bir şey mi telefoncuya sordum anakartı değişmeli dedi. Bu sorunun neyde kaynaklandığını bilen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: umtcnakt

Arkadaşlar 855D cihazı root edip marshmallow 6.0 yükledikten sonra reboot yaparken LG logosunda takılı kalıyor ne yapmam gerekir ? Download ve recovery modunu açamıyorum.

support tool'dan kdz yüklemen lazım
  • quote:

Arkadaşlar 855D cihazı root edip marshmallow 6.0 yükledikten sonra reboot yaparken LG logosunda takılı kalıyor ne yapmam gerekir ? Download ve recovery modunu açamıyorum.

hard reset denedınmı ?

1- Telefonu kapatın.

2-Ses kısma ve power düğmesine basılı tutarak telefonu açın

3-LG logosunu görününce ses kısmaya basılı tutmaya devam ederek power düğmesinden çekip tekrar power düğmesine basın. Burada kritik olan Powerden elinizi çekip tekrar basmaktır.

4-Ses kısma ve açma düğmeleri ile ilerleyerek power ile seçim yapabileceğiniz ekranda karşınıza çıkan talimatlarda yes seçeneğini seçerek onaylayın. Telefon formatlanacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsenx

quote:

hard reset denedınmı ?

1- Telefonu kapatın.

2-Ses kısma ve power düğmesine basılı tutarak telefonu açın

3-LG logosunu görününce ses kısmaya basılı tutmaya devam ederek power düğmesinden çekip tekrar power düğmesine basın. Burada kritik olan Powerden elinizi çekip tekrar basmaktır.

4-Ses kısma ve açma düğmeleri ile ilerleyerek power ile seçim yapabileceğiniz ekranda karşınıza çıkan talimatlarda yes seçeneğini seçerek onaylayın. Telefon formatlanacaktır

Hocam hepsini denedim, sabahta başka kaynakta okuyup denemiştim fakat tamamen tepkisiz direk açılmaya geçiyor her seferinde.

@ACİDBURN45

Support tool'da ise PC telefonu bir türlü görmedi.

Edit: Firmware update ekranına gelmeyi basarabildim flash ile fakat simdide %25de takılı kalıyor sanırım yanlıs kdz'yi indirdim. Hangisini indirmem gerekir bilginiz var ise yardımcı olurmusunuz hocam?
    Edit2: Telefonun hafızasında 450 mb kaldığı için hata ile karşılaşıyormuşum. Nasıl wipe atabilirim arkadaşlar? Sadece download menüsüne giriş var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umtcnakt -- 29 Ekim 2016; 0:04:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: fox5578

Arkadaşlar telefonumun şarjı çok hızlı gidiyor ve %30-40 civarina gelince batarya bitti deyip kapanıyor. Soru nedir acaba?

daha önce aynı sorunu yaşamış olan var mı acaba? bir yardım etsin
  • Telefonu servise verdim bakalım anakartı değiştirecekler mi

şikayetler arasına

-ahize + kulaklık ile görüşme yapınca ses yetersizliği ve özellikle kulaklıkta boğulma gibi kalitesiz bir ses oluşuyor.
    -uykudan çift tık ile uyanmama sıkıntısı + bazen arka tuşla bile geç alışıyor
    -görüşme sırasında kapanmalar

bir iki bişey daha yazdım. Ne dersiniz ?
  • telefonda ne ararsan varmis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar telefonumu servise göndericem, en ılımlı servis hagisi
  • fox5578 kullanıcısına yanıt
    yeni batarya almanız gerekli.batarya bitmiş gözüküyor.

• emin1303 E kullanıcısına yanıt
    https://www.lgdestek.net/lg-g3-ekran-karariyor-sorunu-27185.html

https://youtu.be/AlOTxyvhd7E

• quote:

Orijinalden alıntı: byJuck

Telefonu servise verdim bakalım anakartı değiştirecekler mi

şikayetler arasına

-ahize + kulaklık ile görüşme yapınca ses yetersizliği ve özellikle kulaklıkta boğulma gibi kalitesiz bir ses oluşuyor.
    -uykudan çift tık ile uyanmama sıkıntısı + bazen arka tuşla bile geç alışıyor
    -görüşme sırasında kapanmalar

bir iki bişey daha yazdım. Ne dersiniz ?

5 Ay önce lg g3 cihazımı ısınmadan dolayı kapandığı için garantiye gönderdim, 10 gün sonra sıfır g3 geldi, tekrar yeni gelen cihaz geçen hafta yine ısınmadan ve donmadan kaynaklı kapandı ve yine garantiye gönderdim, tekrardan yenisini gönderecekler biliyorum, lakin artık benim için g3 devri bitti, bu saatten sonra lg telefonu felan almam, hele g3 g4 g5 gibi cihazlara hiç bulaşmam, doğru düzgün oyun oynamıyorum, sadece whatsapp ve net. bunda bile günü çıkaramıyor, günde 2 kere şarj ediyorum teli. bıktım artık.

Şöyle bataryası yüksek ve orta segmenttten biraz yüksek bir cihaz alıp yoluma devam edeceğim...

aklımda olan cihazlar
    j7 2016
    j7 prime
    a7
    lenovo p2
    lenovo p1 pro

• Hayalci kullanıcısına yanıt
    katılıyorum fakat benim diğer telefonum ya samsung olur yada sony
  • 
Sayfa: önceki 34643465346634673468
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.