Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (3463. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72.621
Cevap
379
Favori
2.297.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34613462346334643465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tamam hocam sizin cihaz gcc olduğu için daha otaya gelmemiş olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerkanÇelik

Eyvallah Hocam, 30n polonya romu yüklemiştim ame'ye geri döneyim bakalım nasılmış, yeni güncelleme, şebekede 4.5g mi yazıyor?

Ben de polonya rom'u kurmuştum zamanında ama şimdi normal rom'a nasıl geçeceğimi bilmiyorum yardımcı olur musunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stickand kullanıcısına yanıt
    fulmics 6.6 da durum nasıl hocam. bilgi verirmisiniz. kasma donma ıkınma ısınma batarya vs.

• hyrllhdgndgn H kullanıcısına yanıt
    clean os 7.0 iyi rom. kasma donma ıkınma hiç yok. batarya çok iyi. yüklücekseniz ota5 olanı yükleyin

• Arkadaşlar şarj %15e indiğinde otomatik konum açılıyor, var mı bilgisi olan acaba?

• bjk_murat B kullanıcısına yanıt
    Aşağıda ki linkten cihazınıza uygun romu indirip flastool ile yükleyin, cihaz 16 gb ise başında 6 yazanı 32 gb ise diğerini indirin. Flastool kullanımını google'dan resimli anlatım bulabilirsiniz.

http://lg-phone-firmware.com/mobile/index.php?id_mod=41

• Merhaba arkadaşlar. Daha önce de yazdım ama cevap veren olmadı. 6.0 a geçtikten sonra Tango ile görüntülü görüşme yaparken karşıya giden görüntü karanlık. Yani hiç birşey belli olmayacak kadar karanlık. Hem ön hem arka kamera da karanlık. Telefonum rootlu değil. Hard reset yaptım bir çok kez. Olmadı. Dün ota üzerinden gelen güncellemeyi yaptım yine olmadı yardımlarınızı bekliyorum.

• Arkadaşlar benim cihaz AME. şimdi baktım 30e güncellemesi gelmiş ama yüklemedim. Benim istediğim Fulmics ROM 6.6 yüklemek. Ne yapmam gerekiyor? Önce güncellemeyi yükleyip sonra rom u mu yüklemem gerekiyor?
    Telefonumda root filan yok, Fulmics ROM 6.6 nasıl yüklerim anlatır mısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: darknorrec

Arkadaşlar benim cihaz AME. şimdi baktım 30e güncellemesi gelmiş ama yüklemedim. Benim istediğim Fulmics ROM 6.6 yüklemek. Ne yapmam gerekiyor? Önce güncellemeyi yükleyip sonra rom u mu yüklemem gerekiyor?
    Telefonumda root filan yok, Fulmics ROM 6.6 nasıl yüklerim anlatır mısınız?

Telefonda android 6 yüklü ise burda root+twrp anlatım var

İngilizcehttp://forum.xda-developers.com/lg-g3/general/root-twrp-marshmallow-d855-30b-t3286268

Türkçe anlatımhttps://www.lgdestek.net/lg-g3-6-0-root-recovery-yukleme-23290.html

Rom 6.6 konusu http://forum.xda-developers.com/lg-g3/development/rom-fulmics-rom-3-0-tweaks-hub-ota-v30b-t3304556

• hsenx kullanıcısına yanıt
    teşekkürler. Temiz kurulum için; Rom u yüklemeden önce mi fotmatlayayım, yoksa yükledikten sonra mı? Bu romu deneyeyim sonra burada yorumlarımı yazayım belki yüklemek isteyenler olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darknorrec -- 25 Ekim 2016; 10:34:05 >
  • Dün akşam fulmics 6.6 ya geçiş yaptım, bunda viper4android fxin yeni sürümü var 2.5.0.5. Yeni görüntüsü felan hoş ama ayarları tam yapamadım, kaliteli ses için ayar ne olmalı.
  • Arkadaşlar telefon durduk yere mavi ekran oldu. Açmaya çaliştigimda lg yazisindan sonra mavi ekran geliyor reset atmayi denedim ise yaramiyor. Ne yapmam lazim?

• Beyler 32 GB V30B AME telefonum için aşağıdakilerden hangisini indirmek gerekiyor ? 727 ile başlayan diye tahmin ediyorum doğrumu ?

727 6RE/UNITED ARAB EMIRATES V30e LGD855 57
    728 6CC/ASBT_3PIN(UNITED ARAB EMIRATES) V30e LGD855 6
    729 GCC/ASBT_3PIN(UNITED ARAB EMIRATES) V30e LGD855 37
  • farukakgun kullanıcısına yanıt
    727 olan 16 gb için gcc olanı indirecksiniz 729 olanı

• ByAdmin kullanıcısına yanıt
    kasma donma hata vs varmı stabilitesi nasıl. btarya durumu nedir bilgi verirseniz sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: serseri441907

727 olan 16 gb için gcc olanı indirecksiniz 729 olanı

Sağol dostum...

• uzman0725 U kullanıcısına yanıt
    Çok konu var brick ile ilgili sizinkinin linkini atarmısınız inceleyeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerkanÇelik

Aşağıda ki linkten cihazınıza uygun romu indirip flastool ile yükleyin, cihaz 16 gb ise başında 6 yazanı 32 gb ise diğerini indirin. Flastool kullanımını google'dan resimli anlatım bulabilirsiniz.

http://lg-phone-firmware.com/mobile/index.php?id_mod=41

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huysal11 -- 25 Ekim 2016; 15:29:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet2555

Arkadaşlar şarj %15e indiğinde otomatik konum açılıyor, var mı bilgisi olan acaba?

Buna bir çözüm bulabilen var mı acaba?
  • fulmics 6.6 da çok fazla lag var sinir bozucu ayrıca ram 1.5-2 gb arasında offf yaaaa clean os 7.0 dan fulmics 6.6 ya geçtiğime pişman oldum. ne gizel canavar gibi çalışan romdu yaa

• 
Sayfa: önceki 34613462346334643465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.