Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (3442. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72.621
Cevap
379
Favori
2.297.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34403441344234433444
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    tamamdir tesekkur ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar crdroid rom harika Android 7 video çektim paylaşırım, çok hızlı herşey çalışıyor video kayıt için sade google kamera kullanacaksınız, cpu frill de hıza bi baktım 2765mhz ayarlamışlar overclcoklu hem ama pil çabuk bitmiyor bugün tam test edicem.
    Bu mesaja eklenen görseller:

• quote:

Orijinalden alıntı: ertank07

Arkadaşlar crdroid rom harika Android 7 video çektim paylaşırım, çok hızlı herşey çalışıyor video kayıt için sade google kamera kullanacaksınız, cpu frill de hıza bi baktım 2765mhz ayarlamışlar overclcoklu hem ama pil çabuk bitmiyor bugün tam test edicem.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Nasıl bir rommuş bu, tabi hızlı çalışır, minimum işlemciyi yükseğe alırsak, haliyle uçar tabi, şarjı su gibi emer bu rom, ben fm 6.5 te memnunum şu anda.

• Flmics 6.2 den 6.5e geçtim batarya ekran süresi azaldı. Deji batarya 6.2 de 4-4,5 saat ekran süresi alıyordum 6.5te 3,5 saate düştü. Aynı sorunu yaşayan varmı fulmics 6.5 te.
  • ertank07 kullanıcısına yanıt
    Romdan memnun musun? Pil konusunda ve çalışmayan, buglu olan yerleri var mı?
  • telefon bazen kendlıgındne kapanıp acılıyor nedenı nedır,, veya bı uygulamaya tıklıyorum alakasız cat dıye kapanıyor acılıyor sebebı nedır
  • merhaba arkadaşlar. delta garantili lg g3 cihazımın sim kart yuvasını bozdum, garantiye vercem sizce ücret alırlarmı 1 ay önce çatlama yüzünden kasa anakart ve batarya değiştiler garantiden inşallah ücretsiz yaparlar garantiden. daha önce böyle bi sorun nedeniyle delta servise cihazını bırakan oldumu
  • nuisance1979 kullanıcısına yanıt
    cihazım 16 gb aus d855 modeli ,http://storagecow.eu/index.php?dir=Xda%2FLG+G3%2FStock%2FD855%2FD855+TOTs%2F

burdan hangisini indirmeliyim tam isim verir misiniz

• ByAdmin kullanıcısına yanıt
    exceed kerneli denermisin stok kernelden daha iyi.

• 10e euro 16gb olanı birde sondaki dll dosyasını

tamamdır teşekkür ederim indirmeye koydum 2 sinide

ilk cümlenizde kitkattan sonra 20c yükle demişsiniz ama bende aus 20T var , yani hem 20c olma zorunluluğu var mı ? vede kitkat EUR olarak iniyor 20c yide EUR olanı indirip mi flashlayacağız ?

• 20c dediğim tr cihaz için farketmez 20 li istediğin yazılım kdz yükleyebilirsin.tot dosyasında dikkat et gerisi önemli değil.

kitkatın totu iniyor şuan , 20 lolipopdamı tot olmak zorunda yoksa stock kdz yeterli mi ? vede daha sonrasına 3. aşamaya MM için rom öneriniz var mi onu kurayım ?

• 4g bazen kapanmıyor bu büyük sıkıntı kurmayın arkadaşlar .
  • tot flashla telefondaki herseyi siler.sonra istersen mm versiyonuda kurabilirsin lakin 10e kitkattan sırasıyla yüklemen 10-20-30 kdz versiyonları hata payını ve yükleme sorunlarını asgari düzeyde tutar.yazılımlarda bootloder değişimi olduğu için sırayla yükleki sorun olmasın.birde cihaz imeisine göre yazılımları yükle.bazen lg proğramlar hata verebiliyor.

v10e yi EUR atıcam , 20 için aus 20t kdz var , ordan da polonya 30b ye geçerim çünkü ausa 6.0 gelmedi. sonrasında xosp kurmaya çalışacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: games087

v10e yi EUR atıcam , 20 için aus 20t kdz var , ordan da polonya 30b ye geçerim çünkü ausa 6.0 gelmedi. sonrasında xosp kurmaya çalışacağım

O kadar şey yapmanıza gerek yok. Direk 30b'yi LG Flash Tool 2014 ile CSE Flash yapıp kurmanız yeterli.
  • -forumber- kullanıcısına yanıt
    nusince tavsiyesi üzerine öyle yapıyorum işte , yapıcak birşey kalmadı garanti yöntemler lazim , sağlıklı olur dedi hem denemiş olurum hemde pcde dosyaları bulunmuş olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Texassm0ke -- 29 Eylül 2016; 15:20:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

quote:

Orijinalden alıntı: games087

O kadar şey yapmanıza gerek yok. Direk 30b'yi LG Flash Tool 2014 ile CSE Flash yapıp kurmanız yeterli.

arkadaşın telefonu iç dış yıkaması lazım. işin içinden çıkılmaz ise prosedür bellidir.ben zor zamanda flash toolu çok denedim bana ilaç olan tot yöntemidir.abuk subuk hatalar vermeye başladımı şarttır.benden fazla yazılım yükleyen kurcalayan yoktur bence burda.telefon hertürlü sapıtıyor ve flashtools malesef çare olmuyor.

• arkadaşlar herkese selamlar. bayağıdır yokum bu başlıkta :)
    telefonu garantiye göndermiştim çatlak yüzünden değişti geldi neyse kullandık vesselam kulaklık girişinde gene küçük bir kılcal çatlak oluştu. gene gönderdim servis elemanı en az 3 çatlak olmadan değişim yapmıyoruz gibi bir şeyler zırvaladı. kamera da kötü çekiyordu batarya bitiyordu kamera modülü ile bataryayı değiştirmişler allahtan.
    Şu çatlak mevzusu canımı sıktı ama iş inada bindi. garantinin bitmesine 17 gün falan kaldı.:)
    bu hususta bilgisi olan arkadaşlar var mı aramızda ? en az 3 tane çatlak olmalı nasıl bir tabirdir.?
  • 
Sayfa: önceki 34403441344234433444
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.