Şimdi Ara

chrome zenmate signup failed diyor çalışmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
1
Favori
42.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • chroma zenmate ekledim. çalışması için kayıt olunmalıymış maili ekliyorum ama signup failed diyor üye olamıyorum, 1 haftadır değişim olmadı. bir türlü zenmatin logosunu maviden yeşile döndürüp çalıştıramadım. sebepleri neler olabilir zenmati nasıl çalıştırabilirim

bilgisayar masaütsü xp sistemli, chrome son sürüm, son sürüm yandexte aynı şekilde zenmate signup failed hatası verdi, hem kabloludan hem wifiden bağlandığımda aynı hatayı aldım

it seems like your connectivity to the internet is impaired. this could be because you need a proxy to access the internet, which means that you need to disable zenmate

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sifujack -- 22 Şubat 2014; 14:36:48 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• XanthiN kullanıcısına yanıt
    Hola diye bir eklenti varmış. Onu kurdum şimdi gayet iyi çalışıyor.

Buyurun link:

https://chrome.google.com/webstore/detail/hola-better-internet/gkojfkhlekighikafcpjkiklfbnlmeio
  • quote:

Orijinalden alıntı: noname2040

bende windows 8 işletim sistemli bilgisayarımda zenmate i aynı sorunla kullanamıyorum
    ama bu forumdaki HOLA eklentisini kurarak
    şu anda yasaklı twitterdayım
    lakin bir bilgi paylaşmak istedim
    şimdi bu vpn olayı şöyle çalışıyor sizin tüm netteki gelen ve giden veriler bir server üzerinden dolaşıyor
    yani bütün gönderdiklerinizi ve aldıklarınızı bu eklenti bir serverdan gerçekleştiriyor
    yani güvenlik sıkıntılı o nedenle
    1- twitter youtyube gibi sitelerde işiniz bitince devre dışı bırakınız
    2- kesinlikle aktifken banka, sürekli kullandığınız mail , şifre ile girilen sitelere giriş yapmayınız
    3- bu sıkıntılar bittiğinde facebook twitter gibi vpn kullanarak girdiğiniz sitelere ait şifrelerinizi değiştiriniz
    Merhaba Zenmate tamamen resmi bir eklenti olup güvenli bir uygulamadır. Detaylı bilgi içinhttp://uzmanim.net/soru/zenmate-nedir-nasil-kullanilir/2653 adresini ziyaret edebilirsiniz. Hayırlı Forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E398ci -- 30 Mart 2014; 4:13:27 >

• Merhaba

ZenMate güvenli mi ?

ZenMate güvenli bir eklentidir. ZenMate ile ilgili detaylı bilgileri kendi resmi sitedinden öğrenebilirsiniz. ZenMate resmi sitesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kaynak:www.uzmanim.net/soru/zenmate-nedir-nasil-kullanilir/2653

Hayırlı Forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E398ci -- 30 Mart 2014; 4:17:43 >

• sifujack kullanıcısına yanıt
    windows un bağlantı düzeltme programları

http://yadi.sk/d/zqEb8JAAMjgkA

indir ve kur. ben bu sorunu böyle çözdüm.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.