Şimdi Ara

BAZEN AGRESİF , BAZEN DELİ DOLU SEVİYORUZ SENİ EMRE BELÖZOĞLU !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
5.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kim ne derse desin arkadaş. ben bu adamı çok seviyorum. milyonlarca fenerbahçe taraftarının da sevdiği gibi. oyun zekası olsun, hırçınlığı olsun, yenilgiyi kabullenmemesi olsun. fenerbahçemin kaptanlığını yapmasından gurur duyuyorum ve jübilesini de bu kutsal forma altında yaşamasını istiyorum ve şu tezahüratı yine tekrarlamak istiyorum.

BAZEN AGRESİF, BAZEN DELİ DOLU, SEVİYORUZ SENİ EMRE BELÖZOĞLU !

• Bence Fenerbahce kaptanlıgı yapacaksa kendine biraz daha hakim olması gerekiyor .
    Zaten ne yapsa olay oluyor.Kameralar hep onun üstünde oda yaptıklarına dikkat etmeli .

Futboluna gelirsek ;
    ilk 11 e ilk yazacagım isim .
  • sizi emre ile başbaşa bırakıyorum. birbirinizi sevin durun
  • quote:

Orijinalden alıntı: tedoa

Bence Fenerbahce kaptanlıgı yapacaksa kendine biraz daha hakim olması gerekiyor .
    Zaten ne yapsa olay oluyor.Kameralar hep onun üstünde oda yaptıklarına dikkat etmeli .

Futboluna gelirsek ;

aynen öyle kardeşim ama adamın mizacı bu. hiç kimsenin emre küfür etti diye onu eleştirme hakkı yok. sokakta anne bacı sövenler söz konusu emre olunca hemen adamı asıyorlar.

ben şahsen çok beğeniyorum hem kişiliğini hem futbolculuğunu. takımda böyle deli fişeklere ihtiyaç var. alper'de emre abisinin izinden gidiyor .
  • Rabia hareketini yapana kadar bende çok seviyordum.O zaman biraz sogudum.Ama yinede iyi bir fenerbahçeli kendisi.Agresif olabilir , hırçın olabilir.Küfür edebilir bende ediyorum küfür arabada sokakta vs kendimi tutuamadıgımda heryerde sövüyorum.Bu adamda tutamıyor kendini.Ha birde iyi bir oyuncu.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05471E679 -- 13 Ocak 2019; 10:46:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: In My Remains

Rabia işareti yapmasaydı keşke.

evet ben de beğenmedim o hareketi ama isteyerek yaptığını da düşünmüyorum. büyük yerlerden talimat gelmiştir emre'ye.
  • emre en sevdiğim oyunculardan biridir takımda
  • quote:

Orijinalden alıntı: raul_meireles

quote:

Orijinalden alıntı: tedoa

Bence Fenerbahce kaptanlıgı yapacaksa kendine biraz daha hakim olması gerekiyor .

Futboluna gelirsek ;

aynen öyle kardeşim ama adamın mizacı bu. hiç kimsenin emre küfür etti diye onu eleştirme hakkı yok. sokakta anne bacı sövenler söz konusu emre olunca hemen adamı asıyorlar.

ben şahsen çok beğeniyorum hem kişiliğini hem futbolculuğunu. takımda böyle deli fişeklere ihtiyaç var. alper'de emre abisinin izinden gidiyor .

Karakter olarak gitmesin de.

• quote:

Orijinalden alıntı: raul_meireles

quote:

Orijinalden alıntı: In My Remains

Rabia işareti yapmasaydı keşke.

evet ben de beğenmedim o hareketi ama isteyerek yaptığını da düşünmüyorum. büyük yerlerden talimat gelmiştir emre'ye.

neyin kafası la bu
  • Türk futbolunun özeti aslında bu konu, çıkıp Salih'i bu kadar destekleseydiniz eminim Ersun hoca yanlışından dönücekti.Ne yazık ki küfür eden, pislik yapan adamlar gözümüze güzel geliyor.Bu Melo içinde bazen bize oluyor ne yazık ki. Üzülüyorum.Ayıp ayıp, birilerinin anasına bacısına küfür edenlerin neyini savunuyoruz anlamıyorum.
  • Sevemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu adam Galatasaray'a bilmem kaç bin dolar bağışladığında herkesi tanrısıydı.
    İnsandır hata yapar önemli olan farkına varmak.
    Şimdi bakıyorsun adam neler neler diyor kendilerine saygısı yok.
  • FENERBAHÇELİ BABANIN FENERBAHÇELİ OĞLU EMRE BELÖZOĞLU
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanmarinolu

Türk futbolunun özeti aslında bu konu, çıkıp Salih'i bu kadar destekleseydiniz eminim Ersun hoca yanlışından dönücekti.Ne yazık ki küfür eden, pislik yapan adamlar gözümüze güzel geliyor.Bu Melo içinde bazen bize oluyor ne yazık ki. Üzülüyorum.Ayıp ayıp, birilerinin anasına bacısına küfür edenlerin neyini savunuyoruz anlamıyorum.

kardeşim salih'in yeri ayrı. kim demiş onu sevmiyoruz, desteklemiyoruz diye. ben sadece emre'ye olan desteğimi göstermek için bu konuyu açtım. ama futbol bu elbet küfür olacaktır. her maç bizim futbolcularımızın başkanımızın annesine,hanımına vs. küfür edilirken bu kadar sesi çıkıyor mu medyanın. onları doğal karşılıyorlarsa emre'nin küfürlerini de doğaş karşılasınlar o zaman

• quote:

Türk futbolunun özeti aslında bu konu, çıkıp Salih'i bu kadar destekleseydiniz eminim Ersun hoca yanlışından dönücekti.Ne yazık ki küfür eden, pislik yapan adamlar gözümüze güzel geliyor.Bu Melo içinde bazen bize oluyor ne yazık ki. Üzülüyorum.Ayıp ayıp, birilerinin anasına bacısına küfür edenlerin neyini savunuyoruz anlamıyorum.

Aynı yaygarayı Burak içinde koparsanız samimi olduğunuzu anlıcaz ama nerdeee...
  • yok arkadaş sevmiyorum ben Emre'yi.

Salih oynasın yerine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jennifer L.

quote:

Yaygara çıkardığım yok, sadece desteklemenizin çok saçma olduğunu söylüyorum. Bunlar desteklenecek şeyler mi bir düşün alla sen, hayır Burak'ta bu hareketleri yaptığı zaman benim "BURAK YILMAZ BİZDE ÖYLE" gibi konular açtıysam istediğini diyebilirdin ama yok öyle birşey. Olmaması gereken şeyler, fanatikliğiniz gözünüzü bürümüş, yazık.

• quote:

quote:

quote:

Yaygara çıkardığım yok, sadece desteklemenizin çok saçma olduğunu söylüyorum. Bunlar desteklenecek şeyler mi bir düşün alla sen, hayır Burak'ta bu hareketleri yaptığı zaman benim "BURAK YILMAZ BİZDE ÖYLE" gibi konular açtıysam istediğini diyebilirdin ama yok öyle birşey. Olmaması gereken şeyler, fanatikliğiniz gözünüzü bürümüş, yazık.

güzel kardeşim hangi futbolcumuzu destekleyeceğimizi de mi size soracağız ? siz melo'yu burak'ı desteklerken biz birşey diyormuyuz? ha burda konu açmamış olabilirsin ama genel olarak galatasaray taraftarlarının melo'dan şikayet ettiğini görmedim hiç. burak yılmaz'da gol atınca hep fenerbahçe ve beşiktaş'a taş attıklarını ben şahsen biliyorum. gördüm ve duydum

• quote:

quote:

quote:

Niye desteklemeyelim ki ? Futbolu iyi sonuçta saha içinde salgıladığı adrenalin etkisiyle böyle şeyler söylemesi normal ki + zaten oradaki bir adamla kavgalıydı yanlış hatırlamıyorsam TV de de söylendi ilk kasımpaşa kulubesinden laf gelmiş diye.

+ biz salihe de gerekli desteği veriyoruz fazlasıyla...

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.