Şimdi Ara

DH PS4 OYUN TAKAS GRUBU[ANA KONU] [KUTULU OYUNLAR ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.944
Cevap
443
Favori
498.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam. Killzone oyununu yeni bitirdim. Makine ile gelen oyundur. Urfa siverekteyim. yakın olan kişilere ücretsiz verebilirim. İyi günler.
  • Arkadaşlar birşey söylemek istiyorum.

Dvd cd her ne olurs olsun paketinden jelatininden çıkarınca 2.el sayılır.

Cihaza 2 kez takıp oynamanızla 102kez takıp oynamanı aynı şeydir

Dvd ler yada cd ler cihazın içine girdiğinde ortasındaki geliğe bir motor girer ve Dvd yi çevirir

Dvd dönerken asla ama asla eski PLAKLAR gibi bir iğne ucu okuyucu okuyormuş gibi okunmaz

Yani bu ürünleri kendiniz fiziksel düşürme çarpma yada tak çıkar yaparken çizmedikçe çizilmez

Bu sebepten dolayı vallahi 2 kez oynadım billahi tak çıkar yaptım. 2 saat oynadım elektrikler gitti kutusuna koydum demeyin

Dvd de çizik vs asla yoktur kutuludur de geç.

Ben oyunu 100 kez oynasam sanki satılmayacak mı temiz olsa :)
  • Arkadaşlar birşey söylemek istiyorum.

Dvd cd her ne olurs olsun paketinden jelatininden çıkarınca 2.el sayılır.

Cihaza 2 kez takıp oynamanızla 102kez takıp oynamanı aynı şeydir

Dvd ler yada cd ler cihazın içine girdiğinde ortasındaki geliğe bir motor girer ve Dvd yi çevirir

Dvd dönerken asla ama asla eski PLAKLAR gibi bir iğne ucu okuyucu okuyormuş gibi okunmaz

Yani bu ürünleri kendiniz fiziksel düşürme çarpma yada tak çıkar yaparken çizmedikçe çizilmez

Bu sebepten dolayı vallahi 2 kez oynadım billahi tak çıkar yaptım. 2 saat oynadım elektrikler gitti kutusuna koydum demeyin

Dvd de çizik vs asla yoktur kutuludur de geç.

Ben oyunu 100 kez oynasam sanki satılmayacak mı temiz olsa :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: difficult1

Satılık Uncharted Nathan Drake Collection TÜRKÇE DUBLAJ
    Oynadım bitti. Kutusuna kaldırdım sıfırdan farkı yok. Son oyunlarla takas veya 175 TL satılık.

İstanbul Kadıköy

175 az değil mi 2. ele bi 200 e falan koy
  • Verdiginiz fiyatlar spotcuları gecti.arala yetişmekte
  • DH PS4 OYUN TAKAS GRUBU[ANA KONU] [KUTULU OYUNLAR ]

Herkese Selam arkadaşlar.Gelen istekler üzerine konuyu DH PS4 OYUN TAKAS GRUBU olarka degiştirdim.Oyun takaslarımızı burdan yapabiliriz sizden ricam sadece KUTULU oyun takaslarını burdan yazmanız Psn takasları için ayrı konu mevcuttur. PSN TAKAS tıkla
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

184gegge481 bu mesajı paylaştı

• quote:

Orijinalden alıntı: metaldeniz_x

Yok ben yiginla oyun aramiyorum
    80 liraya batman ariyorum
    75 e bloodborne.
    55 liraya the order
    75 liraya the witcher 3
    75 liraya gta 5

Bunlar olan varsa bu fiyata alacagim.
    Ayri olarak fifa 14 un ederi 25 tl en fazla.

Hayaller Paris,
    Hayatlar .....

kardeşim aradığın fiyatlarda olur da oyun bulursan bana da yönlendir lütfen..!
  • Yine fiyatlar uçmuş spotçuda daha uygun,
  • quote:

Orijinalden alıntı: nnnsamet

Second son sarılıktır!
    Takas olabilir Fiyat:50 TL

Geçmiş olsun . Allah acil şifalar versin
  • dark dragon kullanıcısına yanıt
    Guzel kardesim Olucu dediginiz yada dedikleri dukkan bile buradan iyidir gecen hafta istanbul kadikoyde dukkanlara gittim sifir gibi 2.el ps4 gta v 100 tl ile 80 tl arasinda fifa 16 130 ile 110 arasinda satis fiyatlari vardi foruma bakiyorumda ucmuslar abi bu ne alt ustu oyun bitirdin mi koleksiyon yapmiyor isen elinde tutmanin anlami nedir takas yap 10 20 tl arasinda herkes faydalansin ayiptir yahu biride kalkmis buradaki fiyatlari ovmeye baslamis yazdigin fiyatlar senin sifir olan oyunlardan fazla arti o arkadas kendini zeki saniyor elinde bir cok oyun var herhalde kakalama derdinde strateji uyguluyor aklinca aklinizi basiniza alin burasi kutulu oyun takas yeri satis yeri degil satis icin kirletmeyin burayi gidip 2.el bolumunde ne haliniz varsa gor.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemal_ansen -- 17 Kasım 2015; 18:37:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr xXx

Grand zero zaten 50 tl eder forum bu ara bayağı uçtu ince elenirse güzel fiyatlara oyunlar bulunabiliyor

Aynen katılıyorum hatta baya baya uçtu, birkaç ay önce psn plusta bedaya verildi mesela mgs.ground zeroes biliyosunuzdur. Plusta ücretsiz verilmiş bir oyunun fiyatı bu kadar yüksek olmamalı, bu sadece bir örnek bu şekilde bir sürü var.
    Ha yüksek fiyat çeken arkadaşlar şunu diyebilir, oyun benim oyunum istersem 60a değil 160 a satarım. Ama onunda yeri burası değil, 2.el oyunlar bölümünde ilan açar istediğin fiyatı yazarsın, isterseniz 500 e satın fark etmez. Ama bu konuya giripde uçuk fiyatlar yazan arkadaşlar münakaşaya girip birde üste çıkmaya çalışmasınlar
  • Arkadaşlar insanlara ölücü gözüyle bakıyosunuz da bi fiyatlarınızı konsol kulübü ve konsol oyun,fezakonsollar 2.elleriyle karşılaştırın sizinki daha pahalı,buna eminim.ayrıca adam gider oradan alır neden burdan bi şahısa güvenerek alsın ki?
    Bir de spotçulara para gitmesin diyosunuz
    Hepsiburada da 49tl fifa spotçuda 39tl adam buradan 60tlye satmaya kalkışıyor.insanların aklıyla oynamayın bari..
  • quote:

Orijinalden alıntı: selocu_aziz

farcry 4 satilik veya takaslik
    fiyat 90 tl pazarlik payi payi vardir
    takasa gelcek oyunun farki neyse odemeye raziyim
    istanbul avruba yakas

Şunu biri alsa da kurtulsak artık kaç aydır aynı ilan.
  • arkadaşlar fiyat verirken oyunların güvenilir mağazalardaki en düşük fiyatına bakarak verin bence. Atıyorum, siz tomb raider ps4 oyununu 85 tl den satmaya çalışıyorsunuz ama zaten sıfırı ücretsiz kargoyla 100 tl şu an. 85 tl + kargo ödeyecek alan kişi, oldu mu 90 tl. E adam demez mi "ulan 10 lira fazla veririm güvenilir bir yerden sıfır olarak başım ağrımadan alırım" ama fiyatını 65 - 70 lira koysaydınız çok rahat satardınız. Yani yazacağınız fiyatlarda bir albeni olması lazım ki satabilesiniz. Konuyu takip etmiyorum sadece ilanlara bir göz gezdirdim ve bunu yazma ihtiyacı duydum nedense. Kişisel görüşümdür dikkate almak veya almamak en doğal hakkınız.

düzenleme: Bu arada değeri 60 - 70 lira eden oyuna 30 lira veririm diyen ölücülere de itibar etmeyin, gitsin sıfırını 100 liraya alsın o zaman mendebur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi le passager -- 5 Ocak 2016; 13:07:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: stormak

hepsi 450 TL dir. sorunsuzdur ilk kullanıcısıyım oyunların tek tek satmayı dusunmuyorum elden teslim alanlara 20Tl indirim istanbul dışı alıcılarada kargo masrafı benim tarafımdan olacak şekilde gönderirim

Kim 450 tl birden verip alacak ki, o kadar parayı bir anda çıkarmak kolay mı. Tek tek olsa satılabilir.

• Bazı arkadaşların oyun fiyatlarından haberi yok galiba, öyle maksat mesaj atmak olsun veya denk gelir de bir enayi alır mı diye yazıyorlar galiba.

PSN'de 80-90'a satılan oyuna 180-200 diyen mi ararsın, D&R fiyatından fazla çeken mi ararsın ne ararsan var konuda.

Tamam tamam bir siz akıllısınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GalacticHope

Satılık veya takaslık Battlefield V 150 TL
    Aradığım oyunlar
    COD WW2
    God of War 2018

Bfv karşı bu iki oyunu birden verene üste 10 TL veririm sadece God of verene üste 50 TL isterim
    Spotçuda bile 10 tl fark çıkıyor, siz neye göre 50 tl istediniz merak ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: er10

quote:

Orijinalden alıntı: PureHD

quote:

Orijinalden alıntı: Gameking1907

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Manhattan

Last of us satan arkadaşlar fiyatlarınızda düzenleme gerekli oyunun sıfırı 79.99 TL (Satışımıza karışma demeyin sizin için söylüyorum o fiyatlara zor satarsınız.)

Nerde buldun 80 liraya sıfır söyle de alalım

Çok zor birşey değil.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-oyun-konsol-oyunlar-the-last-of-us-turkce-playstation-4-kegames-de-70-tl-200487264/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-oyun-konsol-oyunlar-0-jelatini-bandrolu-uzerindethe-last-of-us-takas-olabilir-197234683/detay

70 TL ikisi de 0 satıyor. Hayırlı olsun

Hocam oyunlarda 0 2.el farketmiyor temiz oldugu sürece.Ayriyetten o fiyata sadece istanbulda var oda fatihde ve bolgesi belli değil oyunun.Tasitla gitsen 10-15 tl tutar 2 saatte zaman harcarsin.kargolatsan yine 15 tl kargo eder sana 85 tl.Oyuzden 65-70 tl normal su anda Last of Us icin

Hocam sana şöyle söyleyeyim 0 ve 2. Elin farketmediği bir ürün olamaz. Mutlaka kullanılmışı daha ucuz olmak zorundadır en az %25 bi indirimle ki insanları cezbetsin. Temiz diye 0 fiyatı çekiyorlar. Bir ürün jelatini, kutusu açıldığı an ikinci eldir. Tamam kozmetik olarak temiz olması bir artı ama bugünlerde kimse 150 TL lik oyunların üzerinde tepinmiyor. En fazla kutusu kırık vs oluyor. Kısacası herkesinki temiz yani. Bölge demişsiniz ama bölgesi belli. Biri bandrollü diğeri ise 2. bölge pal kocaman yazmış adamlarhttp://prntscr.com/649bby. İstanbulda yakında oturuyorsanız alınabilir böylece kargo ücretinden kurtulmuş olursunuz. Ayriyetten 15 tl ye kargo yok hocam edirne ağrı arası bile o kadar tutmaz desisi küçük olduğu için. İstanbul içi 5 tl ye kargoluyorlar anlaşmalarıyla. Etti 75 tl kargo dahil. Ben niye sıfır 75 tl ye almak varken gidip 65 tl + kargoya(anlaşmasız oldukları için 5 tl den fazla tutacaktır.) gidip tanımadığım adamın oyununu alayım ki? Tonla 50 tl ye satan var ama bence ederi 45 tl dir ikinci el ürünün 3-5 lira için ikinci el almaya deymez. Tabii fiyatlar size uygun gelebilir uygun buluyorsanız almakta özgürsünüz ben sadece insanların yanlış fiyat politikasına karşın piyasasını belirten linkleri attım. Tabii isteyen istediği fiyata sat(mayaçalışır)ar orası beni bağlamaz. Serbest piyasa sonuçta tercih sizin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PureHD -- 12 Şubat 2015; 20:09:28 >

• Bazı arkadaşların fiyatları spotçuları aratmıyor maşallah.
  • Yemin ederim şurdaki insanların çoğu çanağı hep kendine tutuyor nedir bu rakamlar yaa bitirmişsin rafta duran mal
    açıp tekrar neyini oynayacaksın ilerlemeli oyunun? insan gibi bi fiyat ver her iki tarafında işi görülsün senin nazını tafranı çekeceğime
    gider taw olur sıfırını alırım. yazık ya arkadaşlar el insaf bitirdiğiniz oyunları insan gibi bi rakama yada takasa yazın

biri until down satıyor 60 TL

diğeri until dawn satıyor 60TL+GOD OF WAR 3

nasıl bi piyasa anlayışınız var yaa ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GraphGearTR

Elimde Need for Speed 2015 promo var hiç kullanılmadı. 140 düşünüyorum

çok ucuz değil mi ?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.