Şimdi Ara

Playstation 4 Amerika'dan almak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba ps4 ü Amerika'dan bir tanıdığa getirmek istiyorum. Fakat konsolda blinking blue light gibi sorunlar var. Alacağım konsolda böyle bir sorun çıkarsa geri yollamayi nasıl yaparım? Bilgili arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.

• Yapamazsınız.Amerika garantisi trde gecmez.Geri yollama cıhazın teslimi derken çok para tutar.Trde bir sony servisine gitmeniz gerekmekte.Ben vita getirmiştim tanıdıkla sıkıntı çıkıp verince abd garantisi burda gecmez demişlerdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bamya Avcisi

Yapamazsınız.Amerika garantisi trde gecmez.Geri yollama cıhazın teslimi derken çok para tutar.Trde bir sony servisine gitmeniz gerekmekte.Ben vita getirmiştim tanıdıkla sıkıntı çıkıp verince abd garantisi burda gecmez demişlerdi.

Amerika garantisinin Türkiye'de geçmediğini biliyorum hocam. Yollama falan ne kadar tutar acaba? 600 lira fark var arada sonuçta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Parallax

quote:

Orijinalden alıntı: Bamya Avcisi

Yapamazsınız.Amerika garantisi trde gecmez.Geri yollama cıhazın teslimi derken çok para tutar.Trde bir sony servisine gitmeniz gerekmekte.Ben vita getirmiştim tanıdıkla sıkıntı çıkıp verince abd garantisi burda gecmez demişlerdi.

Amerika garantisinin Türkiye'de geçmediğini biliyorum hocam. Yollama falan ne kadar tutar acaba? 600 lira fark var arada sonuçta.

70 dolar tutar kargo gidiş geliş 140 dolar eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ata-ozkan

Geri gidip verirsin, kronik sorunlu bir cihaz değil korkmayın. Şu sıralar ABD'de stok sıkıntısı var, tanıdığınız bulamayabilir.

İster istemez kuşku düşüyor insanın içine hocam. Internet'te bayağı örnek var çünkü. Yeni sevkiyatlar ne zaman gelir Amerika'ya bilginiz var mı?
  • Amerika'da konsol 400 USD, yaklaşık olarak 900 TL ediyor. Türkiye 1599 TL - 1700 TL arası olduğunu düşünürsek içiniz rahat etsin istiyorsanız 2 tane birden alın. 2 hafta sonra birini burada 1300 TL'ye satarsınız gerekirse. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Definitive©

Amerika'da konsol 400 USD, yaklaşık olarak 900 TL ediyor. Türkiye 1599 TL - 1700 TL arası olduğunu düşünürsek içiniz rahat etsin istiyorsanız 2 tane birden alın. 2 hafta sonra birini burada 1300 TL'ye satarsınız gerekirse. :)

Dediğiniz mantıklı hocam da o kadar param olsa zaten hiç uğraşmam bu kadar buradan alırım.
  • stok sorununu bizzat yaşadım. best buylarda yok, sadece Gamstoplara geliyor. Tam geleceğim gün yakınımdaki mağazaya geldi, yakalayamadım. Elimdan kaçtı :(
  • yurt dışından gelen ps4ü türkiyeden alınan ps4ün garatisi ile garantiye verirsek bakarlar mı ?
  • İlginç soru ama bakmazlar herhalde cihazın ntsc olduğunu görürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Parallax

İlginç soru ama bakmazlar herhalde cihazın ntsc olduğunu görürler.

amerika için öyle ama almanyadan alınan ürün için sıkıntı olmaz sanırım

Kiralık Garanti verilir
  • Bildigim kadariyla tedarikciler gelen urunlerin seri numaralarini sistemlerine kaydediyorlar. Daha sonra o seri numarisina bakinca kendi urunleri mi, degil mi anliyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamefry -- 15 Şubat 2014; 1:40:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qetman.

yurt dışından gelen ps4ü türkiyeden alınan ps4ün garatisi ile garantiye verirsek bakarlar mı ?

anlarlar hocam.. garnti kağıdı ve faturada presedür zaten. ps4ün seri nosunu sisteme girip bakıyorlar garanti durumuna. kaç kere tamır görmüş neyi deyişmiş vs. gözükür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pritz21

Bildigim kadariyla tedarikciler gelen urunlerin seri numaralarini sistemlerine kaydediyorlar. Daha sonra o seri numarisina bakinca kendi urunleri mi, degil mi anliyorlar.

+1
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.