Şimdi Ara

Bitti--VODAFONE FREEZONE --- 500dk+5000sms+2gb internet --25 TL- (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
270
Cevap
11
Favori
33.862
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: atoxi

bu kampanyanın ne zamana kadar geçerli oldugu belli mi acaba

12 ay taahhüt istiyorlar enazından bu süre boyunca zam yapmazlar diye tahmin ediyorum
  • Kampanya 30 mayıs a kadar geçerliymiş . Son olarak +1 Gb ve +1000 MMS 30 eylül e kadar geçerliymiş . 30 eylülden sonra verilmicekmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Twitat

Kampanya 30 mayıs a kadar geçerliymiş . Son olarak +1 Gb ve +1000 MMS 30 eylül e kadar geçerliymiş . 30 eylülden sonra verilmicekmiş

Bugun tasicakdim hattimi bunu duyunca vaz gectim sanirim, aveanin berbat interneti 2GB sinirsizla devam bu gidisle

• quote:

Kampanya 30 mayıs a kadar geçerliymiş . Son olarak +1 Gb ve +1000 MMS 30 eylül e kadar geçerliymiş . 30 eylülden sonra verilmicekmiş

Hocam bunu nereden öğrendiniz. internet sitesinde böyle bi bilgi yok. kampanya detaylarında da "ek 12 ay boyunca her ay" diye belirtilmiş.

"Kampanya kapsamında: Faturayı Aşmayan Ekstra Tarife'deki halihazırda Vodafone abonesi olan veya yeni hat tesisi/numara taşıma yoluyla son 30 gün içinde Vodafone'a gelmiş aboneler, 12 ay taahhüt vermeleri karşılığında tarifedeki haklara ek 12 ay boyunca her ay yurtiçinde geçerli ek 1 GB ek internet hakkına sahip olacaklardır."
  • quote:

Orijinalden alıntı: özgür0640

quote:

Hocam bunu nereden öğrendiniz. internet sitesinde böyle bi bilgi yok. kampanya detaylarında da "ek 12 ay boyunca her ay" diye belirtilmiş.

"Kampanya kapsamında: Faturayı Aşmayan Ekstra Tarife'deki halihazırda Vodafone abonesi olan veya yeni hat tesisi/numara taşıma yoluyla son 30 gün içinde Vodafone'a gelmiş aboneler, 12 ay taahhüt vermeleri karşılığında tarifedeki haklara ek 12 ay boyunca her ay yurtiçinde geçerli ek 1 GB ek internet hakkına sahip olacaklardır."

Esaslar kısmında aynen bu şekilde yazıyor :
    · Aylık +1GB ve +1.000 MMS, 30 Eylül 2014 'e kadar geçerli olacaktır. 30 Eylül 2014 sonrasında, Hepsi Birarada Paketininin yenilenmesi halinde, +1GB ve +1.000 MMS hediyesi verilmeye devam edilmeyecektir.

• quote:

ben 500 dakika+1000sms+1gb lik tarifedeyim.
    mart ve nisan da 1gb hediye verdiler.fakat mayıs ayında vermediler.
  • vadafone faturasız hattayım

500 dk 5000 sms ve 2 gb net 25 tl olan kampanyaya geçmek istiyorum faturalı olsun yada faturasız olsun hangisi varsa gecebiliyor muyum bu tarifye ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: canalanplt

vadafone faturasız hattayım

500 dk 5000 sms ve 2 gb net 25 tl olan kampanyaya geçmek istiyorum faturalı olsun yada faturasız olsun hangisi varsa gecebiliyor muyum bu tarifye ?

evet geçebiliyorsun,hepsi yazıp 7000'e gönderiyordun sanırım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: özgür0640

quote:

Esaslar kısmında aynen bu şekilde yazıyor :
    · Aylık +1GB ve +1.000 MMS, 30 Eylül 2014 'e kadar geçerli olacaktır. 30 Eylül 2014 sonrasında, Hepsi Birarada Paketininin yenilenmesi halinde, +1GB ve +1.000 MMS hediyesi verilmeye devam edilmeyecektir.

Bende dün numaramı, vodafone freezone faturalıya taşıdım, ve bana da 12 ay boyunca 2 gb internet ve mms devam edecek dendi.
    Bu arada Turkcell in kazıklarından kurtulduğum için vodafone geçtiğimde çok mutlu oldum:)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 2 sene boyunca Turkcell'e her ay, 1000 dakika her yöne, 1000 SMS için 50 tl ödemişim. Ne kerizmişim....

• Pakedin süresi bitti fakat yenilenmedi henüz. Bakiyem de yeterli.

HEPSI diye mesaj attım. zaten paket üyleiğiniz var diyor. Ne yapmam gerekiyor acaba? Yenilenme süresi ne kadar sürer?
  • Beyler paket devam ediyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkishCovboy

Beyler paket devam ediyor mu ?

Dün paketimiz yenilendi, sıkıntı yok.

• capricorn79 C kullanıcısına yanıt
    Ben gitsem vodafone bayiisine turkcell den numaramı geçirdem yine 25 liradan yapabilir miyim paketi ?

• Yok, yanlış anlaşılma oldu: kampanya 31 Mayıs'a kadarmış.

• arkadaşlar mayıstan beri 25 TL geliyordu tahattüt de yapılmıştı ama bu sefer 30 TL geldi nedendir acaba ?
  • Arkadaşlar bu aydan sonra ek 1 gb yi alamayacagız yani tarifemiz 500 dk 5000 sms 1 gb olucak ne yapmayı düşünüyosunuz . Turkcell e geçmek mantıklımıdır 2 gblisi 25 lira

• ilk freezone faturam
    inş hep böyle gelir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 22 Eylül 2014; 0:00:59 >
  • quote:

Arkadaşlar bu aydan sonra ek 1 gb yi alamayacagız yani tarifemiz 500 dk 5000 sms 1 gb olucak ne yapmayı düşünüyosunuz . Turkcell e geçmek mantıklımıdır 2 gblisi 25 lira

BU ay vermiyor mu 2gb ne yapcaz zaten yemiyoru

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bu kampanya bitti sanırım bna vodafoneden mesaj geldi aynı kampanyaya 30 tl ile devam etmek için mesaj yolla felan geldi. bu tarife gibi turkcele geçsek nasıl oluyor? turkcelldede internet hemen bitiyormus diyorlar
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.