Şimdi Ara

[SONA ERDİ]Vodafone Frezone HerYöne 500DK 5000SMS 1000 MMS 2GB İNTERNET >25 TL< (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
209
Cevap
6
Favori
11.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Verilmese ne olur hocam kestir sim kartı devam et neden bu kadar sorun yaptın ki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar kaç güne geçiş yapılır?

• quote:

Orijinalden alıntı: rogersin

Arkadaşlar kaç güne geçiş yapılır?

Bayi bilgileri sisteme girdikten sonra max 6 günde tamamlanır işlem

• simdi ben bu kampanyaya gecmek icin vodafone'dan hat aldim ancak faturali, bu ayin 20sinde faturasiza gececegim bu kampanyaya gecis yapabilir miyim ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • "bu kadar sorun" yaptığımı nereden çıkardınız? Bilgi edinmeye çalışıyorum.
  • koraygs K kullanıcısına yanıt
    Hocam mahallenin telefoncusuna git bedava ya kestir kartını.

• quote:

Orijinalden alıntı: alexjoan

quote:

Orijinalden alıntı: Soickan

quote:

2 sorum olacak...

1) 25 yaş altı başka birisinin TC si ile kayıt nasıl olunabilir. (AVEA dan taşıma ile)

2) 25 yaşını doldurduğu zaman paketten veya tarifeden otomatik olarak atılıyormuyuz?

Cevap verebilecek varmi?

Sorularınızın Cevabı Kardeşim
    1-25 yaş altı 1. derece TC ile kayıt olabilirsiniz 25 yaş altı 1. derece TC ile 3 hatla kaydedebilirsiniz
    2-25 yaşı doldurduğunuz zaman siz paketinizi iptal etmediğiniz ve düzenli hattınıza yükleme yaptığınız sürece sizi atmiyorlar.
    Saygılar...

1.dereceden kasıt soyadının aynı olması mı?

bir de sadece tc no mu isteniyor.yoksa o kişinin kimlik fotokopisi mi isteniyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Qantas

quote:

Orijinalden alıntı: alexjoan

quote:

quote:

2 sorum olacak...

1) 25 yaş altı başka birisinin TC si ile kayıt nasıl olunabilir. (AVEA dan taşıma ile)

2) 25 yaşını doldurduğu zaman paketten veya tarifeden otomatik olarak atılıyormuyuz?

Cevap verebilecek varmi?

Sorularınızın Cevabı Kardeşim
    1-25 yaş altı 1. derece TC ile kayıt olabilirsiniz 25 yaş altı 1. derece TC ile 3 hatla kaydedebilirsiniz
    2-25 yaşı doldurduğunuz zaman siz paketinizi iptal etmediğiniz ve düzenli hattınıza yükleme yaptığınız sürece sizi atmiyorlar.
    Saygılar...

1.dereceden kasıt soyadının aynı olması mı?

bir de sadece tc no mu isteniyor.yoksa o kişinin kimlik fotokopisi mi isteniyor.

Aynen Kardeşim 1. derece soyadının aynı olması demek
    Hattın yasal sahibinin bizzat gidip 25 yaş altı kullanacak kişinin TC numarasıyla kullanıcı tanımlaması yapmalıdır.
    Sadece hattın yasal sahibinin kimlik fotokopisi'ni alıyorlar.
    25 yaş altı kişinin TC numarası 1. derece de uyumsuzsa sistem kabul etmiyor Saygılar...

• Kendi musterisine yqpmiyor bunu yeni gelecek musterisine ypiyor ne guzel bi zihniyet...

• Geçen sene 1000 sms 500 dk 1 gb olanı 19 tl ye almıştım geçtiğimiz ay 22 tl oldu.
    bu kampanyaya geçebilir miyim bilgisi olan var mı?
  • takip

• awdasase kullanıcısına yanıt
    22 liralik tarifeye geçiş devam ediyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: coolman7

22 liralik tarifeye geçiş devam ediyor mu?

Yok. Geçen sene vardı 22 tl'lik tarife.
  • Benim de aklıma takılan birkaç soru var. Ben geçişi tamamladım 26-27 Mart gibi açılmıştı hattım ama eski hattımdaki neti bitirmediğim için henüz takmadım yeni hattı ve yükleme yapmadım. Ama hat aktif yani çalışıyor. Şimdi yükleme yapma vakti sınırı var mı onu öğrenmek istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 10 Nisan 2014; 10:32:50 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • üst yaş 25 sınır alt yaş sınırı kaç acaba 10 yaş olurmu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: paray

üst yaş 25 sınır alt yaş sınırı kaç acaba 10 yaş olurmu ?

Kardesim sınır 25 eger 10 yasindaysan girersin 25 ustu olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Selamfilmi28

quote:

Orijinalden alıntı: paray

üst yaş 25 sınır alt yaş sınırı kaç acaba 10 yaş olurmu ?

Kardesim sınır 25 eger 10 yasindaysan girersin 25 ustu olmaz

Malesef Kardeşim 10 yaşındaki birinin TC numarasıyla paketi alamazsınız .TC numarası 12 yaş ve üzeri olmalıdır Saygılar...

• Ben simdi turkcell faturasızdayım. Numarayı taşısam bu kampanyadan faydalanabiliyorum degilmi faturasız olarak ? Fakat eylül e kadar devam ediyormuş kampanya sanırım eylülden sonra kalkacak yani dogrumudur ? ayda bir numara taşımayalım sonra
  • Bu tarifeye başka operatörden geçiş yapan arkadaşlarda telsiz kullanım ücreti kesildi mi? Benim 2 hattımda da kesildi.Vodafone müşteri hizmetlerini aradım bilgisiz birini koymuşlar sitenizde kesilmeyeceği yazıyor diyorum hangi sitede diyor. Vodafone foruma yazdım 1 haftadır incelemede bi sonuç çıkaramadılar.Bende BTK ya şikayet ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -SoloTurk-

Ben simdi turkcell faturasızdayım. Numarayı taşısam bu kampanyadan faydalanabiliyorum degilmi faturasız olarak ? Fakat eylül e kadar devam ediyormuş kampanya sanırım eylülden sonra kalkacak yani dogrumudur ? ayda bir numara taşımayalım sonra

Bu konuda yardımcı olcak kimse yok mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.